שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  התפטר מנכ"ל ברגר קינג, גרג ברנמאן
  היו"ר והמנכ"ל התפטר מתפקידו זמן קצר לפני ההנפקה המתוכננת של החברה, בה היא מקווה לגייס 400 מיליון דולר. יחליף אותו ג'ון צ'ידסיי, נשיא וסמנכ"ל הכספים של החברה

  יו"ר ומנכ"ל ברגר קינג, גרג ברנמאן, מתפטר מתפקידו כדי לחזור לעמוד בראש חברת ההשקעות הפרטית שלו, זמן קצר לפני ההנפקה המתוכננת של רשת המזון השנייה בגודלה בארה"ב. את מקומו יתפוס ג'ון צ'ידסיי, נשיא וסמנכ"ל הכספים של החברה.בריאן סווטל, דירקטור עצמאי, ישמש כיו"ר לא ביצועי. 

   

  ברנמאן הצטרף לברגר קינג ב-2004 כדי להוביל שינוי עסקי לאחר תקופה של צניחה במכירות. החברה מסרה כי בתקופה האחרונה נרשם שיפור במכירות וברווחים. 

   

  החלפת המנהלים מגיעה לקראת הנפקתה המתוכננת של רשת המזון המהיר, עליה הודיעה החברה בפברואר. ברגר קינג מקווה לגייס עד 400 מיליון דולר בהנפקה.

   

  ברנמאן מסר בהודעה כי "בזמן שהחברה נכנסת לשלב החשוב הזה, מועצת המנהלים ואנוכי דנו במחוייבות הנדרשת ממנכ"ל בסביבה ציבורית ובקריירה שלי ומטרותיי. כתוצאה מכך, החלטנו ביחד שהזמן הטוב ביותר לבצע חילופים בהנהלה הוא לפני ההנפקה הציבורית של ברגר קינג". 

   

  מועצת המנהלים של ברגר קינג מסרה כי "אנו מרוצים מאוד מההתקדמות שהשיגה ברגר קינג תחת ניהולו של גרג. הוא אמר לנו כשהגיע כי הוא מעוניין להעביר את ניהול החברה לידיו של ג'ון צ'ידסיי בשלב כלשהו".

   

  ברנמאן הוא המנכ"ל התשיעי של ברגר קינג מאז 1995, והרביעי בארבע השנים האחרונות. מחליפו, צ'ידסיי, הצטרף לברגר קינג במרץ 2004 כנשיא החטיבה

  הצפון אמריקנית, והיה קודם לכן יו"ר ומנכ"ל של שתי חטיבות בסנדנט. היו"ר החדש, סווטל מכהן במועצת המנהלים של ברגר קינג מאז אפריל 2003, ולפני כן כיהן בתפקיד סמנכ"ל תפעול ב-eBay.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  ברנמאן: חוזר לחברה הפרטית
  צילום: איי פי
  צילום: איי פי
  המנכ"ל החדש ג'ון צ'ידסיי
  צילום: איי פי
  מומלצים