שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  הופצה גירסת בטא ראשונה ל-Windows Vista
  במקביל, מיקרוסופט הפיצה גירסת בטא של אינטרנט אקספלורר 7 עבור Windows XP. גירסת הניסיון כוללת תמיכה בכרטיסיות גלישה ובעדכוני RSS, כמו גם אמצעי נגד ניסיונות הונאה מקוונים

  מיקרוסופט החלה להפיץ למפתחי תוכנה ושותפים טכנולוגיים גירסת ניסוי ראשונה של Windows Vista, מערכת ההפעלה הבאה של החברה, שכונתה בעבר בשם "לונגהורן".

   

  גירסת הבטא הראשונה מיועדת בעיקר למפתחי תוכנה שיכתבו יישומים המיועדים לפעול על גבי מערכת ההפעלה. מפתחים אלה ישתמשו בגירסת הבטא הפועלת ללא הממשק

   הגרפי המרכזי של מערכת ההפעלה (ולכן גם אין טעם למהר לרשתות שיתוף הקבצים כדי לאתר עותק להורדה), וידווחו על באגים ובעיות אחרות המיועדות לתיקון בטרם תופץ מערכת ההפעלה באופן רשמי, בסוף 2006.

   

  Windows Vista כוללת שני רכיבים חדשניים: מערכת התצוגה הגרפית Windows Presentation Foundation. (לשעבר Avalon) ומערכת שירותי הרשת (Web Services) בשם Windows Communication Foundation (לשעבר Indigo).

   

  לפחות 10,000 נסיינים וחצי מיליון חברי תוכנית המפתחים MSDN צפויים לבדוק את Windows Vista, הכוללת כלים לארגון טוב יותר של המידע בדיסק הקשיח, ניהול חשבונות משתמשים ויכולת אבטחה משופרת. עם זאת, תכונות מתקדמות אחרות כמו תמיכה משופרת במחשבים ניידים וכלים לניהול מוזיקה ווידאו, אינם משולבים בגירסת הבטא הראשונה ויצורפו בהמשך.

   

  גירסת בטא 2 - בשנה הבאה

   

  מיקרוסופט מסרה כי תפיץ גירסת ניסוי שנייה של מערכת ההפעלה במהלך השנה הבאה. החברה מדגישה כי הבטא הראשונה של מערכת ההפעלה אינה מיועדת לציבור הרחב ולא תעניין אפילו משתמשים מתקדמים, בשל מצבה הגולמי.

   

  בתשובה לשאלה אם לוח הזמנים שנקבע יספק למיקרוסופט ולמפתחיה די זמן כדי לתקן את הבעיות שיתגלו, אמר ניל צ'רני, מנהל קבוצת Windows בחברה כי מערכת ההפעלה עומדת בזמנים שנקבעו לה.
  מיקרוסופט נודעה בעבר בהשקות המאוחרות שלה ביחס להערכות המוקדמות.

   

  במקביל, מיקרוסופט הפיצה לקבוצת הנסיינים והמפתחים גירסת בטא של אינטרנט אקספלורר 7 עבור Windows XP. גירסת הניסיון כוללת תמיכה בכרטיסיות גלישה ובעדכוני RSS, כמו גם אמצעי נגד ניסיונות הונאה מקוונים (פישינג). החברה הודיעה כי אין בכוונתה להציע את הדפדפן החדש להורדה עד להשקת גירסת הבטא השנייה.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים