שתף קטע נבחר

פרשת הפדופיליה: קיים יחסים עם 23 נערים

בית המשפט התיר לפרסם שני שמות של חשודים בפרשת אונס הנער מאתר ההיכרויות. מתברר כי חיים עטר מחולון חשוד במעשים רבים נוספים. יקי כהן היה מודע שהוא מקיים יחסי מין עם נער בן 13

חיים עטר בן 36 מחולון חשוד שקיים יחסי מין עם לא פחות מ-23 נערים בני פחות מ-16. כך חושדת המשטרה. יקי כהן, חשוד נוסף בפרשת אונס הנער מאתר ההיכרויות, היה מודע לכך שהוא מקיים יחסי מין עם נער בן 13, אך לא הפעיל כוח - כך עולה מפרוטוקול הדיון בעניינו. היום (ד') התיר בית המשפט לפרסם את שמו, לבקשת ynet והמשטרה.

 

עד כה התיר בית המשפט לפרסם את שמותיהם של שניים מבין 12 החשודים שנעצרו. עשרת החשודים האחרים עתרו לבית המשפט העליון נגד ההחלטה לפרסם את שמם.

 

הערב הוארך בתשעה ימים מעצרו של חיים עטר. בדיון אמר נציג המשטרה, רס"ר יעקב ברנרד, כי הוא קיים יחסי מין עם 23 נערים בני 11 עד 18. המשטרה הצליחה להגיע אל אותם נערים, לאחר שהנער בן ה-15 שקיים יחסי מין עם החשודים בפרשה, סיפר להם כי הכיר את עטר באתר הכרויות באינטרנט. במשטרה מאמינים כי עטר הכיר אותם דרך אתר ההכרויות. הנערים טענו כי הכירו אותו דרך אחד ממכריהם, שנפגע מינית על-ידו. אותם נערים גם טוענים, כי עטר איים עליהם כי יספר למשפחתם אודות נטיותיהם המיניות ואלה קיימו עמו יחסי מין מפחד. לעטר עצמו אין כל עבר פלילי בתחום עבירות המין.

 

פרקליטו של עטר, עו"ד חי הבר, טען בשם מרשו שהיה במערכת יחסים עם הנער שפוצץ את הפרשה ועם עוד שניים-שלושה, אולם אמר כי הם טענו שהם מבוגרים. עורך הדין הכחיש כי מרשו קיים יחסי מין עם 20 הנערים הנוספים וטען שכאשר נפגש עמם והתברר לו שהם נערים - ניתק איתם את הקשר. השופט בני שגיא כתב בהחלטתו כי נראה שעטר הוא החשוד המרכזי בפרשה.

  

יקי כהן, בן 51, היה בעבר תקליטן במסיבות וכיום הוא עובד בחנות תקליטים באזור השפלה. בביתו נתפסו מאות קלטות, בהן סרטים שתיעד את עצמו מקיים יחסי מין עם גברים. במשטרה חושדים שחלק מהם נערים, אולם כהן שוחרר ממעצר. פרקליטו של כהן, עו"ד עלאא מסראווה, אמר: "בביתו של כהן יש קלטות בהן תיעוד של יחסי מין בהסכמה, שקיים עם אחרים. לכן הוא במקרים הקלים יותר. מדובר באדם ללא עבר פלילי".

   

בעוד כשבוע ידון בית המשפט אם להתיר את פרסום שמותיהם של שאר החשודים, לאחר שפרקליטיהם הגישו ערעור על ההחלטה לבית המשפט העליון. בהחלטה לפרסם את שמותיהם, כתב השופט ג'ורג' קרא כי האבחנה שנעשתה על ידי בית משפט השלום לפרסם רק חלק משמותיהם של החשודים הינה אבחנה שאינה מקובלת עליו, שכן היא מפלה בין חשוד לחשוד שמצוי במצב שווה מבחינת עוצמת הראיות והאינטרס הציבורי שבפרסום. עוד כתב השופט קרא כי התמונה שנגלתה מחומר החקירה שנאסף עד כה היא תמונה מכוערת ומטרידה, במיוחד לנוכח הפרשי הגיל הגדולים.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים