אינטרנט  |  ynet  |  בעלי מקצוע  |  קניות  |  ספקים למשרד

הרפתקנית

   חדשות תוכן ועדכונים 24 שעות - Ynet

מיקי   אנשים, הגעתם. מגניב אש

אתם לא תאמינו מה הולך ברשת, אם רק יודעים איפה לחפש. הגעתם לבתאדם שתגליש אתכם, בדיוק לאן שצריך כדי להביא את הסרפינג באטרף - הגעתם לזולא של מיקי. בשבילי האינטרנט בא מה זה בזמן. את הטיול למזרח, תכננתי חצי שנה מראש - לפי הרשת. איך אתם חושבים בחרתי קורס צלילה? מאיפה לי לדעת איך השלג בשוויץ היום? אפילו את האופנוע שלי איבזרתי דרך האינטרנט. קיצור, אחים ואחיות שלי, בשביל זה אני פה איתכם, אז יאללה, לזוז, לזוז.

 טיולים ומסעות
www.lametayel.com
חנות, חנות, אבל מה, הרימו פה אתר, משהו בן אתר. כשצריך לתכנן טיול, אפשר לצאת סתם, אפשר לשאול חברים ואפשר גם לעשות את זה כמו שצריך ולברר מי, מה וכמה. היתרון הגדול זה שהאתר בעברית ומתוכנן בעיקר לאן שאנחנו מטיילים (שמעתי על טרק פיצוץ בנפאל).

www.hostels.com
כשצריך לישון איפה שהוא בזול ולפגוש תרמילאים, כדאי לעשות את זה באכסניה. כאן יספרו לכם על כל האכסניות בעולם ואפשר גם לקנות כרטיסי רכבת, כרטיסי טיסה, ציוד, ספרים וגם השכרת רכב.

www.geocities.com/Tokyo/Towers/6338
בן אדם ישב ובנה אתר על טיולים במזרח. הוא אמנם לא סמכות, אבל בהחלט יש לו כמה טיפים לתת למי שרוצה לטוס למזרח ועוד לא סגור על עצמו. מה אני אגיד, סחתיין.

www.lonelyplanet.com
לונלי פלנט זה ה-מדריך לכל מה שקשור בכדור שלנו. כותבים את המדריכים שלהם טיילים שזה המקצוע שלהם והם מתורגמים גם לעברית. כאן הם יתנו כמה טיפים שאין בספרים ויעזרו לכם בפרטים הקטנים של הטיול. אני מתה לדעת איך מצטרפים לצוות העובדים-מטיילים שלהם. לא שאני רוצה להיות כזו, אבל אולי אני אשתכנע לעבוד בתור "מטיילת אחרי הצבא" כמה שנים.


 הכדור שלנו
www.nationalgeographic.com
מה זה משנה שאני מנויה על נשיונל ג'אוגרפיק כבר שמונה שנים? כשצריך לפתוח את העיניים עוד יותר לעולם, אני לא מוותרת על האתר שלהם. איי יא יאיי, יש פה תמונות שזורקות אותך, ככה כמו שאת, לצד השני של העולם. קוארדינטה על הכדור, נקודה בזמן, חתיכת תרבות נידחת –זה ביקור שלא תמצאו בשום טרק ולא בשום.

www.discovery.com
קצת נדוש, נכון. אבל כל אלה שמתעניינים במה גילו ומה חוקרים וכל אלה שבכלל חושבים שכל מה שקשור לפלנטה שלנו (והחלל הקרוב אלינו גם) מסקרן, צריכים להיכנס לאתר של דיסקברי פעם, פעמיים בחודש. אפילו אם זה בשביל לראות את מצלמות הרשת ולהרגיש מחוברים בLIVE- לאיפה שהוא, חוץ מערוץ 2.

www.mysteriousplaces.com
תשמעו. יש כמה מקומות על הכדור שהאמת, מפחיד להגיע אליהם. אבל זה כל העסק. אני לא מדברת על ג'ונגלים טרופיים, או לחלקים מסוימים של שיקאגו או ניו יורק. אני מדברת למקומות כמו סטונהנג', כמו איי הפסחא. מקומות שלא ברור לגמרי מי היה שם, מתי, ואיך הם בנו את האנדרטות שנשארו שם. כאן ריכזו את המקומות המובחרים, כדי שתלמדו עליהם ובקיץ הבא תצטרפו אלי למשלחת שאני מארגנת לכמה מהם(מה אני אסע לבד? אמאל'ה).

volcano.und.nodak.edu
הרי געש תמיד נראו לי מהמקומות האלה שצריך לבקר לפחות פעם בחיים. להרגיש פעם אחת שהיית, באמת, בסכנה. להריח את הגופרית, להרגיש את החום של אדי הלבה, את האדמה שרועדת מתחת לרגליים, זה מביא לי שטיפה של אנדרנלין רק מהמחשבה שאני לא במאה אחוז מוגנת, לא כמו בבבנג'י או בצניחה חופשית. בכל מקרה, כאן יסדרו לכם לבקר בהרי געש בעולם בלי הסכנה והריגוש.


 SPACE – THE FINAL FRONTIER…
www.nasa.gov
אתם לא מאמינים מה מפתחים בנאס"א. מדע לא בדיוני, אני אומרת לכם. מחקרים ותוכניות בחלל וגם כאלו שמיושמות על הארץ. תמיד חלמתי להיות אסטרונאוטית. כדאי שאני אגלוש לכאן פחות. יותר מדי כאב לב. באק רוג'רס אני כבר לא אהיה.

www.marssociety.org
לא הייתם רוצים להיות חלק מהעלייה הראשונה? לא היה יכול להיות מגניב אם הייתם בצוות של קולומבוס? איך זה היה אם מסעות מרקו פולו היו חוויה אישית שלכם? תחשבו שאתם יכולים להיות בין הראשונים שיישבו את מאדים. יש פה אגודה שרואה את זה כמטרה והם מגייסים אנשים כבר עכשיו. לא, הם לא חלק ממדינה או ממשלה ויש סיכוי טוב שלא יצא מהפעולות שלהם כלום, אבל אם כן?? חוץ מזה אפשר למצוא שם כל מיני פיסות מידע על כוכב הלכת האדום, שהוא הקרוב ביותר בתנאי המחיה לכדור הארץ.

www2.iol.co.il/hayadan
הידען מעדכן אתכם בעתידנות, מדע וחלל וזה בעברית. בעיקר חשוב להישאר בעיניינים, כי עדיין החלל הוא ה-FINAL FRONTIER וגם בגלל שחידושים והמצאות זה מה שמזיז את העולם. מי שחושב על זה שוב, מבין שתכל'ס, החלל זה התחום היחיד שיש בו עדיין אתגרים. כי עם כל הכבוד לטרקים בהודו ולאקסטרים בניו זילנד, אנחנו צריכים פעם אחת בחיים לעשות משהו שאף אחד עוד לא עשה.

www.cet.ac.il/israspace
זה לא נאס"א, אבל זה שלנו. האתר של סוכנות החלל הישראלית ממלא אותי גאווה לאומית שמתערבבת עם תסכול אישי. למה לא הלכתי להיות טייסת? אתם מבינים שבקרוב יטוס אסטרונאוט ישראלי לחלל וזאת ממש, אבל ממש, לא קרובה אפילו להיות אני. טוב, האמת, שיהיה לו הרבה בהצלחה. בינתיים תבדקו מה אנחנו עושים בחלל (מה, אני לא משלמת מיסים?)


 אקסטרים
www.extremelinks.com
אינדקס מצוין לאתרי אקסטרים ספורט. מה זה?! מי שאל מה זה אקסטרים ספורט? או קיי; ספורט אתגרי. מה זאת אומרת מה זה? כמו שזה נשמע. כל סוגי הספורט שמביאים לך שוונג של אנדרנלין למוח ועושים בלאגן בלב וסדר בראש. עברו הימים של סטנגה בשכונה. בלי בנג'י, סנובורד וקצת טיפוס מצוקים, אני לא נרדמת בלילה.

www.sandboard.rivals.com
ככה; קודם היתה גלישת גלים. אתם מכירים – עם גלשן. היה סבבה. אחר כך המציאו גלישת שלג, יעני, סנובורד. היה מגניב. עכשיו… קבלו את גלישת החול. יהיה פיצוץ! ספורט חדש (כן, כן, מהסוג האתגרי) שבו גולשים על דיונות חול חלקות עם… נכון, ניחשתם – סנדבורד. גשו לאתר ותלמדו על הספורט הזה עכשיו, לפני שכולם יכירו את זה. עכשיו, כשברוב אתרי האקסטרים עוד מתעסקים בבנג'י.

www.x-sport.co.il
מגזין ספורט אתגרי כחול לבן. עושה טוב בלב לראות שיש בארץ עניין, אבל למה באנגלית? הרוב זה רק תמונות של סוגי אקסטרים שונים, אבל העיקר הכוונה. העיקר שתהיה מודעות לנושא כה חשוב.

www.serioussports.com
כמו שקוראים לאתר הזה, הוא לרציניים בלבד. מסדרים לכם את סוגי הספורט (אקסטרים, אלא מה) לפי תחומי פעילות; אוויר, מים ויבשה, מספרים סוקרים ובודקים עבורכם מה שווה, מה כדאי ואיפה לעשות. מה אתם רוצים עוד? שגם יעשו בשבילכם את הספורט עצמו? לקרוא וקדימה, לעשות.


 פעילויות ואקשן
www.gorp.com
כל מיני פעילויות ספורטיביות שעושים בטבע. צריך להסביר? מקיף וממצה, למרות שמיועד לארצות הברית בעיקר (אבל גם לשם כדאי להגיע. יש שם, ככה, כמה אטרקציות לאנשים כמונו, חוץ מסניפים של המבורגרים).

www.warpig.com
לא, אני לא בקטע של צבא. את התקופה הזאת כבר עברתי. פיינטבול זה לא רק לירות. זה משחק שבודק עד כמה אתם מסוגלים להיות מרוכזים, שחקנים קבוצתיים וצלפים. אז מה אם השתמשתי בטכניקות שלמדתי בקורס קמב"ציות, כל אחד יכול לשחק את זה. (רק שאולי, מולי אין לו כל כך סיכוי). אם תחפשו, יש כזה גם בארץ. נתקלתם מימין! קדימה הסתער!

www.travel.to/atlantistrip
צריך להתחיל לחסוך כסף. מה זאת אומרת בשביל מה? בשביל טיסה לחלל. האנשים מאטלנטיס (ככה קוראים ל"חברת הנסיעות" הנ"ל) מבטיחים טיסות פרטיות לחלל כבר מ2002-. אם כבר יש לכם כסף, אתם יכולים כבר היום לטוס (ככה, פשוט ככה) במיגים רוסיים בשמי מוסקבה, או לקצה האטמוספירה. יש גם טיסות במטוסי סילון נבחרים בשמי קייפטאון, או "סתם" סדנה שבה ילמדו אתכם איך לנהוג נהיגה פרועה, איך לירות באקדחים, כמה אומנויות לחימה ועוד פעילויות מסרטי אקשן. מה שכן, אל תבנו על להיות הישראלים הראשונים, אני כבר הזמנתי מקום לקיץ הבא.

www.zorb.com
אח, הזורב הזה נראה לי דרך מצויינת להעביר את שבת בצהריים. ככה, לקפץ לי על חוף הים או בפארק, בתוך כדור שנראה כאילו יצא מהסדרה "האסיר". רק נראה לי שצריך לשים לב לא לאכול כמה שעות קודם.


 כלי רכב רדיקליים
www.vtol.co.il
הרעיון דומה להליקופטר אישי. לא טס משהו (בקושי מתרומם מטר), אבל אני אופטימית. צריך להתחיל ולהשתפר עם הזמן. תראו שבסוף לכולנו יהיו כאלו, במקום רכבים.

www.teamepic.com
מאוד פשוט. הלודג' (לא העיר בפולין. מבטאים את זה עם שורוק) הוא סקייטבורד ענקי שפשוט שוכבים עליו בשביל להחליק. מה לא הבנתם?

www.actcom.co.il/ipa
באתר של האגודה הישראלית למצנחי רחיפה יספרו לכם כל מיני דברים על איך צונחים/טסים עם מצנחי הרחיפה ואיפה המקום הכי טוב בארץ לעשות את זה. האמת, אני הייתי מחברת לגב כל בוקר את המנוע של המצנח, עולה על גג של בנין גבוה ועוקפת את הפקקים. זולא, אנשים. זולא.

www.echo.co.il
הם אומנם טוענים שזה ספורט, אבל נראה לי, שעם המפרש שמחברים לו, אני לוקחת את הגלשן שטח ונוסעת כל יום לעשות סיבוב דאווין בעיר. זה נראה כמו הכלאה בין גלשן גלים לסקייטבורד וזו יכולה להיות הפוזה הכי קולית שלי עד עכשיו. אש על הגולש.


 גלישה עם אופי
  עצוב
  יפת נפש
  אריסטוקרט
  קלפטע
  עוד

מדריך
איפה מוצאים בני זוג, חברים למשחק ועצות מועילות
עוד מדריכים
חדשים
אתרים חדשים שעלו לרשת
הציעו אתר
חדשות
דעות
כלכלה
ספורט
צרכנות
תרבות ובידור
רכילות Pplus
מחשבים
בריאות
ירוק
יהדות
תיירות
רכב
אוכל
יחסים
סרטים
הוט
כלכליסט
משחקים
מקומי
לימודים
מדע
לאישה
דרושים
ynet-shops
ynettours
winwin
בעלי מקצוע
ביגדיל
 

אודות ועזרה
כתבו אלינו
עזרה
מדיניות פרטיות
תנאי שימוש
מפת האתר
ארכיון
מרכזי המבקרים
Israel News
 
אודות האתר
RSS
הפוך לדף הבית
ניוזלטרים
פרסמו אצלנו
אנציקלופדיה
באבלס
ערוצי תוכן
חדשות
כלכלה
ספורט
תרבות
בריאות
מחשבים
נופש
Xnet
Yschool
יהדות
דעות
צרכנות
תיירות
אוכל
רכב
בעלי חיים
שופינג לאשה
כיכר השבת
יחסים
אסטרולוגיה
מעורבות
ירוק
לאשה
דילים
ynetArt
kick
כלכליסט
בלייזר
רכילות Pplus
מנטה
משחקים
mynet
מפות
פרוגי
כלים ושירותים
קניות
מניות
דרושים
מחירון רכב
דירות להשכרה
קופונים
זיכרונט
ידיעות בתי ספר
ידיעות אחרונות
דירות למכירה
לוח רכב
יד שניה
בעלי מקצוע
משחקים Games
עברית
דירות חדשות


YIT  - פיתוח אינטרנט ואפליקציותApplication delivery by radwarePowered by Akamaiהאתר פועל ברישיון אקו"םהאתר פועל ברישיון תל"יאקטיב טרייל
-nc  כל הזכויות שמורות לידיעות אינטרנט ©