קהילות ynet - טרידאפטיב לאחר צינתור? - פורום צנתורי לב - קהילת מרכז רפואי רבין
 
אינטרנט  |  ynet  |  בעלי מקצוע  |  קניות  |  ספקים למשרד

חדשותספורטכלכלהתרבות ובידורמחשביםבריאותיהדותתיירותרכבאוכליחסיםמקומיסרטיםהוטאנציקלופדיה
   חדשות תוכן ועדכונים 24 שעות - Ynet

   קהילות ראשי > מרכז רפואי רבין > צנתורי לב
נושאתאריךמחבר/ת
    טרידאפטיב לאחר צינתור?
31/05 23:18
רבקה
נושא : טרידאפטיב לאחר צינתור?
שלום,
בעלי בן 60, סובל מקולסטרול גבוה ומטופל בליפיטור 80 מ"ג וגם הטריגליצרידים קצת גבוהים אצלו. לאחרונה עבר 2 צינתורים. אחרי הצינתור הראשון התחיל לקבל פלאביקס נורמיטן וקרטיה והוצע לו להוסיף גם טרידאפטיב. רופא אחר הציע לו לא לקחת את הטרידאפטיב עקב תופעות הלוואי הקשות שלו. בסה"כ הוא מרגיש טוב, הערכים של הקולסטרול והטריגליצרידים בתקופה האחרונה, למרות שהם עדיין קצת גבוהים, נמצאי במגמת ירידה. האם מומלץ לקחת את הכדור בכל זאת? האם בפועל, תופעות הלוואי באמת כ"כ קשות? אודה לתשובתך



 מקרא : הודעה ללא תוכן הודעה עם תגובה הודעה בלי תגובה
 הנהלת הפורום קובץ מצורף הודעה חדשה

 

אודות ועזרה
כתבו אלינו
עזרה
מדיניות פרטיות
תנאי שימוש
מפת האתר
ארכיון
מרכזי המבקרים
Israel News
 
אודות האתר
RSS
הפוך לדף הבית
ניוזלטרים
פרסמו אצלנו
אנציקלופדיה
באבלס
ערוצי תוכן
חדשות
כלכלה
ספורט
תרבות
בריאות
מחשבים
נופש
Xnet
Yschool
יהדות
דעות
צרכנות
תיירות
אוכל
רכב
בעלי חיים
שופינג לאשה
כיכר השבת
יחסים
אסטרולוגיה
מעורבות
ירוק
לאשה
דילים
ynetArt
kick
כלכליסט
בלייזר
רכילות Pplus
מנטה
משחקים
mynet
מפות
פרוגי
כלים ושירותים
קניות
מניות
דרושים
מחירון רכב
דירות להשכרה
קופונים
זיכרונט
ידיעות בתי ספר
ידיעות אחרונות
דירות למכירה
לוח רכב
יד שניה
בעלי מקצוע
משחקים Games
עברית
דירות חדשות


YIT  - פיתוח אינטרנט ואפליקציותApplication delivery by radwarePowered by Akamaiהאתר פועל ברישיון אקו"םהאתר פועל ברישיון תל"יאקטיב טרייל
-nc  כל הזכויות שמורות לידיעות אינטרנט ©