אינטרנט  |  ynet  |  בעלי מקצוע  |  קניות  |  ספקים למשרד

דואר אלקטרוני

   חדשות תוכן ועדכונים 24 שעות - Ynet

  תוכנת אינטרנט - דואר אלקטרוני
"סקירה: eMailaya - דואר אלקטרוני למתקדמים" איתי שמושקוביץ
" עבור רבים תוכנות הדואר האלקטרוני המותקנות במחשב הן שריד מן העבר, אבל מוקדם עדיין להספיד אותן. להריץ מהדיסק און קי תוכנת eMailaya הישראלית מציע גישה קצת אחרת לחיבור אל תא הדואר מדובר בתוכנה קטנה, השוקלת פחות משני "
"סקירה: Windows Live Mail" איתי שמושקוביץ
" יותר ויותר אנשים עוברים להשתמש בשירותי דואר באינטרנט. הממשק שופר, מהירות הגלישה עלתה ונפח התיבות זינק מכמה מגה־בייטים ספורים לכמה גיגה־בייט, כשיאהו, למשל, מציעה אחסון ללא הגבלת נפח כלל. בנוסף, תוכנת המייל הבסיסית של "
"סקירה: להעביר קבצים גדולים עם Pando" גל מור
" על אף שרוב משתמשי המחשב כבר גולשים באינטרנט מהיר, משלוח קבצים גדולים בדואר אלקטרוני נותר משימה לא פשוטה כלל. נכון, רבים משתמשים בשירותי דואר אלקטרוני המציעים תיבות בנפח גדול כמו Gmail או Yahoo Mail, אך יש גם אחרים. אם "
צילום: איי פי
"הגירסה החדשה של Yahoo! Mail: תחליף לאאוטלוק" שוקי גלילי
" על רקע המאבק ההולך ומתלהט בין מיקרוסופט לגוגל, קל לשכוח שיש שחקנית שלישית. אבל יאהו, למרות מאמציה להימנע מעימות ישיר, חותרת כנראה בכיוון של יצירת יתרון תחרותי שיאפשר לה לשמור על מעמדה כבעלת האתר הכי פופולרי בעולם. לא "
"Incredimail" אהוד קינן
" תוכנת Incredimail הוקמה ב-1999 על ידי הישראלים עופר וירון אדלר, ומטרתה העיקרית היא להעשיר את חווית השימוש בדואר האלקטרוני - לעומת הפעולה האפורה והשגרתית שהיא בדרך כלל. התוכנה מלווה באמצעים ויזואלים וקוליים רבים ובממשק גרפי "
"Thunderbird " אהוד קינן
" תוכנת הדואר של פרוייקט מוזילה, Thunderbird טובה לא פחות מהתוכנות המסחריות בניהול הדואר האלקטרוני. בתחילת השנה יצאה לה גירסה חדשה (1.5), ומדי כמה שבועות יוצאים עדכוני אבטחה ותיקוני באגים, שניתן להתקין אוטומטית. בתוכנה יש "
"Eudora" אהוד קינן
" הגירסה האחרונה של תוכנת Eudora, יצאה לפני כחצי שנה, אך הממשק שלה נשאר כבד ומסורבל. בעוד הנטייה היום היא לפשט תוכנות, Eudora עמוסה בכפתורים ותפריטים, בחלקם אין שימוש יום-יומי, והם די מפריעים להתמצא בתוכנה. כפתור השליחה, "
"The Bat " אהוד קינן
" מיד עם התקנת תוכנת The Bat, תצטרכו להחליט אם להצפין את כל המידע, כדי שרק אתם תוכלו לקרוא אותו, או שיהיה פתוח לכל מי שנכנס למחשב. אם אתם חולקים מחשב עם בני משפחה, כדאי להצפין, וכל הדואר יהיה מוגן באמצעות סיסמה. ההגדרה היא חד "
צילום: גטי אימג' בנק
"תוכנות הדואר האלקטרוני המומלצות" אהוד קינן
" הדואר האלקטרוני השתלט בשנים האחרונות על חלק גדול מהזמן שלנו - בעבודה ובבית. תוכנת האאוטלוק, המשולבת בחבילת ה-Office, הפכה לברירת המחדל במקומות עבודה, וגולשים משתמשים בה גם בבית - כמו גם באאוטלוק אקספרס, המשולבת ב-Windows. "
"סקירה: תוכנת הדוא"ל Thunderbird 1.5" רוני שני
" תוכנת הדואר האלקטרוני של פרויקט הקוד הפתוח "מוזילה" הושקה לאחרונה בגירסה חדשה, 1.5, שכוללת כמה חידושים ותיקונים לעומת קודמותיה ומציעה שימושיות משופרת – גם עבור דוברי העברית. מה חדש ב-Thunderbird 1.5? בין השאר, שיפורי "
"Gmail Drive" PC Magazine ו-ynet
" תוכנה המאפשרת להפוך את Gmail לכונן וירטואלי היא Gmail Drive, הניתנת להורדה מהכתובת הזו. (קישורים להורדה בתחתית העמוד). עם זאת, התוכנה אינה פועלת בזמן כתיבת הסקירה, עקב שינויים שביצעה גוגל בשירות. יש לבדוק מאוחר יותר באתר "
"סקירה: Roam Drive" PC Magazine ו-ynet
" Gmail, שירות הדואר האלקטרוני המקוון של גוגל, מציע לכל גולש לפתוח תיבת דואר אלקטרוני בנפח של יותר משני מגה בייט - די הרבה מקום כשמדובר באחסון דואר אלקטרוני בלבד. אך מה דעתכם על ניצול תא הדואר של GMail לאחסון קבצים? כך שאין "
צילום: נט מגזין
"ePrompter" דן פרידמן, netמגזין
" לרוב האנשים יש יותר מחשבון דואר אלקטרוני אחד. מלבד החשבון שמקבלים מספק האינטרנט (לפעמים יותר מאחד), יש לעיתים גם חשבון של העבודה, ובטח עוד חשבון או שניים שפתחתם בחינם באינטרנט. קצת קשה לבדוק את כל החשבונות הללו, במיוחד "
"DidTheyReadIt" רוני שני
" DidTheyReadIt הוא שירות למעקב אחר הודעות דואר אלקטרוני, שתשים סוף לכל אותם נמענים שמתחמקים מכם בתואנות שווא של "המייל לא הגיע", "האאוטלוק קרס" ושאר תרוצים שעד היום התקשיתם להוכיח ככאלה. לאחר הרשמה (חובה) באתר החברה, תקבלו "
"The Bat" רוני שני
" The Bat הוא לקוח דואר אלקטרוני משוכלל למדי, המציע חלופה הולמת לאאוטלוק/אאוטלוק אקספרס כמעט בכל נושא, למעט העברית. אל תבינו לא נכון, התוכנה כן תומכת עברית, ומאפשרת קריאה וכתיבה בה ואפילו מציעה ממשק מימין לשמאל, אולם אלה "
"VEmail" רוני שני
" VEmail היא תוכנה שמאפשרת לשלוח הודעות דואר אלקטרוני קוליות. הקלטת ההודעה מתבצעת באמצעות לחיצה על מקש F6, לאחר הקלדת כתובת הדואר האלקטרוני הרצויה. לאחר ההקלטה התוכנה שומרת אוטומטית את הסאונד, ודוחסת אותו באיזה פורמט "
"YahooPops" רוני שני
" YahooPOPs! הוא תוסף לתוכנות דואר אלקטרוני, המאפשר קבלת הודעות דואר אלקטרוני מחשבונות דואר ביאהו!, באמצעות תוכנת דואר אלקטרוני מקומית. מדובר בתוכנה מבוססת קוד פתוח, שמספקת שירות נחוץ בהחלט, בעיקר עבור אלה שמעדיפים להחזיק "
צילום: פי סי מגזין
"ePrompter 2.0" דן פרידמן, netמגזין
" לרוב האנשים יש יותר מחשבון דואר אלקטרוני אחד. מלבד החשבון שמקבלים מספק האינטרנט (לפעמים יותר מאחד), יש לעיתים גם חשבון של העבודה, ובטח עוד חשבון או שניים שפתחתם בחינם באינטרנט. קצת קשה לבדוק את כל החשבונות הללו, במיוחד "
צילום: פי סי מגזין
"MailInfo" רוני שני
" MailInfo הוא תוסף לאאוטלוק, שמציע לכם לקבל התרעה בכל פעם שנמען קרא את ההודעה ששלחתם אליו. בניגוד ליכולת הזו הכלולה באאוטלוק או אאוטלוק אקספרס באופן מובנה, MainInfo אינו מיידע על כך את הנמען, לא מבקש את רשותו לשלוח לך התרעה, "
צילום: פי סי מגזין
"GetMail" רוני שני
" GetMail היא תוכנה קטנה המעבירה הודעות דואר אלקטרוני, הנשלחות אל תיבת דואר הרשת שלכם, לכל כתובת אחרת שתבחרו, ומאפשרת לקרוא את כל ההודעות ממחשב ותוכנה אחת מרכזית. התוכנה תומכת בהוטמייל, יאהו!, Gmail של גוגל ושירותי דואר "
"Peer2Mail" רוני שני
" Peer2Mail היא תוכנה נוספת מבית היוצר של רן גבע, המתכנת שפיתח את התוכנות Maileet ו-URLBlaze. התוכנה החדשה מיועדת למשלוח קבצי דואר אלקטרוני גדולים באמצעות שירותי דואר רשת כמו Gmail, הוטמייל, יאהו! מייל ואחרים. שירותים "
"FreePOPs" רוני שני
" FreePOPs הוא תוסף לתוכנות דואר אלקטרוני, שמאפשר לקבל ולשלוח הודעות ממגוון שירותי דואר רשת בינלאומיים, באמצעות לקוח דואר מקומי, כמו אאוטלוק (רגיל ואקספרס), יודורה, Thunderbird, Incredimail ואחרים. התוכנה מאפשרת בעצם לקבל "
"Secured eMail" רוני שני
" Secured eMail הוא תוסף לאאוטלוק, המאפשר לשלוח הודעות דואר אלקטרוני מוצפנות על בסיס חד פעמי או קבוע. התוסף מנפיק מפתח הצפנה המשתנה מנמען לנמען, כלומר, תוכלו לקבוע קוד פתיחה אחד לחברים, אחר לעמיתים ושלישי לבני משפחה. התוכנה "חדשות
דעות
כלכלה
ספורט
צרכנות
תרבות ובידור
רכילות Pplus
מחשבים
בריאות
ירוק
יהדות
תיירות
רכב
אוכל
יחסים
סרטים
הוט
כלכליסט
משחקים
מקומי
לימודים
מדע
לאישה
דרושים
ynet-shops
ynettours
winwin
בעלי מקצוע
ביגדיל
 

אודות ועזרה
כתבו אלינו
עזרה
מדיניות פרטיות
תנאי שימוש
מפת האתר
ארכיון
מרכזי המבקרים
Israel News
 
אודות האתר
RSS
הפוך לדף הבית
ניוזלטרים
פרסמו אצלנו
אנציקלופדיה
באבלס
ערוצי תוכן
חדשות
כלכלה
ספורט
תרבות
בריאות
מחשבים
נופש
Xnet
Yschool
יהדות
דעות
צרכנות
תיירות
אוכל
רכב
בעלי חיים
שופינג לאשה
כיכר השבת
יחסים
אסטרולוגיה
מעורבות
ירוק
לאשה
דילים
ynetArt
kick
כלכליסט
בלייזר
רכילות Pplus
מנטה
משחקים
mynet
מפות
פרוגי
כלים ושירותים
קניות
מניות
דרושים
מחירון רכב
דירות להשכרה
קופונים
זיכרונט
ידיעות בתי ספר
ידיעות אחרונות
דירות למכירה
לוח רכב
יד שניה
בעלי מקצוע
משחקים Games
עברית
דירות חדשות


YIT  - פיתוח אינטרנט ואפליקציותApplication delivery by radwarePowered by Akamaiהאתר פועל ברישיון אקו"םהאתר פועל ברישיון תל"יאקטיב טרייל
-nc  כל הזכויות שמורות לידיעות אינטרנט ©