אינטרנט  |  ynet  |  בעלי מקצוע  |  קניות  |  ספקים למשרד

חדשותספורטכלכלהתרבות ובידורמחשביםבריאותיהדותתיירותרכבאוכליחסיםמקומיסרטיםהוטאנציקלופדיה
   חדשות תוכן ועדכונים 24 שעות - Ynet

   קהילות ראשי > מומחי הבית > סקסולוגיה
נושאתאריךמחבר/ת
    התנפחות העין אחרי לקיחת סיאליס
13/12 23:57
דני דין
נושא : התנפחות העין אחרי לקיחת סיאליס
אני בן 57 שנה.
אני לוקח סיאליס 5 מ"ג כבר מספ' חודשים לסירוגין, כלומר שבוע שבועיים לוקח ואחרי זה שבוע שבועיים לא לוקח,
לאחרונה שמתי לב, כי כשאני לוקח סיאליס 5 מ"ג כל יום אחד, לאחר כ 4 ימים אני מקבל נפיחות מעל העין בעפעפיים ולפני חודש גם נגרם לי דלקת בעין שהייתי צריך לקחת מישחה לריפוי העין, ולאחר שהפסקתי כמה ימים לקחת את הסיאליס ירד הנפיחות. גם השבוע התחלתי לקחת את הסיאליס ביום ראשון וביום רביעי כבר התנפחו לי העיניים בעיקר עין שמאלית, האם באמת יש לזה קשר, האם יש משהו לעשות שזה לא יקרא והאם זה מסוכן בשבילי לקחת את התרופה הזאת.
גם ברצוני לשאול האם מותר לי לקחת יותר מכדור אחד של 5 מ"ג בבת אחד, כלומר אפילו 3 או 4 בשביל להגיע ל כמות של 20 מ"ג בבת אחת.
יצוין, אלו התרופות שאני לוקח קבוע.: לוסרדקס, גלוקומין, נובונורם, גארדיאנס, אלוריל, ליפיטור, לנטון, מירו
אודה על תשובה מהירה מושלמת ולא לשלוח אותי לרופא בלבד


 מקרא : הודעה ללא תוכן הודעה עם תגובה הודעה בלי תגובה
 הנהלת הפורום קובץ מצורף הודעה חדשה

 

אודות ועזרה
כתבו אלינו
עזרה
מדיניות פרטיות
תנאי שימוש
מפת האתר
ארכיון
מרכזי המבקרים
Israel News
 
אודות האתר
RSS
הפוך לדף הבית
ניוזלטרים
פרסמו אצלנו
אנציקלופדיה
באבלס
ערוצי תוכן
חדשות
כלכלה
ספורט
תרבות
בריאות
מחשבים
נופש
Xnet
Yschool
יהדות
דעות
צרכנות
תיירות
אוכל
רכב
בעלי חיים
שופינג לאשה
כיכר השבת
יחסים
אסטרולוגיה
מעורבות
ירוק
לאשה
דילים
ynetArt
kick
כלכליסט
בלייזר
רכילות Pplus
מנטה
משחקים
mynet
מפות
פרוגי
כלים ושירותים
קניות
מניות
דרושים
מחירון רכב
דירות להשכרה
קופונים
זיכרונט
ידיעות בתי ספר
ידיעות אחרונות
דירות למכירה
לוח רכב
יד שניה
בעלי מקצוע
משחקים Games
עברית
דירות חדשות


YIT  - פיתוח אינטרנט ואפליקציותApplication delivery by radwarePowered by Akamaiהאתר פועל ברישיון אקו"םהאתר פועל ברישיון תל"יאקטיב טרייל
-nc  כל הזכויות שמורות לידיעות אינטרנט ©