שתף קטע נבחר

יהושע מור-יוסף פרש מתפקידו במועצת יש"ע

לאחר שורת פרסומים בנושא, התפטר היום רשמית דובר מועצת יש"ע והמזכיר המדיני מתפקידו. בהודעת ההתפטרות ציין מור יוסף כי הוא מודה לראשי המועצה שניתן לו לייצג את מפעל ההתיישבות. לדבריו, לא חל שינוי בעמדתו האידיאולוגית, "והוא מוסיף לראות בהתיישבות ביש"ע מפעל לאומי שיש לבססו ולטפחו". ראשי הארגון הודו לו על מסירותו המקצועית

טלטלה במועצת יש"ע: הדובר והמזכיר המדיני של הארגון, יהושע מור-יוסף, הודיע הערב (א') רשמית על התפטרותו מתפקידו. מזה זמן מה מסתובב מור-יוסף עם "בטן מלאה" על הפעילות ועל הקו שנוקטת מועצת יש"ע. מור-יוסף ראה בפעילות קיצונית מדי והתגלעו חילוקי דעות בינו לבין ראשי מועצת יש"ע.

 

בתקופה האחרונה דווח על כך שמור-יוסף קיבל הצעה להיות היועץ של שר החוץ. בעקבות הדיווח, והתבטאויות אחרונות שנשמעו בנושא, זומן מור-יוסף לשיחת הבהרה בשבוע שעבר על אמירות שונות שנשמעו. בתום שיחת הבהרה שנערכה לו, החליט מור-יוסף לקחת חופש עד היום מתפקידו כמזכיר מדיני והמשיך למלא את תפקידו כדובר.

 

היום נקבעה לו שיחת בירור נוספת שבה היה אמור מור-יוסף להודיע אם הוא נשאר או עוזב ובתום השיחה הודיע מור-יוסף כי הוא מסיים את תפקידו.

 

מור-יוסף הודה לראשי מועצת יש"ע על האמון שניתן בו ועל ההזדמנות שאפשרה לו לייצג את מפעל ההתיישבות ביש"ע במהלך שש השנים האחרונות, מור-יוסף הבהיר בהודעתו, כי לא חל שינוי בעמדתו האידיאולוגית, והוא מוסיף לראות בהתיישבות ביש"ע מפעל לאומי שיש לבססו ולטפחו. ראשי מועצת יש"ע קיבלו את בקשת מור-יוסף להשתחרר מתפקידו והודו לא על מסירותו ועבודתו המקצועית בפעילותו במועצת יש"ע.

 

בימים הקרובים ייבחר דובר חדש למועצת יש"ע.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: ג'ו קוט
יהושע מור יוסף
צילום: ג'ו קוט
מומלצים