שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  גבעתיים מכריזה: קמפיין אגרסיבי נגד הרפורמה

  הרפורמה בתחבורה הציבורית - בעקבות החלטת משרד התחבורה לבטל את קו 45, המסיע בין היתר מאות סטודנטים מגבעתיים לאוניברסיטה בתל אביב, הוחלט בעירייה ובאגודת הסטודנטים לצאת בקמפיין אגרסיבי. ראש עיריית גבעתיים: "לא יקרה כלום אם הקו ימשיך לפעול כבעבר"

  תושבי גבעתיים מבקשים למנוע שינויים בקווי האוטובוס, בעקבות הרפורמה בתחבורה הציבורית. בעקבות נסיגת משרד התחבורה מתכנית ביטול קווי אוטובוס לפני צאת השבת אשר נחשפה ב-ynet, רוצים גם תושבי גבעתיים ורמת גן להחזיר לאחור שינויים בקווי האוטובוס בעירם. היום פותחות אגודת הסטודנטים ועיריית גבעתיים בקמפיין ציבורי רשמי וראשון נגד הרפורמה בתחבורה הציבורית, ובעיקר כנגד ביטולו של קו 45, שהסיע עד עתה סטודנטים רבים מגבעתיים לאוניברסיטת תל אביב. במשרד התחבורה הבטיחו אמנם לבחון מחדש את השינוי המוצע, לפיו ידרשו שני אוטובוסים לאותה נסיעה, אך התושבים הסירו הבוקר את הכפפות.

   

   

   


  כרזות קמפיין ההתנגדות של תושבי גבעתיים לרפורמה בתחבורה הציבורית

   

  בשילוט חוצות המתפרסם כאן לראשונה, ובמשולב קמפיין אינטרנטי, קוראים בעיריית גבעתיים שלא לבטל את הקו הוותיק. על משקל הסלוגן שמלווה את קמפיין משרד התחבורה ("מי שינה את הקו שלי"), פרסמו בעירייה ובאגודה סלוגן חדש - "מי שם פס על הקו שלי?". במודעות שיתנוססו בכל העיר, קוראים בעירייה ובאגודה לבטל את שינוי הקו, אשר שימש את צעירי העיר וסביבתה בדרכם גם לאוניברסיטת בר אילן. לדבריהם, החלופה המוצעת - נסיעה בשני אוטובוסים שונים - תסרבל את ההגעה למוסד האקדמי. באופן מפתיע, כך טוענים בעירייה, החליט משרד התחבורה כי השינוי נבע ממיעוט נוסעים בקו.

   

  "ביטול הקו יקבע עובדות בשטח, גם אם הבדיקה תוכיח כי הקו חיוני לציבור הסטודנטים", הסבירו היום ל-ynet בעירייה. זאת בתגובה להבטחה כי לאחר השינוי יבחנו שוב השינויים. ראש העיר, ראובן בן שחר, החליף כמחאה את תמונת הפייסבוק שלו למודעת הקמפיין ואמר: "לא יקרה שום אסון אם עד להשלמת סקר הצרכנים החדש, ימשיך הקו לפעול כבעבר. מה גם שאני מאמין שהסקר עצמו יוכיח את חיוניות הקו לציבור הסטודנטים. ביטול הקו הסטודנטיאלי עלול לנתק את צעירי גבעתיים מהאוניברסיטאות. מאות סטודנטים שידם אינה משגת לקנות רכב, לא צריכים להיות מטורטרים במספר אוטובוסים, עם כל הפקקים והמעקפים הכרוכים בכך".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  יהיה צפוף?
  צילום: ירון ברנר
  ynet רכב בפייסבוק
  לוח winwin
  מומלצים