שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  היכן יחנה נהג הקטר את המרצדס?
  לידיעת נוסעי הרכבת: מכונית הפאר שחונה בנוחות על המדרכה שלא כחוק, שייכת לנהג קטר ברכבת ישראל. זו הסיבה לשלט מאיר העיניים שמתנוסס עליה, ונועד להרחיק פקחים: "בשירות הרכבת"

  "אם יש לי מכונית פאר אני יכול לצפצף על העולם, ובעיקר על החוק". כך חשב לעצמו כנראה בעל מכונית המרצדס המפוארת שבתמונה, כאשר חנה בבוקר ה-23.7 (יום ד') על המדרכה שלא כחוק, ובאופן שהותיר לכל היותר סנטימטרים ספורים עבור הולכי רגל.

   

  אלו שהחליטו לבחון מקרוב מי העז לעשות זאת, גילו כי מדובר בעובד רכבת ישראל, אשר העדיף כנראה לשמור על צבע המכונית ועל קרירות תא הנוסעים בעזרת מנהרת המעבר, ולא לחרוך את הציפוי היקר בקרני השמש העזות. השלט שהוצמד לחלקה הפנימי של שמשת הרכב, הודיע על-כך במופגן ובאותיות לבנות גדולות על רקע אדום עז - "בשרות הרכבת". מה שלא הוזכר בשלט הוא כי מדובר בנהג קטר, שהגיע לעבודת יומו בתחנת חוף הכרמל בחיפה, ובסך הכל ביקש לשמור על מכוניתו הפרטית מפגעי הקיץ הלוהט.


  חניון מקורה למרצדס של נהג הקטר, בזמן עבודתו ברכבת (צילום: עומר ניב)

   

  בתגובה לתמונות המקוממות, אומרים ברכבת ישראל: "אכן מדובר ברכב השייך לנהג קטר, אשר החנה את רכבו בשטח ציבורי שאינו שייך לרכבת ישראל. לגבי השלט, מדובר ביוזמה פרטית ולא ראויה של הנהג. עם היוודע אופן השימוש בשלט, נדרש הנהג להורידו מיידית. כמו-כן ייבדק הנושא משמעתית על-ידי רכבת ישראל".

   

  המידע הגיע באמצעות האימייל האדום

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  ככה חונים
  צילום: עומר ניב
  וככה מבהירים
  צילום: עומר ניב
  ynet רכב בפייסבוק
  לוח winwin
  מומלצים