אינטרנט  |  ynet  |  בעלי מקצוע  |  קניות  |  ספקים למשרד

מסרים מידיים ו-VoIP

   חדשות תוכן ועדכונים 24 שעות - Ynet

  תוכנת אינטרנט - מסרים מידיים
"סקירה: ICQ 6 - בעיקר לצעירים" ניב ליליאן
" איך נפלו גיבורים. ICQ, תוכנת המסרים המידיים החלוצית, איבדה את ההובלה למתחרות בכל הקשור לחדשנות. השם ICQ נחקק בהוויה הישראלית תחת הכותרת סיפור הצלחה, ובצדק. התוכנה הייתה חדשנית והמכירה של מיראביליס ל-AOL, תרמה רבות לתעשיית "
"JAJAH Web: יותר טוב מ-Skype. סקירה" שוקי גלילי
" עד Skype ואחריה היה קשה לנו להתרגש מטלפוניית אינטרנט. Skype הצליחה להיות שונה ולסחוף אחריה מיליונים בגלל הפשטות ובגלל איכות השיחה. בגלל שנדרשו פחות מחמש דקות מרגע שהחלטת להתקין ועד שיכולת לקיים שיחה בינלאומית באיכות שהזכירה "
"מדריך: תוכנות מסרים מידיים מהדפדפן" אהוד קינן
" תוכנות המסרים המידיים אינן ישומים כבדים במיוחד, אך יש משתמשים שאינם רוצים או פשוט לא יכולים להוריד אותן. אם אתם משתמשים במחשב משותף או חסום להורדות, או אם אתם לא אוהבים להכביד על המחשב בהתקנות, תוכלו להשתמש בקלות בגירסאות "
"בדקנו: תוכנת שיחות חינם מהדפדפן לבתי עסק" אהוד קינן, אלי שמעוני
" החיפוש ברשת עדיין אינו ידידותי כפי שהוא יכול להיות, ותעיד על כך דוגמה קטנה אך מייצגת: נניח שאנחנו מחפשים מספר טלפון של חברה מסוימת. נגלוש לאתר האינטרנט של החברה או נחפש אותה באתר דפי זהב. כשנמצא את המספר, נחייג אליו באמצעות "
"סקירה: MSN Messenger 8 - אין חידושים מסעירים" אהוד קינן
" הגירסה החדשה של תוכנת המסרים המיידים מבית מיקרוסופט, Windows Live Messenger (השם החדש של MSN Messenger 8.0) הושקה השבוע באופן לא רשמי וגירסת בטא שלה ניתנת להורדה באופן חופשי. אל תצפו לחידושים מסעירים. מרבית השינויים "
"סקירה: Skype 2.0 עם וידאו" רוני שני
" לאחרונה הושקה גירסה 2.0 של Skype, תוכנת טלפוניית האינטרנט הפופולרית ביותר בעולם. בגירסת הבטא הטריה כוללת חידוש משמעותי אחד - תמיכה בניהול שיחות ווידאו - וכן מספר שיפורים ותוספות, שנכללו בגירסאות העבר, אולם לא בצורה סופית. "
"וידאו צ'ט: ציירו לכם שפם" מישל דורושינסקי
" מי מאיתנו זוכר להתקין את התוכנות הנלוות למצלמת הרשת שרכשנו? הרי גם כך אנו מקללים את הרגע בו התקנו את המצלמה לפני הדרייבר, או לחילופין, כאשר התוכנה המצורפת מתחילה במלחמות עם הכרטיס הגרפי שמאפשר לצפות בשידורי הטלוויזיה במחשב. "
"סקירה: Skype 1.4 - בעיקר שיפורים בתשלום" רוני שני
" Skype היא אחת מתוכנות התקשורת הפופולריות ביותר, וכנראה ניצבת בראש רשימת יישומי ה-VoIP הזמינים באינטרנט. החודש חצתה התוכנה את קו ארבעה מיליון המשתמשים בו זמנית. נכון לסוף חודש ספטמבר, נרשמו לשירות שלה 57 מיליון מנויים מכל "
"Google Talk: דיבורים ורוח וגשם אין " גל מור, רוני שני
" מצוות גיקים מלומדה היא להפיק קריאות התפעלות עם כל ישום חדש של גוגל. קל להבין מדוע צמח המיתוס. במחצית השנייה של שנות ה-90' קם לראשונה מנוע חיפוש שהציג תוצאות חיפוש רלוונטיות בממשק מינימליסטי ויעיל, כאשר המתחרים הותירו את "
"Messenger Plus" רוני שני
" Messenger Plus! הוא תוסף תוכנה מוכר ופופולרי, המיועד לתוכנת המסרים המידיים של מיקרוסופט, MSN מסנג'ר, ומוסיף לה יכולות מתקדמות, שגירסאות קודמות הוכיחו, כי הן אט אט מוצאות את דרכן גם לגירסאות הרשמיות, שמנפיקה מיקרוסופט. אך "
"Trillian 3" רועי שלומי
" תשע שנים עברו מאז פרצה ICQ לעולם ויצרה את עולם המסרים המיידיים, אך מאז התוכנות השונות שבאו בעקבותיה עדיין לא מסוגלות לדבר אתה, וגם האחת עם השנייה. למרות הבטחות, ניחושים וציפיות גדולות, אם אתם רוצים לשוחח עם חברים במסנג'ר, אתם "
"ICQ 4" רוני שני
" AOL השיקה גירסה חדשה לתוכנת המסרים המידיים הפופולרית ICQ. הגירסה החדשה, ICQ Lite 4.0, מציעה ממשק משופר ומודרני, אפשרות לשחק עם משתמשים אחרים המחוברים לרשת וכן מספקת תמיכה משופרת למפתחים המעונינים לכתוב תוספים לתוכנה. ערכת "
"Yahoo! Messenger" רוני שני
" הגירסה החדשה, The All New Yahoo Messenger, היא שדרוג משמעותי במיוחד לתוכנה הוותיקה. מבחינה גרפית, התוכנה כוללת מראה וממשק חדשים, ויושם דגש על גרפיקה ואנימציה. נוסף על כך, כוללת הגירסה החדשה תוספים שונים מאתר יאהו!, כגון "
"Skype" רוני שני
" Skype, תוכנת טלפוניית ה-IP החינמית הושקה בגירסה חדשה למחשב האישי, ובמקביל, הושקה גירסה ראשונה ומבריקה למערכת ההפעלה לינוקס. שימו לב שגירסת הלינוקס (כמו גם גירסת ה-PocketPC) אינן כוללות את אותן התכונות והחידושים של גירסת ה-PC. "
"Easy Message" רוני שני
" Easy Message היא תוכנת מסרים מיידים המאפשרת לתקשר במקביל עם אנשי קשר מתוכנות IM אחרות, ביניהן יאהו! מסנג'ר, ICQ ומסנג'ר. בנוסף, מאפשרת התוכנה לקבל התראות על דואר חדש באמצעות הגדרת חשבון POP3. זו אינה התוכנה היחידה "
"Qnext" רוני שני
" Qnext היא תוכנת מסרים מיידים ושיתוף קבצים, המאפשרת גם עבודה משותפת בתיקיות וירטואליות, בדומה לתוכנת Groove, המאפשרת עבודה משותפת מרחוק. Qnex היא בעצם תוכנת P2P (שיתוף קבצים), הכוללת בתוכה גם תמיכה במסרים מיידים של כמה "
"Gaim" רוני שני
" Gaim היא תוכנת IM מבוססת קוד פתוח שאמנם אינה מאפשרת ביצוע שיחות טלפון ווידאו, אך כוללת כמה תכונות חביבות כגון אפשרות מעקב אחר איש קשר (Pounce), סרגל התראה לגבי אנשי קשר מחוברים (Buddy Ticker), תצוגת תמונת המשתמש ברשימת אנשי "
"Miranda" רוני שני
" Miranda היא תוכנת IM קטנה וחביבה, שמאפשרת עריכת שיחות מיידיות והעברת קבצים למשתמשי תוכנות מסרים מיידים מגוונות, ביניהן ICQ, מסנג'ר, יאהו מסנג'ר!, AIM, Jabber, רשת IRC ועוד כמה תוכנות מוזרות משהו, כגון Gadu-Gadu ו-Tlen "
"Trillian" רוני שני
" טריליאן היא תוכנת IM ותיקה ופופולרית, התומכת בקבלת התראות על דואר אלקטרוני חדש, מאפשרת לצפות בהיסטוריית השיחה עם אותו איש הקשר, ומותאמת לעבודה עם שירותי ICQ, מסנג'ר, AIM, יאהו מסנג'ר! וצ'ט IRC קלאסי. טריליאן עצמה יציבה "
"Web Messenger" רוני שני
" בשבוע שעבר עלתה לרשת גירסת בטא של Web Messenger, גירסה מקוונת של תוכנת המסרים המידיים של מיקרוסופט, MSN מסנג'ר. בדומה ל-ICQ2GO, גירסת האון ליין של ICQ, ב-Web Messenger קיימים רק כלים בסיסיים של התוכנה המלאה, וניתן רק לצ'טט "
"Gaim" רוני שני
" Gaim, תוכנת המסרים המיידים מבוססת הקוד הפתוח, הושקה השבוע בגירסה חדשה - הכוללת כמה חידושים ושיפורים ליכולותיה המוכרות זה מכבר. בטרם נסקור את החידושים, נזכיר ש-Gaim היא תוכנת IM חופשית, שמאפשרת לכם לתקשר עם חברים המחוברים "
"Messenger 2" רוני שני
" תוכנת מסרים מיידים אלטרנטיבית, המציעה תמיכה במסנג'ר של מיקרוסופט, ב-ICQ, במסנג'ר של יאהו!, ב-AIM של AOL ובצ'טים ב-IRC. בניגוד למתחרותיה, המאפשרות כמעט אך ורק צ'טים טקסטואליים במחשב, Messenger 2 תומכת גם בשליחת מסרים "
"Trillian 3" רוני שני
" חברת Cerulean Studios השיקה גירסה חדשה, שלישית במספר, לתוכנת המסרים המידיים שלה, Trilian. למי שלא מכיר נספר כי טריליאן מאפשרת לשלוח ולקבל הודעות אל ומארבע רשתות מסרים מידיים: MSN מסנג'ר, יאהו! מסנג'ר, ICQ ו-AIM של AOL. נוסף "
"Web Messenger" רוני שני
" מיקרוסופט החלה להציע לאחרונה גירסה מקוונת של תוכנת המסרים המיידים שלה, MSN Messenger, שאינה דורשת התקנה על המחשב המקומי, ומאפשרת לצ'טט עם אנשי קשר מכל מחשב הכולל חיבור לאינטרנט ודפדפן. המסנג'ר המצומצם, שמאפשר רק לצ'טט, "
"MSN Messenger 7.0" רוני שני
" המסנג'ר החדש של מיקרוסופט, שכבר זמין בגירסה רשמית למהדרין, מציע כמה חידושים לעומת קודמיו, הכוללים, למשל, ממשק שונה, תמיכה בהתכתבות בכתב יד, אפשרות משלוח אנימציות ואייקונים חדשים, אפשרות "לטלטל" את המסך של איש הקשר, לגרור "
"ICQ 5 Beta" רוני שני
" AOL השיקה גירסת ניסיון חדשה, חמישית במספר, לתוכנת המסרים המיידים הפופולרית שלה, שבשלב זה זמינה באנגלית בלבד. התוכנה מאפשרת לבצע שיחות וידאו (רק למשתמשי XP), שיחות קוליות בין מחשב למחשב, וכן תומכת בתכונת Push2Talk, המאפשרת "
  כתבות נוספותחדשות
דעות
כלכלה
ספורט
צרכנות
תרבות ובידור
רכילות Pplus
מחשבים
בריאות
ירוק
יהדות
תיירות
רכב
אוכל
יחסים
סרטים
הוט
כלכליסט
משחקים
מקומי
לימודים
מדע
לאישה
דרושים
ynet-shops
ynettours
winwin
בעלי מקצוע
ביגדיל
 

אודות ועזרה
כתבו אלינו
עזרה
מדיניות פרטיות
תנאי שימוש
מפת האתר
ארכיון
מרכזי המבקרים
Israel News
 
אודות האתר
RSS
הפוך לדף הבית
ניוזלטרים
פרסמו אצלנו
אנציקלופדיה
באבלס
ערוצי תוכן
חדשות
כלכלה
ספורט
תרבות
בריאות
מחשבים
נופש
Xnet
Yschool
יהדות
דעות
צרכנות
תיירות
אוכל
רכב
בעלי חיים
שופינג לאשה
כיכר השבת
יחסים
אסטרולוגיה
מעורבות
ירוק
לאשה
דילים
ynetArt
kick
כלכליסט
בלייזר
רכילות Pplus
מנטה
משחקים
mynet
מפות
פרוגי
כלים ושירותים
קניות
מניות
דרושים
מחירון רכב
דירות להשכרה
קופונים
זיכרונט
ידיעות בתי ספר
ידיעות אחרונות
דירות למכירה
לוח רכב
יד שניה
בעלי מקצוע
משחקים Games
עברית
דירות חדשות


YIT  - פיתוח אינטרנט ואפליקציותApplication delivery by radwarePowered by Akamaiהאתר פועל ברישיון אקו"םהאתר פועל ברישיון תל"יאקטיב טרייל
-nc  כל הזכויות שמורות לידיעות אינטרנט ©