שתף קטע נבחר

סערה בביה"ס הדתי: תלמידים צילמו סרטון סקס

נערה תושבת הנגב יזמה צילום סרטון פורנוגרפי עם חבריה לכיתה - והצטלמה מקיימת יחסי מין בשירותים של בית הספר. משהבינה כי הסרט הופץ באינטרנט הגישה תלונה במשטרה, אולם החקירה לא העלתה כל חשד פלילי. גורמי הרווחה מטפלים במקרה

מי הפיץ סרטון פורנוגרפי שבו משתתפת תלמידת תיכון דתי בנגב? זו השאלה שניסתה המשטרה לחקור באחרונה. התלמידה, שצולמה מקיימת יחסי מין עם אחד מחבריה בבית הספר שבו היא לומדת, הזדעזעה לגלות את הסרטון מופץ באמצעות רשת האיי.סי.קיו. המשטרה הכריעה כי בהפצה אין משום עבירה פלילית - והתיק הועבר לרשויות הרווחה.

 

תחילתו של הסיפור כאשר הנערה, תלמידה בתיכון דתי בנגב, פנתה לכמה מחבריה לכיתה כדי שיחד יצלמו סרטון באמצעות הסלולרי. הנערה ביקשה, כך מתברר, שיצלמו אותה מקיימת יחסי מין מלאים בשירותי בית הספר יחד עם אחד מחבריה.

 

לרוע מזלה, הסרט לא נשאר רק במסגרת החברית בבית הספר, כי אם הופץ דרך האיי.סי.קיו לכל דורש ברשת האינטרנט. משהבינה את גודל הטעות, טענה הנערה כי הסרט צולם בניגוד לרצונה וחקירה משטרתית נפתחה בנושא. אלא שבמהלך החקירה התברר כי הנערה היא שיזמה את הסרט ועל כן אין כל חשד למעשים פליליים.

 

התיק הועבר אל גורמי הרווחה בעירה של הילדה. בעקבות זאת, הנערה הורחקה מבית הספר והועברה להסתכלות פסיכולוגית, כדי שניתן יהיה לסייע לה בהתמודדות עם המקרה. נגד הנערים לא ננקט כל צעד.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: שי רוזנצוויג
סרטון בסלולרי. אילוסטרציה
צילום: שי רוזנצוויג
מומלצים