שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  אייל פלד מציג: "מסע עולמי" מהאולפן
  פלד לא השתתף במסע "מלכת המדבר", אבל ערך את החומר והדביק שאלות בשמו כאילו היה שם. דב גיל-הר, שהכין את הסרט, לא קיבל עליו כל קרדיט. פלד: "גם באיסוזו צ'אלנג' לא הייתי וקריינתי"

  התוכנית "מסע עולמי – מלכת המדבר" ששודרה ביום רביעי האחרון בערוץ 2 ("טלעד") הוצגה, כבכל תוכנית, כאילו המגיש אייל פלד יצא לשטח, השתתף והכין את הכתבה. אלא שבמקרה הזה מי שיצא למסע היה בעצם דב גיל-הר, בעוד שפלד גרם לדברים להיראות כאילו הוא עצמו היה בטיול, כולל שאלות שנשאלו

  מפיו, לכאורה בשטח, וזאת מבלי לציין או לתת קרדיט לגיל-הר.

   

  חלק מהמשתתפות במסע טוענות כי במהלכו "גיל-הר לא הסתדר עם צוותו של פלד. כשחזר לארץ לערוך את הסרט היה לו קונספט מסוים בראש, אבל פלד לא אהב את הקונספציה ואת החומרים, והוא 'נישל' את גיל-הר מהסרט, לקח אותו על עצמו, וערך אותו בצורה שטחית מבלי שיהיה לו מושג מה התרחש במסע. פלד החמיץ הרבה סיפורים אנושיים שהיו במסע ולא העניק לנו את הכבוד הראוי".

   

  גורמים ב"טלעד" אומרים ש"פלד הדביק שאלות על אלו של גיל-הר כאילו הוא עצמו היה שם. זה היה פשוט מגעיל לראות אותו עושה את זה. גיל-הר היה מופתע ממהלכיו של פלד שערך מחדש את הסרט, אבל העדיף שלא לעשות עניין".

   

  גיל-הר עצמו מכחיש את הרינונים על כעס ונתק בינו לבין פלד, ואומר ל-ynet כי "זה לא חריג שאייל מקבל חומרים ועושה מהם סרט. זה היה הפורמט, שאני הייתי בשטח ואייל עשה את הסרט. ביקשתי לא לקבל קרדיט על הסרט. זו הייתה עזרה לחבר".

   

  אייל פלד מודה ש"לא הייתי במסע מלכת המדבר", אבל לדבריו לא מדובר בדבר חדש. "קריינתי את הסרט כמו שאני מקריין בשנים האחרונות את 'מסע עולמי', כשאני נמצא וכשאני לא נמצא בשטח", הוא אומר, "גם באיסוזו צ'אלנג' לא הייתי וקריינתי, וגם בסרט שישודר מחרתיים על מדגסקר".

   

  המידע הראשוני התקבל באימייל האדום

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  7 לילות
  מומלצים