שתף קטע נבחר

התאבדה מתלוננת נגד מנכ"ל בית הנשיא לשעבר

האישה הגישה תלונה נגד עו"ד עמוס מימון בטענה שאנס אותה במשרדו בתקופה שהייתה אחת מלקוחותיו, הוא הכחיש את החשדות. ביום חמישי התאבדה בביתה

אישה שהגישה תלונה על אונס והטרדה מינית נגד מנכ"ל בית הנשיא לשעבר, עמוס מימון, התאבדה ביום חמישי האחרון בביתה.

 

האישה, יחד עם מתלוננת נוספת, הגישה בתחילה לעו"ד מימון דרישה לפיצויים בטענה שאנס אותן. לאחר אותה דרישה הגיש מימון תלונה נגדית במשטרה, בה טען לסחיטה. בתגובה הגישה האישה תלונה נגד מימון, בטענה שבעת שהייתה אחת מלקוחותיו, היא הגיעה למשרדו ושם אנס אותה.

 

עו"ד מימון עצמו אמר בשעתו ל-ynet: "משפנתה האישה לקבלת כספים, ללא הצלחה, החלטתי להגיש תלונה על סחיטה ואיומים והמשטרה החלה לחקור את הנושא. אני עדיין לא יודע על התלונה שהוגשה נגדי על אונס אבל ניתן למשטרה לבצע את עבודתה נאמנה ואני בטוח שיגיעו לחקר האמת ובסיום הדברים נדע מי מושך בחוטים מאחורי אותן תלונות. מעולם לא אנסתי אף אחת".  

 

משטרת מרחב ירקון פתחה אז בחקירת התלונה. השוטרים גבו עדויות ואף עימתו בין האישה לבין מימון. כעבור מספר חודשים הובא מימון לבית משפט השלום בתל אביב, שם ביקשה המשטרה לשלוח אותו למעצר בית. מימון עצמו הכחיש מכל וכל את החשדות נגדו, וטען שלא היו דברים עולם וכי הוא זה שהגיש תלונה במשטרה נגד האישה על סחיטה ואיומים.

 

לפני כחצי שנה הועבר התיק לתובעים בפרקליטות, על מנת שאלו יחליטו האם להגיש נגדו כתב אישום. כאמור, לפני שהתקבלה ההחלטה, התאבדה האישה בביתה. עורכי דינה של האישה, עופר אלמוג ואסף שרעף, אמרו בתגובה: "מדובר במקרה מצער. האישה עברה תקופה קשה שהסתיימה בצורה טראגית".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: זום 77
מימון. המתלוננת התאבדה
צילום: זום 77
מומלצים