שתף קטע נבחר

שוב ח"כ חסון עם חוק הטוקבקים שלו (פיהוק)

הבוקר כונסה הוועדה שהייתה צריכה לטפל בהסדרה העצמית במקום חוק הטוקבקים. התקשורת לא הוזמנה, עורכי האתרים לא הגיעו - וח"כ חסון החליט להחזיר את החוק לחיים כהצעת חוק ממשלתית

במהלך כנס הטוקבקיסטים המתוקשר שנערך בחודש שעבר, החליט ח"כ ישראל חסון להשעות את הצעת החוק שלו, המחייבת טוקבקיסטים להירשם בכדי להגיב - לטובת ועדה של הסדרה עצמית. בין חברי הוועדה נמנים מנהל מכון נטוויז'ן לחקר האינטרנט אלי הכהן, ד"ר יובל קרניאל, ממלא-מקום עורך nrg, אורי רפאל-באום ועורך ynet, יון פדר.

 

הבוקר כונסה הוועדה: לדיון הופיעו ד"ר קרניאל, הכהן, עו"ד דן אור חוף, משה קלוגהאפט - יועץ התקשורת של חסון, עו"ד עמוס חריף ועו"ד יהונתן קלינגר. לטענת קלוגהאפט, התקשורת לא הוזמנה לדיון על מנת ש"יהיה ענייני". האם זאת בניגוד לכנס הקודם, שכונס לצרכים תקשורתיים בלבד?

 

מי שכן הוזמנו, היו 14 עורכי האתרים הגדולים בישראל, אך הם לא הופיעו לדיון, וחסון הזדרז להכריז כי בשל אי ההופעה הוא ממשיך עם הליך החקיקה ויגיש את ההצעה דרך משרד התקשורת, כהצעת חוק ממשלתית.

 

חסון נהג בפזיזות כשהחליט להחזיר לחיים את הצעת החוק הרעה הזו, שאם תתקבל תעמיד את ישראל בשורה אחת עם מדינות "נאורות" כמו איראן. אפשר להירגע - סיכויי ההעה להפוך להצעת חוק ממשלתית שואפים לאפס. משרד התקשורת נשלט בידי שר ממפלגה אחרת בעל אג'נדה שונה ואילו הממשלה מקדמת מהלך מסודר, במסגרת תזכיר חוק מסחר אלקטרוני. חסון מיצה עד תום את התכסיס היחצ"ני שלו והעניין התקשורתי בו הולך ופוחת.

 

הצטרפתם כבר לניוזלטר החדש שלנו? הירשמו באמצעות תיבת הרישום התכולה מימין ותקבלו בימים ב'-ד' את מהדורת סיכום היום שלנו - עם קישורים מעניינים והערות על המצב

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: אלעד גרשגורן
החוק הוחזר לחיים. חסון
צילום: אלעד גרשגורן
מומלצים