קבוצת רהב תקשורת מכריזה על הרחבת הצעת הערך של תחום קשרי המשקיעים בקבוצה באמצעות שיתוף פעולה אסטרטגי עם הסניף הישראלי של חברת ARX, המתמחה בהנגשת דאטה ואסטרטגיה לחברות ציבוריות. חברת 'רהב קשרי משקיעים' תספק ללקוחות הציבוריים את שירותי הניטור, המיקוד, והטירגוט המתקדמים של חברת ARX.
1 צפייה בגלריה
רן רהב קשרי משקיעים ו- ARX בשיתוף פעולה
רן רהב קשרי משקיעים ו- ARX בשיתוף פעולה
רן רהב קשרי משקיעים ו- ARX בשיתוף פעולה
(יח״צ)
רהב קשרי משקיעים, בניהולה של הדס פרידמן-זיק, תתאים פתרונות דאטה מתקדמים ללקוחותיה באמצעות הצעת הערך הייחודית המשולבת. לקוחות החברה ייהנו מגישה חסרת-תקדים לניטור מתמיד של השיח על אודות החברה והמנייה בכל קבוצות המשקיעים בישראל, אתרי האינטרנט ובערוצים הרלוונטיים וייהנו מחשיפה נרחבת יותר בקבוצות אלה.
הלקוחות יחשפו לנתונים שעולים מהנרטיב בשוק ההון אודות פעילותם ויוכלו ליהנות משירותי טירגוט לקהלי יעד אסטרטגיים: מוסדיים ואלפי משקיעים פרטיים.
״אנחנו סבורים שהפתרונות והגישה הייחודית של ARX יסייעו ללקוחות שלנו לייצר דיאלוג חדש עם השוק״, מסר רן רהב, ״וזאת במטרה להרחיב ולדייק את המדידה והיצירה של שיח עובדתי, אמין ושקוף מול המוסדיים והמשקיעים הפרטיים״.
"קבוצת רהב תקשורת הינה בית ללקוחות האיכותיים ביותר בישראל״, מסר רותם גנץ מנכ״ל ARX, ״הסניף הישראלי שלנו מתגאה בכך שירחיב את שירותיו לקהל החברות הבורסאיות בישראל, ויספק נתונים מדידים ומיידיים לחברות בורסאיות שמתקשות בהבנת האתגרים ששוק ההון המודרני מציב בפניהם והגעה לקהלי היעד הרלוונטיים. דאטה ואסטרטגיה יסייעו בהבנת הנרטיב ששוק ההון מציב בפני החברות הציבוריות, תוך שימוש בכלים מתקדמים להעמקת הבנת פעילות הלקוח וטיובו".
חברת ARX אשר הוקמה לפני מספר שנים בידי רותם גנץ ויהודה ליבלר, יזמים סדרתיים יוצאי יחידות 8200 ודובר צה״ל, מתמחה בהנגשת דאטה ואסטרטגיה ועובדת עם חברות הנסחרות בארצות הברית, בקנדה, בגרמניה. כעת, בעקבות שיתוף הפעולה עם רהב קשרי משקיעים, תרחיב את פעילותה לישראל.
לפרטים נוספים, ניתן לפנות להדס פרידמן זיק, מנכ"ל רהב קשרי משקיעים 054-2303100

ההודעה מוגשת מטעם חברת ״רהב קשרי משקיעים״ באמצעות מערכת ״המברקה״ להפצת הודעות לתקשורת. אתר ynet capital או מערכת ynet לא השתתפו בכתיבת או בעריכת הכתבה. אין לראות בכתבה המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות.
פורסם לראשונה: 13:39, 11.03.24