שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  אמפא תקים בת"א את המגדל הגבוה במזה"ת - 65 קומות
  המגדל יבנה על שטח של 70 אלף מ"ר, כחלק מקומפלקס בהשקעה כוללת של 800 מיליון שקל. עלית החליטה השבוע גם היא על הקמת מגדל בן 60 קומות בצומת עלית ברמת-גן

  חברת אמפא-נדל"ן תקים בפרויקט אמפא-ביזנס-סנטר ברחוב יגאל אלון בת"א (מתחם אמקור לשעבר) את המגדל הגבוה ביותר במזרח התיכון -בגובה 236 מטר, 65 קומות. המגדל יבנה על שטח של 70 אלף מ"ר, כחלק מקומפלקס בהשקעה כוללת של 800 מיליון שקל. כך נודע ל"ידיעות אחרונות".
  מגדל אמקור יתפוס את מקומו של מגדל בית אגד, שתוכנן להגיע לגובה של 250 מטר, אולם בשל פיגועי התאומים בניו יורק, הוחלט באחרונה לפצלו לשני מגדלים "צנועים" בני 30 קומות כל אחד. מגדל אמקור יהיה גבוה יותר ממגדלי אביב ברמת-גן (217 מטר, 64 קומות) ומגדלי עזריאלי (186 מטר, 48 קומות).
  מגדל אמקור ישמש חלק מקומפלקס כולל בן 120 אלף מ"רמבני היי-טק ועוד 60 אלף מ"ר מרתפים וחנייה תת קרקעית. בעוד כחודש יתחילו החפירות למבנה הראשון, שיכלול 10 אלף מ"ר ב-6 קומות, ויהיה הראשון בין שלושה בניינים מחוברים בכניסות מחוברות.
  עד כה בוצעו במתחם עיסקאות בשווי של כ-20 מיליון דולר. החסם המרכזי להקמת הפרויקט הוסר, לאחר שסוכם עם עיריית ת"א על תשלום של 27 מיליון דולר להארכת זכויות החכירה על הקרקע עד שנת 2059.
  חברת עלית החליטה השבוע גם היא על הקמת מגדל בן 60 קומות בצומת עלית ברמת-גן, וזאת במקום 3 מגדלים בני 8 קומות.

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: דודו פריד
  המגדל יהיה גבוה יותר ממגדלי עזריאלי
  צילום: דודו פריד
  מומלצים