שתף קטע נבחר

בן 19 חשוד באונס בת 15 שהכיר באינטרנט

במהלך השבועות האחרונים התכתבו השניים באי.סי.קיו ואתמול הציע הצעיר לנערה להגיע לביתו באזור רחובות. שם ביקש ממנה לקיים עימו יחסי מין ומשסירבה אנס אותה. הוא נעצר לפנות בוקר והראיה נגדו: מייל ההתנצלות

נערה בת 15 מרחובות נאנסה אמש על ידי צעיר שהכירה באמצעות האינטרנט. החשוד כבן 19 שיכנע אותה להפגש עימו בביתו, ולאחר זמן קצר התנפל עליה ואנס אותה. לאחר שביצע את זממו חזר הצעיר ושוחח עם הנערה באי.סי.קיו והתנצל על מעשיו. הודעת ההתנצלות הגיעה לידי החוקרים ותהווה ראיה נגד הצעיר בבית המשפט.

 

הנערה הגיעה סמוך לחצות לתחנת המשטרה ברחובות, ולפנות בוקר (יום ג') הצליחו בלשי תחנת רחובות לעצור את החשוד, שכאמור, קשר את עצמו לאירוע. במהלך היום הוא יובא להארכת מעצר בבית משפט השלום בראשון לציון.

 

במשטרה כבר הזהירו מזמן כי לתופעת האינטרנט יש סכנות לא מעטות בעיקר לנערים שמתפתים להכיר אנשים זרים. זה גם מה שהם מעריכים קרה לנערה בת ה-15 שבמשך השבועות האחרונים התכתבה באי.סי.קיו עם הצעיר בן ה-19.

 

לאחר שרכש את אמונה הציעה לה אתמול החשוד להיפגש עימה בביתו, והנערה שלא חשדה במאום הסכימה להגיע לפגישה.

 

במהלך הפגישה ביקש הצעיר מהנערה כי תעסה את גבו, ולאחר מכן ביקש ממנה לקיים עימו יחסי מין. לאחר שלא הסכימה התנפל עליה ובכוח אנס אותה. אחרי שסיים את מעשיו נמלט מהמקום. הנערה הגיעה לתחנת המשטרה ברחובות והגישה תלונה על המקרה, אולם לא ידעה להצביע היכן מתגורר החשוד.

 

חוקרי תחנת רחובות הצליחו לעלות על כתובת המחשב של החשוד, וכך איתרו בלשי התחנה את מיקומו של דירתו ולפנות בוקר עצרו אותו. "החשוד קשר את עצמו לאירוע" אמר מפקד תחנת רחובות סגן ניצב אלון לבבי, "מדובר בצעיר שרכש את אמונה של הקטינה, ובהזדמנות שנפגשו אנס אותה".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: שאול גולן
אילוסטרציה
צילום: שאול גולן
הכירה דרך האי.סי.קיו
צילום: גבי מנשה
מומלצים