שתף קטע נבחר

נחשפה רשת בינלאומית של הורים פדופילים

שלטונות ארה"ב ואירופה חשפו את הרשת במבצע משולב, שראשיתו באיתור זוג פדופילים מדנמרק. 45 ילדים נפלו קורבן להתעללות מינית קשה. 15 כתבי אישום הוגשו בפרשה. גורם חקירה: מעולם לא נתקלתי בפשעים כה מתועבים

גורמי אכיפה בארה"ב ובאירופה חשפו רשת בינלאומית של הורים פדופילים, שהתעללו מינית בילדיהם והפיצו תמונות פורנוגרפיות של הילדים באמצעות האינטרנט. גורמים המקורבים לחקירה הגדירו את הממצאים כקשים ביותר. "מעולם לא נתקלתי בפשעים כה מתועבים", אומר אחד מהם.
הרשת נחשפה לראשונה בדנמרק בנובמבר אשתקד, כאשר המשטרה המקומית איתרה זוג הורים, שהפיצו באינטרנט תמונות פורנוגרפיות של בתם. "מדובר בתמונות מהקשות ביותר שראיתי אי פעם, הם פשוט עינו את הילדה", אמר גורם בכיר בדמנרק. המחשב הביתי של בני הזוג חשף קשרים שניהלו עם גורמים בארה"ב ובאירופה. לדברי טרולס יורגנסן, שהיה מעורב בחקירת הפרשה, המחשב היה "מכרה של זהב" עבור החוקרים.
20 חשודים נעצרו עד כה בפרשה, וככל הנראה צפויים מעצרים נוספים. בסוף השבוע הוגשו לבית משפט בקליפורניה כתבי אישום נגד 15 מהם בגין עבירות של ניצול מיני של ילדים, קשירת קשר לניצול מיני והפצת תמונות פורנוגרפיות של קטינים. אם יורשעו, הם צפויים לעונש מינימום של 10 שנות מאסר. מרבית הנאשמים הם אזרחים אמריקנים. ארה"ב תבקש את הסגרתם של היתר - בהם הזוג הדני וכן אזרחי שוויץ והולנד.
45 הילדים שנפלו קורבן למעשים, 37 מהם אמריקנים, הוצאו מבתיהם. מרבית הילדים, בני שנתיים עד 14, הועברו לידי ארגונים וולונטריים ומשפחות אומנות.

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים