שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  בזק לפלאפון וסלקום: השיגו היתרים או הסירו אנטנות
  בעקבות לחצים מצד אזרחים ורשויות מקומיות - הודיעה בזק לחברות הסלולר כי אם לא ישיגו אישורים לאנטנות שהציבו באתריה - יופסקו השידורים והאנטנות יוסרו

  חברת בזק הודיעה השבוע לחברות הסלולר פלאפון וסלקום, כי בכוונתה לסגור את המתקנים שלהן, שהוקמו לטענתה בשטחים שבבעלותה ללא היתרים כדין. מנכ"ל בזק, אילן בירן, פנה לחברות בדרישה שיסדירו בתוך 90 יום היתרים כדין מרשויות התכנון והבנייה למתקנים.
  בבזק טענו היום (ד'), כי לאחרונה הגיעו פניות רבות - הן מרשויות מקומיות והן מאזרחים - המתלוננים על אנטנות שידור שהוקמו בתוך מתקני בזק. במכתב ששלחה בזק לפלאפון ולסלקום, אומרת בזק כי ידוע לה שחברות הסלולר מפעילות את המתקנים ללא היתר כדין. בזק הודיעה כי במידה שלא ימולאו דרישותיה, תפסיק את שידורי האנטנות מתוך מתקניה באופן מיידי, ותסיר את מתקני החברות בתוך שישה חודשים.
  לפני כשבוע הודיעה בזק על הפסקת פעילותה של תחנת השידור הלל בישוב צורן. תחנת הלל מופעלת עבור רשות השידור החל משנת 1956, על פי הנחיות רשות השידור והנחיות הרשויות המוסמכות. בזק סגרה את התחנה בטענה כי היא יכולה להיות חשופה לתביעות תושבים בשל נזקי קרינה, זאת למרות שלדבריה היא ממלאת כלשונן את כל הנחיות רשות השידור והרשויות המוסמכות בנושא זה. בבזק אמרו כי פעילות התחנה הופסקה עד שיתמלאו דרישותיה בעניין הפעלתה.

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים