אינטרנט  |  ynet  |  בעלי מקצוע  |  קניות  |  ספקים למשרד

יפת נפש

   חדשות תוכן ועדכונים 24 שעות - Ynet

ים   שלום ואחווה לכל הגולשים

לו תמלא גלישתכם באושר ובשלווה. שמי ים מירון ואני אזרחית העולם המתגוררת בישראל. את תרומתי הקטנה כאן, מדריך לאתרים החשובים ברשת, הייתי רוצה להקדיש לכל אותם בני האנוש, אשר מוצאם הגיאוגרפי או הכלכלי אינו מאפשר להם גישה לאינטרנט. במדריך שלי תמצאו אתרים אשר יעזרו לכם לשמור על קשר עם מה שקורה באמת בפלנטה היחידה בה אנו חיים ובה נוכל להמשיך להתקיים. בקרו באתרים אלו והעניקו מתשומת לבכם ומהקארמה שלכם לעולם. כי ככל שתהא הרשת נפלאה ועשירה, אין היא תחליף לחיים האמיתיים ולתקשורת אמיתית בין כל היצורים החיים, באשר הם.

 שלום ואחווה
www.peres-center.org
אפשר וצריך לבקר מדי כמה זמן באתר של מרכז פרס לשלום. לא בגלל שמעון, בגלל השלום.

www.knesset.gov.il/knesset/rabin/rab
עשו לכם מנהג (כמוני), להיכנס מדי פעם לאתר הנצחה לזכרו של יצחק רבין. לזכור ולא לשכוח, לא רק ביום השנה לרצח.

www.tibet.com
אתרה של ממשלת טיבט הגולה. כל מי שהיה לפחות פעם אחת בדהרמסאלה, הודו, יודע כי משנתו של הדאלי לאמה עוד תשרור בכל העולם. FREE TIBET.

www.sfheart.com
ליבה של סן פרנסיסקו נמצא כאן. זכרונות, סיפורים, שירים ותמונות של התרבות ההיפית משנות השישים ועד היום. כדאי להיזכר, גם אם לא הייתם חלק מהתנועה. Peace and Love לכולם.


 ניו אייג`
www.mystic-age.com
המדריך הזה, שמתעסק בעידן המיסטי, הוא חלק מהיום יום שלי. אפשר למצוא שם כל דבר: החל מאסטרולוגיה, דרך עב"מים וכלה ברפואה הוליסטית. כשתבדקו את האתר, אתם חייבים לחשב את מחזור הביוריתמוס שלכם, או לשאול את קלפי הטארוט שאלה שמטרידה אתכם. והכל בשפת הקודש.

www.do-not-zzz.com
אומנות הזן יכולה להיות מאוד ידידותית ולא מפחידה. האתר הזה, שכולו אנימציה, מוכיח את זה בצורה הכי טובה.

www.fengshui.co.il
תורת הפנג-שואי הסינית היא דרך חיים. כשתתחילו לחיות לפיה לא תוכלו להבין איך חייתם קודם, בלי איזון בין היינג והינג שלכם.

www.salemctr.com/iqtest.html
מבחן ה-IQ לניו אייג' אמנם לא בוחן את האינטליגנציה שלכם, אך תוכלו לבדוק את ידיעותיכם בכל הנוגע לעידן החדש אליו אנו נכנסים, עידן הדלי. כדאי לדעת, היכן אנו עומדים בשחרו של זה.


 חופש דיבור ודיעה
www.undercurrents.org
קבוצת אקטיביסטים המצוידים במצלמת וידאו מביאים לכם סיפורים ותמונות שלא תראו בחדשות. דוקומנטציה רדיקלית. בהחלט עדיפה על ערוץ 2.

www.freespeech.org
כאן אפשר להגיד הכל ואף אחד לא יעקם את האף. סרטים, תוכניות טלוויזיה, רדיו ועוד המיישמים את חרות הדעה וחופש הדיבור, פרי אנשים אמיתיים, גולשים כמוני וכמוך.

www.webactive.com
כאן מרכזים עבורכם תוכניות רדיו-רשת העוסקות בנושאים הקשורים לעולם. יש גם אינדקס לקהילות מודעות. כל אקטיביסט ימצא כאן ענין, בטח יותר מאשר ברדיו האזורי.

www.azuma.co.il
הדרכים למטרה כלשהיא תמיד רצופות בעבודה קשה. האינטרנט יכול לסייע מעט. אתר העצומות מאפשר לכל אחד לפתוח עצומה אשר תהיה נגישה לחתימתו האלקטרונית של כל גולש. רק שצריך למצוא דרך להביא את קיומה לידיעת הכלל, צריך בכל זאת לעבוד קצת. אז קדימה, למצוא עוול ולמחות. עכשיו.


 עולם החי
www.endangeredspecie.com
זנים נכחדים הינם מהטרגדיות השקטות שהאדם גרם להן. לימדו ואהבו את החיות הללו, לפני שיעלמו לעד.

www.africam.co.za
אפריקאם מעמידים מצלמות בשמורות טבע אמיתיות ומאפשרים לנו לראות את חיי הבר שם באופן מקוון. נורא נחמד. כבר ראיתי ג'ירפה, פיל ופעמיים ראיתי נמרים. הסאוונה אצלי בבית.

www.bluemountain.com/eng/species
שילחו גלויה אלקטרונית לחבריכם הנושאת את אחת מהחיות הנכחדות בעולם וכך גם חבריכם יזכו ברגע של חמלה על יצורים אשר האדם התאכזר אליהם.

library.thinkquest.org/25014
מדי פעם אני נעצרת כאן, גם כדי לקרוא קצת על זני חיות הנמצאות בסכנת הכחדה וגם כדי לצפות קצת בתמונות וקטעי וידאו מסיור וירטואלי בגן החיות של סן דיאגו (מוקלטים, אבל מצד שני, תמיד ניתן לחזות בחיה ולא צריך לסמוך על יד המקרה). כשנחה עלי הרוח אני גם תורמת את חלקי לסיפור האקטיביסטי הנכתב, עמוד אחרי עמוד בידי הגולשים.


 מודעות ואקולוגיה
www.greenpeace.org
שתדעו לכם שאני חברה בגרינפיס. אפילו יצאתי לשיט באוקינוס הארקטי, נגד ציד לוויתנים וגם נקשרתי לעץ סיקויה, כדי שלא יכרת. כי צריך לשמור על כדור הארץ מפנינו.

www.petaonline.org
פטה (מתחרז עם קטע) הם אגודה היוצאת בקריאה לנהוג בצורה אתית בחיות. באמת, הדברים האלמנטריים; לא לפרוות, כן לצמחונות ובשום אופן לא לניסויים בחיות.

www.discovery.com/cams/cams.html
בעזרת מצלמות הרשת של דיסקברי אפשר לחזות בגור גורילה, נשר, אורנג אוטן ועוד. יש גם מצלמות המכוונות לתופעות מזג אוויר ברחבי כדור הארץ ואפילו לחלל. לא צריך לצאת מהבית, העולם בא אליכם. זיכרו לשמור עליו ועל יושביו. אין לי פלנטה אחרת, גם אם אדמתי בוערת...

www.metalab.unc.edu/lunarbin/worldpo
לפעמים קשה קצת לתפוס עד כמה העולם צפוף. לשם כך יש כאן שעון המונה את אוכלוסית העולם (תוך התחשבות בלידות ובמיתות). ניתן גם לבדוק את גודל האוכלוסיה בשנים עברו, מ1970- וכן לעתיד, עד 2037.


 הומניות
www.amnesty.org.il
עם אמנסטי אפשר להציל חיים. וגם חשוב להיות מודעים לעוולות ולפגיעה בזכויות האדם. מחר אלו יכולים להיות אתם.

www.match.org.uk
השם של ה"תנועה נגד שיכפול בני אדם" נשמע אולי מצחיק, אבל המטרה שלהם מאוד רצינית. הם היו רוצים שהשכפולים יעצרו עכשיו בכבשה דולי ועדיף היה גם קודם. מישהו רוצה ילד שהוא עצמו? באמת הגזמנו לפעמים.

www.thehungersite.com
יש ילדים רעבים בהודו וזוהי לא רק קלישאה. באתר הרעב תוכלו ללמוד על מוקדי רעב בעולם וגם לתרום מנת אוכל, אשר תשלח חינם לנזקקים לה. מכם נדרש מאמץ של קליק אחד בלבד.

www.geocities.com/Athens/Column/2369
אתר קטן, אך נחמד, המסביר קצת על שפת הגוף. אם לא ידעתם, גופנו הינו חלק בלתי נפרד מאיתנו ולכן דורש גם הוא זכות דיבור. שימו לב קצת יותר למה הוא אומר ולמה פיכם דובר.


 גלישה עם אופי
  משועממת
  מאצ'ו
  הרפתקנית
  עצבני
  עוד

מדריך
מגנטיקה בסיסית ועד פרוייקט הגנום האנושי
עוד מדריכים
חדשים
אתרים חדשים שעלו לרשת
הציעו אתר
חדשות
דעות
כלכלה
ספורט
צרכנות
תרבות ובידור
רכילות Pplus
מחשבים
בריאות
ירוק
יהדות
תיירות
רכב
אוכל
יחסים
סרטים
הוט
כלכליסט
משחקים
מקומי
לימודים
מדע
לאישה
דרושים
ynet-shops
ynettours
winwin
בעלי מקצוע
ביגדיל
 

אודות ועזרה
כתבו אלינו
עזרה
מדיניות פרטיות
תנאי שימוש
מפת האתר
ארכיון
מרכזי המבקרים
Israel News
 
אודות האתר
RSS
הפוך לדף הבית
ניוזלטרים
פרסמו אצלנו
אנציקלופדיה
באבלס
ערוצי תוכן
חדשות
כלכלה
ספורט
תרבות
בריאות
מחשבים
נופש
Xnet
Yschool
יהדות
דעות
צרכנות
תיירות
אוכל
רכב
בעלי חיים
שופינג לאשה
כיכר השבת
יחסים
אסטרולוגיה
מעורבות
ירוק
לאשה
דילים
ynetArt
kick
כלכליסט
בלייזר
רכילות Pplus
מנטה
משחקים
mynet
מפות
פרוגי
כלים ושירותים
קניות
מניות
דרושים
מחירון רכב
דירות להשכרה
קופונים
זיכרונט
ידיעות בתי ספר
ידיעות אחרונות
דירות למכירה
לוח רכב
יד שניה
בעלי מקצוע
משחקים Games
עברית
דירות חדשות


YIT  - פיתוח אינטרנט ואפליקציותApplication delivery by radwarePowered by Akamaiהאתר פועל ברישיון אקו"םהאתר פועל ברישיון תל"יאקטיב טרייל
-nc  כל הזכויות שמורות לידיעות אינטרנט ©