שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  עברית לאנדרויד בגירסה הבאה?
  בגירסה הבאה של מערכת ההפעלה מבית גוגל לסלולריים ומכשירים ניידים שעתידה לצאת בקרוב, תהיה ככל הנראה תמיכה עברית מלאה - כך עולה ממסכי האמולטור שכבר מופץ ברשת

  האנדרואיד, מערכת ההפעלה של גוגל כבר יודעת לקרוא עברית מזה מספר שבועות באמצעות פיתוח עצמאי של מפתחים ישראלים מהאתר iandroid.co.il. אך למרות הקריאה, למשתמשי המכשיר חסרה אפשרות הכתיבה. הגירסה החדשה של מערכת ההפעלה שנדחתה במספר ימים, צפויה להיות מושקת עם תמיכה מלאה בעברית.

   

  כבר כיום מפתחים יכולים להוריד את האמולור של מערכת ההפעלה, ולהתרשם מהרחבת התמיכה בשפות למערכת ההפעלה. באמולטור יש תמיכה בשפות רבות, כאשר מרבית השפות שנכתבות מצד שמאל לימין כדוגמת גרמנית ואיטלקית כבר מאפשרות ממשק עבודה מלא. עברית וערבית מוצגות בתפריט, ועתידות להיות מאופשרות בעתיד הקרוב.

   

  מערכת ההפעלה של גוגל צפויה להיות הלהיט התורן של תערוכת הסלולר שאמורה להיפתח באמצע חודש הבא. ללפחות שלוש יצרניות סלולר יציגו בתערוכה מכשירים מבוססי אנדרויד. התמיכה בשפה העברית במכשיר לא מגיעה באופן מפתיע, כי לפי החזון של גוגל המחצית הראשונה של שנת 2009 אמורה להיות שנת הפריצה של מערכת ההפעלה. במהלך הרבעון הראשון המכשיר יתחיל להיות משווק במדינות אירופה ואילו לישראל, צפוי להגיע מכשיר אנדרויד ראשון במחצית השנה הקרובה.

   

  ה-G1 - רב מגעי

  עוד בטרם תצא גירסת התוכנה החדשה של ה-G1 המכונה CupCake, הופתעו לגלות משתמשי ה-G1 בשבוע שעבר, שדרוג גרסה לא רשמי המאפשר

  להם להפעיל את המכשיר עם יכולת ריבוי מגעים, בדומה למכשיר ה-iPhone בדפדפן האינטרנט של החברה. החוויה זהה: באמצעות שתי אצבעות ניתן לבצע זום לדפדפן הגלישה. בנוסף בשבוע שעבר הודלפו לאינטרנט תמונות לא רשמיות של עוד שני מכשירים חדשים של חברת HTC שעתידים לצאת עם האנדרואיד. 

   


  פרסום ראשון: 31.01.09, 21:48
   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "עברית לאנדרויד בגירסה הבאה?"
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים