עד העונג הבא – פרק 5
(בימוי ותסריט: לורי שטטמאור, תחקיר: לני שפיר, עריכת וידאו: איילת בק, צילום: עומר דאידה, צילום נוסף: שלום רופיאזן, מקליטה: דנה מימון, עורך ראשי: אבי זילברברג)

יפעת נחמני (37) מפתח תקווה נשואה כבר 18 שנה. את בני, בעלה, הכירה כשהיתה בתיכון. "בני הכיר אותי בתור 'הזונה של השכבה', אבל הוא היה היחיד שראה מעבר. הוא ראה שאני לא רק גוף, שיש לי טעם במוזיקה, שאפשר לדבר איתי", היא נזכרת. מהר מאוד השניים נישאו, יפעת נכנסה להיריון, הזוגיות הפכה לשגרה והמיניות שלהם הפכה לעוד מטלה לא כיפית ש"צריכים" לעשות.
1 צפייה בגלריה
יפעת נחמני
יפעת נחמני
יפעת נחמני
(צילום: מתוך הווידיאו)
"כמו שיש כביסות וניקיונות, אז ככה היה גם הסקס שלנו. עוד משהו שחייבים לעשות כי אנחנו נשואים, ואם כבר הלכנו לצימר, אז שוכבים כי שילמנו על הצימר", היא מעידה. לפני מספר שנים, יפעת איבדה לחלוטין כל חשק מיני. ההתעוררות שלה קרתה רק אחרי שבני החליט להוריד טינדר. או אז היא הבינה שמשהו במיניות שלהם חייב להשתנות. היא התחילה לבדוק, לחפש ולחקור, וגילתה ביחד עם בני את עולם המיניות האלטרנטיבית.
עוד ב-ynet Original: מוסד משפחתי - איך חיים עם סוכן חשאי בבית? רצח רופא השב"ס - העדות הדרמטית אחרי 25 שנה סם המוות - יותר ממכר ממורפיום, יותר קטלני מהרואין הנסיעה האחרונה של עמית איטח - מה קרה בליל התאונה? נוכל. רוצח. מיליונר - פרשת הרצח שהסעירה את ישראל וגרמניה בשנות ה-90 שורת חיפוש: "סקס ישראליות" - תעשיית הפצת תמונות עירום בטלגרם
הסדרה התיעודית "עד העונג הבא" של ynet Original שואלת שאלות כמו כיצד פגיעות מיניות משפיעות ומעצבות את ההנאה המינית שלנו? איך מחנכים היום את דור המסכים למיניות בריאה? האם קיים קשר ישיר בין פגיעה מינית להפרעות אכילה, וכיצד הוא בא לידי ביטוי? איזה "סקס אחר" זוגות ותיקים שכבר התרגלו האחד לשני יכולים לאמץ, ואיזו משמעות רוחנית מסתתרת בשפיכה הנשית?
בשישה פרקים, שכל אחד מהם עומד בפני עצמו, מעניקה "עד העונג הבא" הצצה למערכת היחסים המורכבת שכולנו מנהלות ומנהלים עם המיניות שלנו, ועושה זאת דרך שיח אותנטי, פתוח וחסר בושה על מין ומיניות, כמו שטרם נראה בישראל.
פרק מספר 1: המסע לאורגזמה של קטי
עד העונג הבא – פרק 1

פרק מספר 2: דור הפורנו
עד העונג הבא – פרק 2

פרק מספר 3: מיניות שנעשית מתוך ריצוי
עד העונג הבא – פרק 3

פרק מספר 4: להחזיר את השליטה על הגוף
עד העונג הבא – פרק 4

קרדיטים

בימוי ותסריט: לורי שטטמאור, תחקיר: לני שפיר, עריכת וידאו: איילת בק, צילום: עומר דאידה, צילום נוסף: שלום רופיאזן, מקליטה: דנה מימון, עורך ראשי: אבי זילברברג, עורכת משנה: דיקלה משעלי, מפיקה ראשית: גלית כהן, מנהלת הפקה: עתליה דיין, מפיקת פוסט: יעל אהרוני, מנהל טכני: עידן סטמקר, ע. עריכה: נתן שוסטרמן, רוי בלבירסקי.