שתף קטע נבחר

ממחר - מדינה על הירח

בנבאדה ארה"ב יתקיים מחר טקס הכרזה חגיגי שבו תוכרז רשמית מדינת הירח. את ההכרזה יקיים דניס הופ, תושב אמריקני שניצל פרצה בחוק הבינלאומי כדי להכריז בעלות על כל הירח וכוכבי מערכת השמש. מאז הוא מוכר קרקעות לאנשים ברחבי העולם. אחרי ההכרזה יוכרו כולם כאזרחי הירח, ללא הבדל דת, גזע ומין

"מחר תיערך הכרזה רשמית על הקמת מדינה על הירח. בשלב מאוחר יותר תפנה מדינת הירח לאו"ם, כדי שיכיר בה כמדינה מן המניין". כך אומר היום (ה') חגי נוה, נציג "שגרירות הירח העולמית" בישראל.
לדברי נוה, ההכרזה תתקיים בנבאדה, ארה"ב, על ידי דניס הופ, אזרח אמריקני, שניצל פרצה בחוק הבינלאומי כדי להכריז בעלות על הירח ועל כל כוכבי מערכת השמש, ללא השמש עצמה. מאז מוכר הופ את הקרקעות שבבעלותו דרך האינטרנט ודרך סניפים שהקים בארה"ב, באירופה וכן בישראל, בסניף שמנהל נוה. כל מי שרכש אדמות עד כה, יוכר ממחר, לאחר ההכרזה, כאזרח הירח, ללא הבדל דת, גזע ומין.
משנת 1980 מוכר הופ את האדמות שבבעלותו על הירח. עם הרכישה מקבל הקונה תעודת בעלות ומפה מצולמת של השטח עם סימון גבולותיו. עד כה נמכרו 225 מיליון דונם בלבד, מתוך 40 מיליארד הדונם, שטחו של הירח כולו. בחודש אוגוסט תחל לראשונה מכירת השטחים בצידו האפל של הירח, שאינו פונה לכדור הארץ.
הופ מציע למכירה שטחים של 500 דונם כל אחד, גודל של 20 מגרשי כדורגל, במחיר 220 שקל לחלקה. לדברי נוה, עד כה רכשו עשרת אלפים ישראלים חלקות אדמה על הירח, והם יוכרו ממחר כאזרחי הירח.

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
הירח. רוצים חלקה בצד האפל?
מומלצים