שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  מרד גטו ורשה, הסרט
  סרט חדש יגולל את סיפור מרד גטו ורשה בכיכובם של מילי אביטל ודיוויד שווימר

  השחקנית הישראלית מילי אביטל תשתתף בהפקה חדשה של חברת NBC על מרד גטו ורשה. הסרט "התקוממות" נכנס לשלבים ראשוניים של הפקה, הוא מצולם באירופה ומשתתפים בו דונאלד סאתרלנד, דיוויד שווימר, האנק עזריה, סטפן מוייר ולילי סובייסקי. את התסריט כתב ג'ון אבנט ("עגבניות ירוקות ומטוגנות"). "התקוממות" יצא לאקרנים באירופה לקראת נובמבר הקרוב, ובמקביל ישודר כמיני סדרה טלוויזיונית בארה"ב. צילומי הסרט החלו בימים אלה בברטיסלבה, סלובקיה שם הוקם סט ענק שהוא העתק מדוייק של גטו ורשה.
  את מנהיג המרד, מרדכי אנילביץ', יגלם השחקן האנק עזריה ("תקוות גדולות"), ואת יצחק צוקרמן, שהשתתף במרד והקים מאוחר יותר את קיבוץ לוחמי הגטאות, יגלם דיוויד שווימר. השחקן הוותיק דונאלד סאתרלנד, ששיחק לאחרונה בסרט "ספייס קאובויז", יגלם את דמותו של צ'רנייקוב, ראש המשטרה היהודית במחנה. מילי אביטל תגלם את דמותה של דבורה בארון, מהמשתתפות הפעילות בארגון המרד בגטו, ואהובתו של שמחה רותם הידוע בכינויו קאזיק. בארון שמשה כשליחה של המחתרת היהודית בזכות המראה הלא-יהודי שלה. היא נהרגה ביום ה-15 למרד.
  הצילומים יסתיימו כפי הנראה לקראת חודש יוני הקרוב. לדברי אסנת בוקופצר, מנהלת יחסי הציבור של אביטל בארץ: "האינטרס של מילי להשתתף בסרט היה גדול ומשמעותי בגלל הקשר היהודי". על העובדה שאביטל ודיוויד שווימר, חברה לחיים של השחקנית, ישתתפו באותו הסרט היא אומרת: "מדובר בצרוף מקרים בלבד. למילי יש את הסוכן שלה, ולדיויד יש סוכן אחר וזה פשוט קרה". זו הפעם השנייה ששווימר ואביטל משחקים זה לצד זו, הפעם הראשונה היתה בשנת 1998 בסרט "נשיקה בין חברים".

  לפנייה לכתב/ת
  7 לילות
  מומלצים