שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  כתב אישום: קשירת קשר לרצוח את זאב רוזנשטיין
  על פי כתב האישום, אייבי אברג'ל מתל אביב ומשה ברדוגו מלוד, תכננו לרצוח את העבריין זאב רוזנשטיין ועוזרו אהרון אבו חמרה. תוכניתם של השניים לא יצאה לפועל והם נעצרו. השניים רכשו לבנות חבלה מגדי אבוטבול, שהפך לעד מדינה והפליל אותם

  החשודים בניסיון לרצוח את זאב רוזנשטיין יועמדו לדין: לבית המשפט המחוזי בתל אביב הוגש הבוקר (ו') כתבי אישום נגד אייבי אברג'ל ומשה ברדוגו באשמת קשירת קשר לניסיון לרצוח את היעד המודיעיני מספר 1 של משטרת ישראל, במסגרת חיסול חשבונות בעולם התחתון.

   

  אברג'ל (40) מתל

  אביב וברדוגו (29) מלוד נאשמים בקשירת קשר לרצוח את זאב רוזנשטיין ואת יד ימינו, אהרון אבו חמרה. השניים נאשמים גם בנשיאת נשק, הובלת נשק ואחזקת נשק.

   

  מכתב האישום עולה כי בחודש ספטמבר האחרון פנה ברדוגו לגדי אבוטבול, שהחזיק אצלו לבנות חבלה ואצבעות חבלה. ברדוגו ביקש ממנו לספק לו לבנת חבלה. עוד באותו יום יצאו אברג'ל וברדוגו לתצפית על מקום מגוריו של אבו חמרה בחולון, כדי לבחון את האפשרות להתנקש בו ובבוס שלו, רוזנשטיין.

   

  יום לאחר מכן הגיעו השניים שוב לעסק של גדי אבוטבול בראשון לציון וסיפרו לו על תכניתם להתנקש בחייהם של רוזנשטיין ואבו-חמרה.השלושה שוחחו על הדרך הטובה ביותר לרצוח את רוזנשטיין. בין היתר שקלו הטמת מטען חבלה במכוניתו של אבו חמרה והטמנת מטען בעציץ בכניסה לבניין מגוריו.

   

  גדי אבוטבול, שהפך לאחר מעצרו לעד מדינה נגד הנאשמים, הוביל את השניים עוד באותו השבוע למקום מסתור בראשון לציון בו החזיק באמצעי חבלה שונים. אבוטבול רכש ממנו שתי לבנות חבלה וארבע אצבעות חבלה - ואיחסן אותן בתא המטען במכוניתו של ברדוגו. מאוחר יותר הסתירו השניים את לבנות החבלה בארון החשמל בביתו של ברדוגו.

   

  הפרקליטות ביקשה היום מבית המשפט להאריך את מעצרם עד לתום ההליכים נגדם. "עד המדינה גדי אבוטבול מפליל את השניים ומפרט כיצד פנו אליו וסיפרו על כוונתם להתנקש ברוזנשטיין באמצעות לבנות חבלה", טענו בדיון.

   

  לטענת הפרקליטות יש בידיה תשתית ראייתית מספקת הכוללת צילום וידאו המתעד את ברדוגו ואבוטבול מגיעים למקום המסתור בראשון לציון ויוצאים מהמקום עם לבנות החבלה". יצויין כי המשטרה תיעדה את העסקה במהלך מעקב סמוי.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "כתב אישום: קשירת קשר לרצוח את זאב רוזנשטיין"
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: ארכיון ידיעות אחרונות
  יעד מודיעיני מס' 1. זאב רוזנשטיין
  צילום: ארכיון ידיעות אחרונות
  צילום: משטרת מחוז ת"א
  משה ברדוגו. ביקש לבנת חבלה
  צילום: משטרת מחוז ת"א
  צילום: משטרת מחוז ת"א
  אייבי אברג'ל. יצאו לתצפיות
  צילום: משטרת מחוז ת"א
  מוצר השנה
  מומלצים