שתף קטע נבחר

שירות הדוא"ל Live Hotmail גדל ל-5 גיגה בייט

לאחר שגוגל הכריזה כי תגבה כסף על הגדלת נפח התיבה ב-Gmail, מיקרוסופט מודיעה על הגדלת Live Hotmail ל-5 גיגה בייט חינם

נפח התיבה בשירות הדואר האלקטרוני הוותיק של מיקרוסופט גדל. במקום 2 גיגה בייט, מנויי חשבון Live Hotmail בסיסי וחינמי באנגלית ייהנו כעת מתיבה בנפח 5 גיגה בייט. התיבות בתשלום, של מנויי פרמיום והוטמייל פלוס, יגדלו ל-10 גיגה בייט, כך מדווח Cnet. השדרוג מתרחש בהדרגה בימים אלה ויכלול את כלל התיבות, בהן, ככל הנראה, גם משתמשי שירות Live Hotmail  ישראל החדש.

 

נוסף על כך, מספר תכונות חדשות הוטמעו ב-Hotmail, ביניהן היכולת לקבל הזמנות לפגישות מ-Outlook, כלי למחיקת אנשי קשר כפולים בפנקס הכתובות, תמיכה בכתיבה מימין לשמאל (לדוברי עברית וערבית), מענה אוטומטי במצבים של חופשה ועוד.

 

בתשובה לתלונות של בלוגרים, מיקרוסופט מאפשרת מעתה צפייה בתיבת הדואר הנכנס מיד עם הכניסה לתיבה, במקום לחייב את המשתמשים לעבור דרך דף החדשות של MSN.

 

Gmail נשרכת מאחור

השדרוג ב-Live Hotmail מתבצע בעקבות שינויים ב-Gmail, שירות הדואר האלקטרוני של המתחרה, גוגל. בשבוע שעבר הודיעה החברה למשתמשי תיבות הדואר החינמיות (בנפח של כ-2.89 גיגה בייט) שהתמלאו כי יוכלו להגדילן בתוספת תשלום.

 

ב-Gmail, הגדלה ב-6 גיגה כרוכה בתשלום של 20 דולר לשנה, 25 גיגה בייט - 75 דולר, 100 גיגה - 250 דולר ו-250 גיגה בייט ב-500 דולר. המהלך של Hotmail מעניק למיקרוסופט יתרון מסויים על Gmail בקרב משתמשי המייל הכבדים - התיבה החינמית שלה גדולה כמעט פי שניים מזו של גוגל.

 

הגירסה העברית של Live Hotmail הושקה ביולי האחרון והחליפה את Hotmail.co.il המיושן שבפורטל MSN, עם ממשק זהה לגירסה האנגלית של Hotmail ותיבות בנפח 2 גיגה בייט. נכון לשעות אלו, דף הרישום ב-Live Hotmail העברי עדיין מבטיח תיבות בנפח 2 גיגה בייט בלבד.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים