שתף קטע נבחר

המשפחה מעוספיה הורעלה מגזים של הגנרטור

החשד לרצח נשלל - ונתיחת גופותיהם של נאיף, ארימה וקרין בת השנתיים העלתה כי הם נחנקו למוות מגזים רעילים שפלט הגנרטור, לאחר שנותקו מרשת החשמל עקב חובות. קרוב משפחה: "שכל מי שהטיל ספק יכה על חטא"

המשטרה דיברה בתחילה על חשד לרצח , אבל בבוקר שאחרי הטרגדיה התבררה התמונה האמיתית: מבדיקת גופות בני משפחת כיוף מעוספיה עולה כי מותם נגרם כתוצאה מהרעלת גזים שנפלטו מגנרטור שהזרים חשמל לביתם. לאחר השלמת ההליך הפתולוגי, ממתינים בעוספיה להגעת הגופות כדי להביא את שלושת בני המשפחה למנוחות.

 

הבדיקה במכון לרפואה משפטית שפכה אור על מותם של אבי המשפחה, נאיף (43), רעייתו ארימה (32) ובתם הפעוטה קרין בת השנתיים. אתמול בשעות הערב הגיעו למקום קרוביה של האם ונחרדו לגלות את השלושה ללא רוח חיים.


בית המשפחה, אמש. הנתיחה שפכה אור (צילום: אבישג שאר-ישוב)

 

התעלומה סביב נסיבות מותם של השלושה נבעה מכך שגופותיהם נמצאו ללא כל סימני אלימות, כשבית המשפחה היה נקי ומסודר, וגם מכתב שיכול היה להעיד בבירור כי מדובר בהתאבדות לא נמצא שם.

 

הגנרטור שהגזים שפלט גרמו למות בני המשפחה סיפק את הזרם לבית, לאחר שנותקו מרשת החשמל בעקבות חובות שאליהם נקלעו.

 

אחרי בירור נסיבות המוות, ששללו את ההערכה הראשונית במשטרה לפיה רצח נאיף את רעייתו ובתו ואז שם קץ לחייו, אמר ל-ynet קרוב משפחתו, סמי כיוף, כי "הקרובים והמכרים היו בטוחים שמצבו הכלכלי של נאיף לא גרם לו לפגוע באשתו ובבתו. נכון שכמו רבים הוא סבל מבעיות כלכליות, אבל להרוס משפחה - זה צעד חריף מדי ונואש. אני מקווה שכל אלה שהטילו ספק בכך מכים עכשיו על חטא. את הכאב הזה עוד נישא עמנו שנים רבות".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
ארימה כיוף ובתה קרין. אוויר קטלני
צילום: באדיבות alarab.net
מחוץ לבית המשפחה, אמש
צילום: אבישג שאר-ישוב
מומלצים