שתף קטע נבחר

בריטניה: מורה ביסודי התגלתה כזונת צמרת

קלייר נורמן הודתה בראיון לצהובון "סאן" שהיא משמשת גם כנערת ליווי, במקביל לעבודתה כמורה לכלכלה וגיאוגרפיה. בספטמבר היא מתחילה ללמד בבית ספר חדש

המורה קלייר נורמן פרצה בבכי אתמול (יום ה') כשהודתה שעסקה בזנות כדי לשלם חובות כספיים. נורמן, בת 26 מלונדון, סיפרה לעיתון הבריטי "סאן" כי נהגה להרוויח בלילה אחד משכורת של שבועיים בהוראה: "אני שונאת את זה, אבל אני חייבת את הכסף", התייפחה.
קלייר החלה לעסוק בזנות כסטודנטית: "כל כך היה חסר לי כסף. היו לי הלוואות סטודנטים להחזיר והייתי חייבת כסף להורי. נאלצתי לחיות מ-150 פאונד בחודש (כ-1000 ש"ח). זאת הסיבה היחידה שהפכתי לנערת ליווי. הייתי חוזרת הבייתה כל לילה ובוכה עד שהייתי נרדמת".
קלייר מרוויחה כיום כ-2000 פאונד (14,000 ש"ח) לחודש משתי עבודותיה: הוראת כלכלה וגאוגרפיה ושירות ליווי. היא עובדת בסוכנות לנערות ליווי בשם "קריסטל", שמפרסמת אותה באינטרנט תחת הכינוי "חזה גדול", כשפניה מושחרים. "משווקים אותי לגברים שרוצים מישהי אינטיליגנטית" היא מספרת, ונזכרת כיצד נהגה להתפלח מבית הספר כדי להפגש עם לקוחות. "הם דורשים לפעמים דברים מוזרים מאוד. היה לי יפני שדרש לעשות את זה כשהוא לבוש בגרביונים". היא ממהרת להפסיק את העלאת הזכרונות ולהתרכז במה שהיא מגדירה כאהבתה הגדולה ביותר: ילדים."אני אוהבת מאוד ללמד ובספטמבר אני מתחילה עבודה חדשה בבית ספר בלונדון. ביקשתי מסוכנות הליווי להוריד את התמונה שלי מאתר האינטרנט".

לפנייה לכתב/ת
אייל פישר
אילוסטרציה
אייל פישר
מומלצים