שתף קטע נבחר

התחזיות השחורות של ריקי

המיסטיקנית ריקי קיטרו, שנוהגת לומר ללקוחותיה הכל, חוזה לנו שנה קשה: פיגוע ענק, אריאל שרון ייאלץ להתפטר ועוד שלל קטסטרופות. אבל יש גם חדשות טובות, כמו שיפור במצב הכלכלי. זכרו שברוב המקרים אפשר לשנות את העתיד

בן-לאדן יוסגר לאמריקנים, אריאל שרון ייאלץ להתפטר מראשות הממשלה, ביבי נתניהו ייפגע, הילארי קלינטון תעמוד במרכזה של שערוריית מין בארצות-הברית, הישגים ספורטיביים לישראלים בעולם ופריצת דרך חדשה בתחום ההפריות וחקר הסרטן. את כל אלה חוזה לשנה הקרובה המיסטיקנית ריקי קיטרו.

 

קיטרו היא מדיום, מתקשרת וקוראת בקלפים, וידועה כמי שאומרת ה-כ-ל. אם אנחנו יודעים את הצפוי לנו, יש לנו את הכוח לשנות, היא אומרת. "ב-90 אחוז מהמקרים ניתן לשנות את העתיד. במקרים בודדים, כשאין אפשרות לשנות, לפחות שלא נאמר 'אם היינו יודעים, היינו...'".

 

בין לקוחותיה פוליטיקאים ואנשי עסקים, העולים אליה לרגל לקיסריה, וגם סלבס כמו מעצבת האופנה פנינה טורנה והשחקן איציק כהן. לטורנה חזתה ריקי את נישואיה השניים, ולכהן בישרה על סדרת הטלוויזיה שהוא משחק בה כיום.

 

קיטרו חוזה קיטרו כי האירו ירד, לעומת הדולר שיתחזק לקראת אמצע השנה. בכלל, 2004 צפויה להיות טובה יותר מבחינה כלכלית, גם בישראל וגם בעולם. בתחילת השנה אמנם יהיה עדיין קשה, אבל בכלכלת ארצות-הברית צפוי שיפור לקראת יולי-אוגוסט, מה שישפר את מצבנו לקראת סוף השנה. בהמשך השנה יתחזק מעמדה של ישראל בעולם.

 

ויש גם חדשות הפחות סימפטיות. פיגועים נוספים צפויים ברחבי המדינה. קיטרו צופה אסון ענק, הגדול ביותר שהיה עד כה בישראל. יהיו גם נסיונות חדירה ממצרים וירדן, וצה"ל ייאלץ להיכנס ללבנון למספר ימים. התלהטות יצרים ברחוב החרדי תביא למלחמת אחים. רימונים יושלכו לעבר הר הבית. שערוריות נוספות במפלגות הליכוד והעבודה, וגם במשטרה ובצבא. רשת ריגול תיחשף בארץ. כלי משחית בכמויות מסחריות יימצאו אצל אזרחים פלשתינים. קברים יחוללו בארץ ובעולם.

 

פיגועים, שלא נדע, צפויים גם בעולם, בארצות-הברית, מקסיקו, גרמניה, אנגליה וקנדה. יהיו גם נסיונות פיגוע במבנים יהודיים. מטוסים יפלו בכל העולם. קיטרו שולחת אזהרות בריאותיות למלכים, ראשי ממשלות ונשיאים, כמו משפחת בוש, המלכה אליזבט והמלך עבדאללה. אסונות נוספים: מגפה חדשה תתפרץ, הפעם צהבת או סארס במהדורה חדשה ומסוכנת, והרי געש יתפרצו. שלא נדע.

 

 

 

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: שלום בר טל
ריקי קיטרו. העתיד בידינו
צילום: שלום בר טל
מומלצים