שתף קטע נבחר

נהג אגד הותקף "כי לא עצר בצומת"

שמעון מלוקה הותקף אתמול על ידי 6 תושבי לוד, כיוון שטענו שלא עצר בצומת כראוי. נהגי "אגד" בעיר: "זו לא הפעם הראשונה שנהגים בלוד הופכים לקורבנות של התקפות אלימות". המשטרה עצרה שני חשודים

האם מסוכן לנהוג באוטובוס בלוד? כך טוענים חבריו הנהגים של שמעון מלוקה, בן 45, נהג אוטובוס "אגד", שעבר אתמול (יום ג') התעללות בסגנון "התפוז המכני". מלוקה אושפז בבית החולים "אסף הרופא" במצב בינוני ורק היום שוחרר לביתו. משטרת לוד עצרה היום שני חשודים במעשה, בני 18 ו-27. זהותם של שלושת התוקפים האחרים ידועה למשטרה.
מעדותו של הנהג עולה, כי בשעות אחר הצהריים נהג באוטובוס בקו העירוני מכיוון מרכז לוד לשכונת גני אביב. סמוך לשכונת הרכבת פנה שמאלה. מלוקה סיפר היום ל-ynet: "הגעתי לצומת וראיתי רכב שבו ישבו שני אנשים. פניתי שמאלה, והנהג צפר לי והמשיך בנסיעה בצומת. לא ייחסתי לזה חשיבות. אבל רגע לפני שנכנסתי לתחנה המרכזית להוריד נוסעים, ראיתי את אותה מכונית מגיעה גם היא ועוצרת בתחנה".
מלוקה הוסיף: "היתה לי רבע שעה עד לנסיעה הבאה והחלטתי לרדת למשרדים. שם חיכה לי הנהג ואמר לי 'אתה יודע שלא עצרת בעצור?' לא הספקתי לענות לו, והוא ישר התחיל לתקוף אותי בסטירות ובאגרופים. ואז הגיעו גם עוד חמישה חברים שלו שהיו מצויידים במקלות והתחילו להכות אותי בכל חלקי הגוף. ידעתי שאם אני נופל על הרצפה הם יהרגו אותי. למרות שניסיתי לברוח לא הצלחתי, כי הם היו שישה".
מלוקה מספר כי "המזל הגדול היה שהסדרן בתחנה ועוד נהג אוטובוס שעבר במקום נחלצו לעזרתי וצעקו שהם הזמינו משטרה, אחרת לא הייתי מדבר היום". ניידת מד"א שהוזעקה למקום פינתה אותו לבית החולים, שם נקבע כי הוא סובל מחבלות קשות, בעיקר בראשו ובחזהו.
משטרת לוד פתחה בחקירת האירוע, אולם עד כה טרם נעצרו חשודים. הנהג סיפר כי תוקפיו היו ערבים.
אחד מנהגי "אגד" שנוסע באיזור, אמר ל-ynet בכעס: "זו לא הפעם הראשונה שנהגי "אגד" הופכים לקורבנות של התקפת ערבים-ישראלים המתגוררים בעיר. זה פשוט מפחיד לנסוע בחלק מהשכונות, ולא פעם נהגים מתחמקים מנסיעות סמוך לשכונת הרכבת, בעיקר בשעות הלילה".
מפקד תחנת לוד, סגן ניצב יוסי בוקר, אמר: "אני רואה את הדבר הזה בחומרה רבה. מבחינתי החקירה תעמוד בראש סדר העדיפויות ואני מאמין שיהיו התפתחויות בנושא".

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
הוכה בכל חלקי גופו (אילוסטרציה)
צילום אורן אגמון
מסוכן לנהוג? (אילוסטרציה)
צילום אורן אגמון
מומלצים