שתף קטע נבחר

נמצא ראשה של הנרצחת בבנגקוק; הבעל: "אוהב אותה"

כל איבריה של קרול כהן נמצאו בתעלה בבירת תאילנד. משפחתה כבר נערכת להלוויה. כתב "ידיעות אחרונות" השתתף כניצב במסדר הזיהוי שנערך לבעלה, אלי כהן החשוד. במהלך המסדר הכחיש כהן את החשדות המיוחסים לו: "אויבים שלי מנסים להפליל אותי; זה דבר שבחיים לא הייתי עושה, היא האמא של הילדים שלי. היא בחורה מדהימה, עושה הכל. מבשלת לי מטבוחה וקוסקוס". אם יורשע בתאילנד, אפשר שיוצא להורג בזריקת רעל קטלנית

בשעות הצהריים (יום ד') איתרה משטרת בנגקוק את כל חלקי גופתה של קרול כהן. ראשה, כמו שאר איבריה, נמצא צף בתעלה בבירת תאילנד.

 

משפחתה קיבלה הודעה על מציאת חלקי הגופה, וכבר נערכת להלוויה, שתיערך ככל הנראה ביום ראשון, עם הבאת גופתה ארצה. דודתה, שמחה סייג: "התחושות שלנו אומרות שזהו. הסיפור נגמר. שמענו שמצאו עוד חלקים מהגופה, וכרגע אנו נתפסים לשביבי מידע שמגיעים אלינו. ההערכה שלנו שהגופה תגיעה לישראל במהלך היומיים הקרובים".

 

קונסול ישראלי בבנגקוק, יעקב דביר, אמר כי חקירת המקרה המזעזע הופקדה בידי צוות משטרתי בכיר ביותר בתאילנד. 

  

בינתיים, בעלה של הנרצחת, אלי כהן, נותר קר רוח, ומכחיש כל קשר לאירוע. אם יורשע ברצח בתאילנד, אפשר שיוצא כהן להורג בזריקת רעל קטלנית. במהלך היום ימונה לו עורך-דין.   

 

המשטרה ערכה לו אתמול מסדר זיהוי כדי לאפשר לחדרנית מבית המלון ולנהג מונית לזהות את החשוד במעשה. כתב "ידיעות אחרונות" גיא שרת, ששהה בתחנת המשטרה, התבקש על ידי השוטרים להשתתף במסדר הזיהוי בשל מראהו המערבי. את הדקות הארוכות של המסדר, ניצל שרת לראיון "הזוי", כהגדרתו, עם החשוד המרכזי.

 

מה הכי חשוב לך להגיד לקוראים?

 

"הכי חשוב לי להגיד שאני אוהב את אשתי, אוהב אותה מכל הלב, היא הכי יקרה לי בעולם. הילדים שלנו הם הכי יקרים לי. אין דבר יותר חשוב מהמשפחה".

 

רצחת אותה?

 

"אתה יודע עם מי אתה מדבר? מה שמאשימים אותי – זה דבר שבחיים לא הייתי עושה, היא האמא של הילדים שלי".

 

למה התגרשתם לפני חודשיים?

 

"אחרי שהעדתי נגד סוחרי סמים, המשטרה המליצה לי להיות בחו"ל איזו תקופה. קרול ואני חשבנו לעצמנו, אמרנו שאני נוסע לתקופה, וגם היה עדיף לה מבחינת מיסים להיות גרושה. התגרשנו, אבל המשכנו להיות בקשר כל הזמן ולא הפסקנו לאהוב אחד את השני. לשנינו לא היה קל, אנחנו עשר שנים ביחד, יש לנו שני בנים, בני תשע ושנתיים, שנמצאים עכשיו אצל המשפחה שלי. קרול באה אליי לבנגקוק לטיול, ובשבוע הבא היינו אמורים לחזור לארץ ביחד".

 

אז מי היה יכול לרצוח אותה?

 

"האויבים שלי, שמנסים להפליל אותי".

 

מה עשיתם בבנגקוק?

 

"טיילנו, הסתובבנו בשוק של פאטפונג, קנינו דברים לבית, חפצי נוי, מה לא. היו לנו כרטיסי טיסה לפוּקט, וגלל זה קרול רצתה לקנות בגד ים, ולא חזרה. חיפשתי אותה בכל מקום".

 

איפה צילמתם את התמונה של שניכם שנמצאת בחדר?

 

"בקניון ברחוב סילום במהלך הטיולים שלנו בבנגקוק".

 

היו ביניכם ריבים, מתחים?

 

"שום דבר".

 

היו לה בחורים אחרים, לך בחורות אחרות?

 

"לא. כל השנים אהבנו אחד את השני".

 

מה זה החתכים האלה על הידיים שלך?

 

"כשקרול נעלמה, שברתי בקבוק מים בחדר במלון כי הייתי עצבני. הסתובבתי ברחובות, חיפשתי אותה, חזרתי לחדר, התעצבנתי ואז חתכתי את עצמי".

 

המשטרה הראתה סרט וידאו שבו רואים אותך יוצא מהמלון עם מזוודה גדולה.

 

"לא גדולה. הסתובבנו הרבה עם מזוודות. היא הביאה מהארץ "מנות חמות" וחטיפים, והיינו שמים את זה במזוודה ביחד עם הדרכונים וחפצי הערך כי לא רצינו להשאיר אותם במלון".

 

מה, יום שלם בבנגקוק עם מזוודה על גלגלים? לא נשמע הכי נוח.

 

"זאת לא מזוודה גדולה".

 

היה אורח יפאני שאמר שהוא שמע מהחדר שלכם במלון שירה בקולי קולות בארבע בבוקר.

 

(אלי נראה מופתע) "וואלה? לפעמים אנחנו שומעים דיסק מן ביחד, קרול ואני, ושרים איתו. מזרחי - ליאור נרקיס, אהוד בנאי, שלמה ארצי, דברים כאלה".

 

ספר לי על שיתוף הפעולה שלך עם המשטרה.

 

"לפני שנה וחצי החלטתי ללכת בדרך הישר. קרול תמכה בי כל הזמן. הפללתי 13 אנשים וקיבלתי הגנה משטרתית במשך שנה. עזבנו את הבית בלוד וגרנו בפנטהאוז ברחובות, במימון משטרתי. היו לי שני שומרים 24 שעות ביממה".

 

מה קיבלת מהמשטרה?

 

"הגנה".

 

קיבלת גם כסף?

 

"כן, 100 אלף דולר".

 

הבן שלך ידע?

 

"הוא לא ידע את הפרטים, אבל הוא ידע שהיתה בעיה והיינו צריכים לעבור דירה מלוד לרחובות".

 

במה עבדתם?

 

"קרול ואני בספרות, אבל בתקופה האחרונה לא עבדתי".

 

ספר לי על קרול.

 

"בחורה מדהימה, עושה הכל. מבשלת לי מטבוחה, קוסקוס, לא משנה מה, כי את הכל היא עושה עשר".

 

בשלב זו מוצאים שרת, כהן ועוד שלושה זרים ששימשו "ניצבים" במסדר הזיהוי למסדרון. השוטרים מספרים לשרת כי החדרנית במלון זיהתה זיהתה בקלות את כהן כמי שישן בחדר 2701 במלון "פרינס פאלאס", שבו נמצאו סימני דם. גם נהג המונית זיהה את כהן כנוסע שלו.


פורסם לראשונה 26/02/2004 08:57

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: רויטרס
אלי כהן. "חיפשתי אותה בכל מקום"
צילום: רויטרס
צילום רפרודוקציה: תאי ראט
אלי וקרול כהן. "היא הכי יקרה לי בעולם"
צילום רפרודוקציה: תאי ראט
מומלצים