שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  שוחרר למעצר בית עבריין מין סדרתי בגלל שהשופטת יצאה לשבתון
  יצחק אזולאי (55) נאשם באונס שבע עובדות זרות. בית המשפט העליון סירב להאריך את מעצרו מכיוון ששופטת המחוזי, הדסה אחיטוב הרטמן, יוצאת לשנת שבתון ולא תהיה התקדמות במשפט בתקופה זו. נשיא ביהמ"ש המחוזי: השופטת תיאלץ לעבוד גם בשבתון

  בית המשפט העליון שחרר היום (ב') למעצר בית עבריין מין הנאשם באונס שבע עובדות זרות. הסיבה: השופטת יצאה לשנת שבתון.
  יצחק אזולאי (55) מנתניה נאשם כי בעת שניהל חברת כוח אדם המייבאת עובדות זרות ממרוקו לטיפול בקשישים, אנס שבע מהן, כלא אותן ואיים עליהן כי אם לא ייענו לדרישותיו, יגרש אותן מישראל.
  בית המשפט העליון החליט לשחררו מכיוון שאזולאי נמצא במעצר עד תום ההליכים כבר שנה ושבעה חודשים ומשפטו טרם הסתיים. כעת יצאה שופטת בית המשפט המחוזי בתל אביב, הדסה אחיטוב הרטמן, לשנת שבתון ולכן נדחה המשך המשפט למאי 2003.
  בית המשפט העליון סרב לבקשת הפרקליטות להמשיך ולהאריך את מעצרו בתקופה שבא לא תהיה כל התקדמות במשפט נגדו. זאת, בהתאם לחוק המעצרים החדש המחייב את אישורו של העליון להארכת מעצרו של נאשם בכל שלושה חודשים לאחר תשעה חודשים מתחילת מעצרו.
  שופטי בית המשפט העליון אדמונד לוי, דורית בייניש ואשר גרוניס, שדנו בשלוש בקשות קודמות להאריך את מעצרו, ציינו בהחלטתם כי "אזולאי מסוכן". הם גם ציינו שהוגשו כתבי אישום גם נגד אישתו, אחותו ואביו על שניסו להשפיע על המתלוננות לחזור בהן מעדותן.
  בתגובה מסרה דוברת בתי המשפט כי נשיא בית המשפט המחוזי בתל אביב, אורי גורן, יורה לשופטת לדון בתיקים שבפניה גם במהלך השבתון, או שהשבתון יבוטל.

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים