אינטרנט  |  ynet  |  בעלי מקצוע  |  קניות  |  ספקים למשרד

עזרה

   חדשות תוכן ועדכונים 24 שעות - Ynet


  כיצד לשנות את סוג הגופן, גודלו וצבעו?

בשורת התפריט העליונה הקישו לפי הסדר הבא: tools (כלים) >Internet Options (העדפות אינטרנט) > בחלק התחתון של החלון מימין, בחרו accessibility (נגישות) > כדי לקבל את ברירת המחדל של האתר וכל אתר אחר - בחלון שנפתח יש לוודא כי אף אחת מהאופציות אינן מסומנות. כדי לשנות את ההעדפות האוטומטיות ואת ברירת המחדל של אתרי אינטרנט ובכך לשנות את סוג הגופנים או להגדיל אותם יש לסמן ב-וי את תיבת הסימון המופיעה בסמוך לשורה השניה והשלישית.

לאחר ביצוע הבחירה יש להקיש OKולחזור למסך Options Internet. במסך זה יש לבחור fonts (תיבת הבחירה מופיעה שניה משמאל למטה). כעת עליכם לבחור את סוגי בגופנים הרצויים ולהקיש OK. כתוצאה מפעולה זו החלונית תיסגר ועל המסך יופיע עמוד האינטרנט אליו גלשת - כאשר הגופן ו/או צבע הגופן ו/או גודל הגופן - מופיעים בהתאם להעדפות שבחרת.

קבלת הסברים על פעולות הדפדפן

שימוש בסימן השאלה המופיע בצד שמאל של המסך - בכל פעולה המתבצעת בדפדפני אקספלורר ניתן ומומלץ להיעזר בעזרה ובהסברים המופיעים בדפדפן או באתר מייקרוסופט. תוכלו לקבל הסברים על נושאים שונים באמצעות "?" סימן השאלה - המופיע בצדו הימני עליון של מסך הדפדפן. הציבו את סמן העכבר וגררו אותו, ללא לחיצה על המקש הימני, לשורה אליה ברצונכם להתייחס.

שימוש במקש הימני של העכבר - כדי לקבל את ההסבר יש להקיש על מקש העכבר השמאלי. כך תוכלו לבחור שורה או נושא המופיע על מסכי התפעול של הדפדפן (לא של אתר) ולהקיש על המקש הימני. פעולה זו תפתח שורת טקסט "what's this?" (מה זה?). כאשר סמן העכבר מונח על שורת הטקסט יש להקיש על המקש השמאלי של העכבר ובכך לקבל את ההסבר על מהות הפעולה המבוקשת.

האם גרסת הדפדפן שלכם מעודכנת – איך בודקים ומה עושים?

כדי ליהנות מצפייה מיטבית באתר וברשת האינטרנט כולה וכן על מנת למנוע בעיות אבטחה, מומלץ כי תוודאו שהדפדפן שלכם מעודכן. לשם כך יש לגשת לתפריט הראשי של הדפדפן ולפעול לפי הסדר הבא:

Tools> Windows Update > בשלב זה תועברו לעמוד של חברת מייקרוספט, אליו ניתן גם להגיע באמצעות הלינק הבא:

http://windowsupdate.microsoft.com/?IE >בעמוד זה בחרו ב"עדכוני מוצרים"; הקפידו לקרוא את הטקסט "עדכוני מוצרים". יש להתקין את העדכונים בהתאם להנחיות מייקרוסופט בלבד ולקרוא בקפידה (!!!) את ההוראות המופיעות באתר מייקרוסופט.

מהם הדפדפן ומערכת ההפעלה המומלצים לצפייה מיטבית באתר?

האתר מותאם לצפייה בדפדפן אינטרנט אקספלורר מדרגה 5 ומעלה, אולם ניתן לצפות בו גם בדפדפני אקספלורר אחרים.

מערכות ההפעלה המותאמות לפיה באתר הן: windows95, windows98, windows2000 ו-win xp.

עקב קשיים בתמיכה במערכות צולבות, האתר אינו תומך ומותאם לצפייה בדפדפנים כגון: Netscape ו-Mozilla ובמערכות הפעלה של מחשבים מסוג Macintosh.

מהי רזולוציית המסך (Screen resolution) המומלצת לצפייה מיטבית באתר וכיצד משנים אותה?

רזולוציית המסך המומלצת לצפייה באתר הנה 800X600 ומעלה.

לשינוי הרזולוציה גשו לשורת התפריט העליונה ובצעו את הפעולות לפי הסדר הבא: סגרו או מזערו את כל החלונות הפתוחים על מנת לחשוף את "שלוחן העבודה" > לחצו על הכפתור הימני של העכבר ולאחר מכן על כפתור Properties > במסך שנפתח לחצו על Settings > הזיזו את כפתור ה-Screen Resolution ובחרו את הרזולוציה הרצויה > לחצו על כפתוח OK לאישור וקבלת השינוי.

 חשוב לדעת: שינוי הרזולוציה הוא אחד הגורמים המשפיעים על גודל הפונט.

להחזרת המצב לקדמותו חזרו על הפעולה ובחרו את רזולוציית המסך שהייתה לפני ביצוע הפעולה.

איתור כתבות ומידע ב-ynet

ynet כולל מאות אלפי עמודי מידע. כדי להעניק לכם אפשרויות לחיפוש מידע באתר, פותחו מספר ערוצי חיפוש אותם אנו מציגים במסגרת זו.

כיצד לבצע חיפושים ב-ynet?

להשגת תוצאות אופטימליות, אנו ממליצים כי תבצעו את החיפוש שלכם לפעול לפי השלבים הבאים:

1. בחלון החיפוש העליון המופיע בכל עמודי האתר - הקישו את מילת החיפוש, רצוי בעברית.

2. לאחר הקשת מילת החיפוש יש עברו לחלון השמאלי שכותרתו "חפש ב". הקשה על סרגל הגלילה תאפשר לכם לבחור את ערוץ החיפוש הרצוי.

3. אם אתם נמצאים בעמוד הבית של האתר עליכם לבחור באחת האפשרויות הבאות - "בכל האתר" (לכתבות חדשות) או "בארכיון" (לכתבות ישנות). לאחר בחירתכם הקישו על כפתור GO.

4. אם החיפוש מתייחס לערוץ מסוים, יש לבצעו בערוץ הרלוונטי. לדוגמא: בחיפוש בנושאי כלכלה הנוגע ל-אבטלה, פנו תחילה לערוץ כלכלה של האתר > בחלון החיפוש הקלידו את המילה "אבטלה" > בחלון בחירת ערוץ החיפוש בחרו "בערוץ זה" > לחצו GO.

 חשוב לדעת: כדי להניב תוצאות חיפוש מרביות, אנו ממליצים לבחור במילה אחת בלבד. רצוי שהמילה תהייה ייחודית ככל האפשר. לדוגמא: באיתור כתבות על "קונדוליסה רייס" בחרו את השם "קונדוליסה" בלבד. חיפוש לפי השם "רייס", יניב עשרות תוצאות שחלקן לא יהיה רלוונטי.

אם אתם מעוניינים למצוא מאמר שנכתב על ידי כתב, השתמשו בשמו. ניתן ורצוי לנסות חיפוש של שם פרטי ושם משפחה יחדיו, או לחילופין כל אחד מהשניים, בנפרד.

הארכיון:

ארכיון האתר אינו כולל ברובו כתבות שפורסמו במהדורה המודפסת, למעט אלו שהופיעו גם באתר עצמו. בימים אלה אנו משפרים את המערכת המפעילה את מנגנון החיפוש של הארכיון ולכן תוצאות החיפושים עלולות להיות חלקיות במקרים מסוימים.

ynet קיים מחודש יוני 2000 ולכן אינו כולל מידע מוקדם יותר, במידה וקיים כזה.

חיפוש הכותרות האחרונות:

בכל עת תוכלו לגלוש למדור כותרות השבוע המופיע בערוץ החדשות שלנו. שם ריכזנו עבורכם את הכותרות החשובות של הימים האחרונים. כתובת עמוד הבית של ערוץ החדשות: http://www.ynet.co.il/news

כתובת ישירה לכותרות השבוע:

http://www.ynet.co.il/topstories

איתור פרוייקטים מיוחדים שהופיעו באתר:

אנו מעמידים לרשותכם את מדור המיוחדים בכתובת: http://www.ynet.co.il/specials בו תוכלו לאתר פרוייקטים מיוחדים של האתר.

חיפושים המתייחסים ל"ידיעות אחרונות" - המהדורה המודפסת

ynet הוא אתר האינטרנט מבית "ידיעות אחרונות". חלק מהתכנים המופיעים ב-ynet הם עצמאיים ואחרים זהים לאלה שהופיעו בהדורה המודפסת של "ידיעות אחרונות".

חיפוש כתבות שהופיעו ב"ידיעות אחרונות":

כדי לאתר כתבה או כל מידע אחר שהופיע במהדורה המודפסת של "ידיעות אחרונות", מומלץ לבצע תחילה חיפוש באתר לפי ההוראות המופיעות בעמודי השאלות הנפוצות. לקבלת הסבר על אופן ביצוע חיפושים לחצו כאן

מידע שלא נמצא באתר אינו קיים כעת בפורמט אינטרנטי ואין באפשרותנו לספקו, הן למנויי האתר והן למנויי העיתון בישראל ובעולם.

פניות ל"ידיעות אחרונות" בטלפון: 6082222–3-972

באמצעות הדואר:

ידיעות אחרונות,

רחוב מוזס 2,

תל-אביב 61000

לפרטים נוספים על "ידיעות אחרונות", כולל רכישת מנוי למהדורה המודפסת – לחצו כאן

כלים נוספים לחיפושים ואיתור מידע ברשת האינטרנט

רשת האינטרנט היא אחד ממקורות המידע הגדולים והענפים ביותר הקיימים. חיפוש ברשת אינו משימה קלה ולשמו נדרשת לעיתים מומחיות. לנוחיותכם ריכזנו מספר טיפים ועצות שיאפשרו לכם לקבל תוצאות חיפוש טובות יותר ולהשיג את מבוקשכם.

שימוש בפורום "מחפשים אתרים" של ynet:

אנו מפעילים פורום מיוחד בו תוכלו להציג שאלות על חיפושים הן למומחי האתר והן לכלל הגולשים. כתובת הפורום -

http://www.ynet.co.il/home/1,7340,L-875-118,FF.html

אנו ממליצים לכם להציג את שאלתכם או את הנושא אליו אתם רוצים להתייחס בפורום עצמו. אנו מקווים כי משתמשי הפורום ו/או מנהליו יצליחו לאתר עבורכם את המבוקש.

מנוע החיפוש "גוגל" (Google):

גוגל הוא אחד מכלי החיפוש הטובים וה"חכמים" ביותר ברשת האינטרנט והוא מעניק לכם כלים רבים לצורך איתור מידע. מומלץ להשתמש בעזרה הקיימת בגוגל עצמו וכן לבדוק מה מציעה אופציית החיפוש המתקדם בגוגל. לחיפושים בעברית כנסו ל-http://www.google.co.il

בו תוכלו לחפש בעברית או באנגלית. תוכלו גם לאתר כתבות שהופיעו ב-ynet (למשל) או באתרים אחרים באופן הבא:

(1) הקישו בחלון החיפוש את כתובת האתר - ynet.co.il ולאחר מכן הקישו בחלון המופיע בתחתית עמוד זה "חיפוש בתוך תוצאות". כעת בחרו את מילות החיפוש או את הביטוי הרצוי, בהתאם להסבר המופיע בהמשך.

(2) לחילופין, תוכלו גם לבחור באופציית החיפוש המתקדם. בעמוד החיפוש המתקדם, הגדירו בשורה המופיע מימין ונושאת את הכותרת "אתרים" את האתר אליו ברצונכם להתייחס (לדוגמא: ynet.co.il) > ולאחר מכן "רק מאתר".

חיפוש ביטוי או צירוף מילים בגוגל:

לאיתור ביטוי או צירוף מילים, השתמשו בגרשיים (לדוגמא את הצירוף / ביטוי: משא ומתן מדיני, יש לחפש באופן כ- "משא ומתן מדיני")

- או -

בהתאם לחלונות החיפוש המופיעים באופציית החיפוש המתקדם של גוגל. מומלץ לקרוא את ההסברים המופיעים באתר גוגל הישראלי או הלועזי בכתובת http://www.google.com.

תיקונים והערות על מידע שהופיע ב-ynet

אם ברצונכם לתקן או להתייחס לפרסום שהופיע באתר דרושה לנו כתובת האינטרנט המדויקת של הכתבה ב-ynet או לחילופין שם הכותב, כותרת הכתבה והערוץ בו היא הופיעה. את פנייתכם תוכלו לשלוח ישירות לעורך הערוץ הרלוונטי, לפי רשימת הכתובות המופיע בתחתית עמוד "כתבו אלינו" אליו ניתן להגיע דרך הלינק הבא – http://www.ynet.co.il/contact.

פרסום תגובות לכתבות

מנגנון תגובות הגולשים ("תגובה לכתבה") הוא אחד הכלים החשובים באתר, שכן הוא מאפשר לגולשים להביע את דעתם ולתת לה פומבי וכן ליצור אינטראקציות בינם לבין עצמם. השאיפה שלנו היא לאפשר לכמה שיותר גולשים להתבטא ולפרסם את תגובתם מהר ככל האפשר.

תגובות שלא פורסמו:

אי פרסום תגובה לכתבה יכול להיות פועל יוצא של שני גורמים: ייתכן שעקב העומס הרב על מנגנון התגובות וריבוי הפניות מצד הגולשים מעכב את פרסומן של חלק מתגובות הגולשים. מומלץ לשוב ולבדוק במועד מאוחר יותר האם תגובתכם פורסמה, לפני שאתם פונים אלינו. כמו כן אנו ממליצים לנסות לשלוח תגובתכם פעם נוספת.

לעיתים נדירות תגובות אינן מפורסמות עקב מדיניות האתר. חשוב להבהיר כי מדיניות האתר באה לידי ביטוי בטופס משלוח התגובות עצמו. בהתאם אנו שומרים לעצמנו את הזכות שלא לפרסם תגובה זו או אחרת, כמוצהר בטופס האמור ובהתייחס לפרסום דברי תועבה, הסתה, דיבה וכל החורג מגבולות הטעם הטוב.

אנו מחויבים לחופש הביטוי, אך לא פחות לכללי דיון הולם, אתיקה וכבוד האדם.

למי פונים בנושאי תגובות?

אם תגובתכם עדיין לא הופיעה ולצורך כל פניה בנושא זה, יש לפנות לעורכת האחראית על התגובות בלבד. כדי לבדוק האם תגובתך פורסמה דרושה לנו כתובת הכתבה אליה ביקשת להתייחס. כתובת הדוא"ל לפניות: contact@y-i.co.il

איפה עוד ניתן להגיב?

תוכלו להגיב באופן מיידי על כתבה מסוימת או להשתתף בדיון על נושא מסוים, באחד הפורומים באתר. כתובת עמוד הבית של הפורומים באתר: http://www.ynet.co.il/forums

מנוי למהדורה המודפסת של "ידיעות אחרונות" ושאר עיתוני הקבוצה

ניתן לרכוש מנוי למהדורה המודפסת של "ידיעות אחרונות" באמצעות מחלקת המנויים של העיתון. הטיפול בכל מנויי המהדורה המודפסת של "ידיעות אחרונות" שלא בארה"ב, מבוצע על ידי מחלקת המנויים של העיתון.

לשוהים בחו"ל פרט לארה"ב או קנדה – לצורך רכישת מנוי למהדורה המודפסת של

"ידיעות אחרונות" ושאר עיתוני הקבוצה, מומלץ לפנות לפי הפרטים הבאים:

Yedioth Subscribers Overseas department

(Located in Israel)

Fax: 972-3-6965305 (recommended!) OR 972-3-6966620

Yedioth Subscribers Customer Service: 972-3-6933933

From Israel ONLY - Dial free - 1-800-38-91-91

Mail Address:

Yedioth Ahronoth - Subscribers

Attn. Mr. Avi Levitan,

6 Nahallat Yitzhak St.,

Tel-Aviv 67442

ISRAEL

לשוהים בארה"ב או בקנדה – לצורך רכישת מנוי למהדורה המודפסת של "ידיעות אחרונות" ושאר עיתוני הקבוצה, מומלץ לפנות לפי הפרטים הבאים:

Yedioth Ahronoth - USA Branch

Phone: (718) 793-7713

Fax: (718) 793-7715

Email: yediothusa@aol.com

Mail Address:

YEDIOTH AHRONOTH International Edition

120-32 Queens Blvd.

Kew Gardens N.Y 11415

"ידיעות אחרונות" – תגובות, פניה למערכת העיתון ובירורים שונים

תגובות לכתבות או מכתבים למערכת המהדורה המודפסת של "ידיעות אחרונות" ניתן לשלוח באמצעות פקס שמספרו: 6082546-3-972

או באמצעות הדואר לכתובת הבאה:

"MADOR TGOOVOT"

Yedioth Ahronoth

P.O. BOX 109

Tel-Aviv

ISRAEL

ניתן לפנות למערכת העיתון לצורך בירורים שונים בטלפון: 6082222-3-972

או באמצעות פקס שמספרו: 6082537-3-972

לפניות בדואר, יש להשתמש בכתובת הבאה:

Yedioth Ahronoth Newspaper,

2 Mozes St.

Tel-Aviv

61000

ISRAEL

מדוע אי אפשר להיכנס לצ'ט?

אם אינכם יכולים להיכנס לצ'ט של ynet לחצו על כפתור F5 בחלקה העליון של המקלדת ובו זמנית גם על מקש Ctrl בתחתית המקלדת וזאת לצורך ביצוע רענון.

במידה והדבר לא הועיל עליכם לוודא שהדפדפן שלכם מותאם לשימוש ביישומי Java.

לבדיקה האם הדפדפן תומך ביישומי Java גשו לשורת התפריט העליונה ובצעו את הפעולות לפי הסדר הבא:

בדפדפנים מסוג אינטרנט אקספלורר לחצו על כפתור Tools > במסך שנפתח לחצו על כפתורInternet options > במסך שנפתח בחרו Advanced > גוללו את המסך לאמצעו עד שתגיעו לקטגוריית Microsoft VM וכעת בדקו שאופציית ה-JIT Compiler מסומנת. במידה ואופציה זו אינה מסומנת, בחרו בה ופעלו בדיוק לפי ההוראות המופיעות על המסך לשם שדרוג הדפדפן שלכם והתאמתו ליישומי Java הדרושים לצורך שימוש בצ'ט.

כיצד להוסיף אתר לאינדקס?

ניתן להוסיף אתר לאינדקס באופן הבא:

היכנסו לעמוד הבית של ערוץ האינדקס > לחצו על הצלמית (Icon) "הציעו אתר" המופיעה בראש העמוד > מלאו את הפרטים המבוקשים והקפידו שכתובת האתר נכונה ומדויקת > לחצו שלח.

 חשוב לדעת: כל הבקשות נבדקות על ידי צוות עורכים מקצועי. במידה והאתר שהצעתם יאושר – יופיע תיאורו תוך חודש ימים מיום הבקשה. כל האתרים המוצעים לאינדקס עוברים בדיקה וסינון על ידי עורכיו. תהליך הבדיקה והסינון מתבצע לפי שיקולים מקצועיים בלבד ובראשם איכות האינדקס.
מידע נוסף
אודות האתר
כתבו אלינו
עזרה
פרסמו אצלנו
מדיניות פרטיות
תנאי שימוש

חדשות
דעות
כלכלה
ספורט
צרכנות
תרבות ובידור
רכילות Pplus
מחשבים
בריאות
ירוק
יהדות
תיירות
רכב
אוכל
יחסים
סרטים
הוט
כלכליסט
משחקים
מקומי
לימודים
מדע
לאישה
דרושים
ynet-shops
ynettours
winwin
בעלי מקצוע
ביגדיל
 

אודות ועזרה
כתבו אלינו
עזרה
מדיניות פרטיות
תנאי שימוש
מפת האתר
ארכיון
מרכזי המבקרים
Israel News
 
אודות האתר
RSS
הפוך לדף הבית
ניוזלטרים
פרסמו אצלנו
אנציקלופדיה
באבלס
ערוצי תוכן
חדשות
כלכלה
ספורט
תרבות
בריאות
מחשבים
נופש
Xnet
Yschool
יהדות
דעות
צרכנות
תיירות
אוכל
רכב
בעלי חיים
שופינג לאשה
כיכר השבת
יחסים
אסטרולוגיה
מעורבות
ירוק
לאשה
דילים
ynetArt
kick
כלכליסט
בלייזר
רכילות Pplus
מנטה
משחקים
mynet
מפות
פרוגי
כלים ושירותים
קניות
מניות
דרושים
מחירון רכב
דירות להשכרה
קופונים
זיכרונט
ידיעות בתי ספר
ידיעות אחרונות
דירות למכירה
לוח רכב
יד שניה
בעלי מקצוע
משחקים Games
עברית
דירות חדשות


YIT  - פיתוח אינטרנט ואפליקציותApplication delivery by radwarePowered by Akamaiהאתר פועל ברישיון אקו"םהאתר פועל ברישיון תל"יאקטיב טרייל
-nc  כל הזכויות שמורות לידיעות אינטרנט ©