שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות

  אחד מרוצחי דרק רוט מערער על הרשעתו בשוד

  בערעור טוען הצעיר כי בעלי החנות שנשדדה, בעת שהיה בחופשה, טעו בזיהויו

  אחד מרוצחי נהג המונית דרק רוט הגיש אתמול (יום א') ערעור לבית המשפט העליון על הרשעתו בבית המשפט המחוזי בשוד מזוין, ניסיון לשוד ובתקיפת שוטרים.
  בערעור טוען הצעיר כי בית המשפט המחוזי בתל אביב טעה כשהרשיע אותו בעבירות אלו בחודש מאי האחרון. לדבריו, הפעמיים בהן נחשד והורשע בשוד, מקורן בזיהוי שגוי שלו על ידי בעלי חנות המכולת שנשדדה. כמו כן נטען בערעור, כי בעדויות בעלי המקום התגלו סתירות.
  בנוגע לסעיף אחר בו הורשע הצעיר, קשירת קשר לביצוע פשע, בו נטען כי טרם ביצוע המעשים רכש ציוד במטרה שישמש אותו לביצוע השוד, הוא טוען כי אין בהצגת נתונים אלה הוכחה לכך שאכן התכוון לבצע את הפשעים.
  הפרקליטות טרם הגיבה על הגשת הערעור.
  יש להזכיר כי שני רוצחיו של נהג המונית דרק רוט, בני כ-20 כיום, הורשעו בביצוע השוד בעת שהיו בחופשה מהכלא, מהמאסר בן 16 השנה שהם מרצים על רצח רוט. הרשעה זו הוסיפה כחמש שנות מאסר בפועל לעונשם המקורי. אם לא ינוכה שליש ממאסרם, צפויים השניים להשתחרר מהכלא בשנת 2015.
  במקביל להליך הערעור של אחר הצעירים, מתקיים בבית המשפט העליון דיון על היתר לפרסם את שמותיהם של השניים, שהיו בני 14 בעת רצח נהג המונית. בית המשפט אמור לקבל בקרוב החלטה בנושא.


  לפנייה לכתב/ת
  דודו פריד
  רוצחי דרק רוט בבית המשפט
  דודו פריד
  מומלצים