מזל טוב: מישל וויליאמס מאורסת

בדיוק עשור לאחר מותו של בן זוגה לשעבר, השחקן המנוח הית' לדג'ר, קיבלה השחקנית הצעת נישואים מרגשת מבן זוגה הנוכחי, איש עסקים ניו-יורקי. ספויילר: היא אמרה לו "כן!"

ענבל חננאל

פורסם: 17/01/2018 16:17

צילום: Gettyimagesמזל טוב, חמודה. מישל וויליאמס (צילום: Gettyimages)

 

אין ספק שהדבר שהכי משמח אותנו הוא טבעות יהלום, זאת אומרת, הצעות נישואים מרגשות. לכן היום (ד') כשהתבשרנו על הצעת הנישואים שקיבלה השחקנית מישל וויליאמס (37) לא ידענו נפשנו מאושר. ועדיין, אם היה ניתן להשיג תמונה של החתן המיועד, איש העסקים אנדרו יומאנס, האושר שלנו היה רב יותר. אבל מצד שני - וויליאמס עצמה תמיד שמרה על פרטיותה אז אין ספק שהשניים משדרים על אותו הגל.

 

צילום: Gettyimagesמחכים לתמונה של הטבעת (צילום: Gettyimages)

 

"מישל ווילאמס אמרה כן", סיפר מקורב לזוג לאתר Us weekly, והוסיף: "מישל תמיד רצתה בחור טוב וחיי משפחה יציבים". אז נכון, הופעה פומבית רשמית של הזוג הטרי טרם הייתה, ולמרות השמועות על כך שהחלו לצאת בחודש יולי האחרון איש מהם לא אימת את המידע והשניים עדיין מתחמקים מהמצלמות ולא צועדים יחד על השטיחים האדומים. אבל ההתרגשות שלנו עדיין בשיאה, ועל פי האתרים שמעבר לים - גם של המאוהבים הצעירים.

 

בתחילת החודש הגיעה השחקנית לטקס גלובוס הזהב כשהיא עונדת טבעת חשודה ובולטת במיוחד, אך כמובן שוויליאמס החליטה להכחיש את העניין ואמרה שבסך הכל התאבזרה בתכשיטים יפים במיוחד. כן, שמענו עלייך.

צילום: Gettyimagesויותר מזה - מחכים לתמונה של החתן המיועד! (צילום: Gettyimages)

 

זה הזמן להזכיר שלוויליאמס יש בת, מתילדה (12), מבן זוגה לשעבר, השחקן המנוח הית' לדג'ר, שמת בשנת 2008 ממנת יתר כשבתם הייתה בת שנתיים בלבד. וויליאמס ולדג'ר הכירו על סט סרטם המשותף "הר ברוקבק" בשנת 2004, והביאו לעולם את מתילדה שנה לאחר מכן. השניים התארסו, אך נפרדו ארבעה חודשים לפני מותו של השחקן, שנחשב לאחת הטרגדיות הגדולות ביותר בהוליווד. הית' היה בן 28 בלבד במותו, ונחשב לאחד השחקנים המבטיחים ביותר בתעשייה.

 

לאחר מותו שחררה מישל הצהרה מצמררת לתקשורת. "הלב שלי שבור... אני אימא לילדה יפה עם לב טוב שמחפשת את דמות אביה. הוא חי בתוכה ומתגלה אליה בכל יום. המשפחה שלו ואני צופים במתילדה כשהיא לוחשת לעצים, מחבקת בעלי חיים ולוקחת שני צעדים בכל פעם. אנחנו יודעים שהוא עדיין איתנו".

 

A post shared by Us Weekly (@usweekly) on


gettyimagesעשור למותו. וויליאמס והית' לדג'ר (gettyimages)

 

 לכתבה זו התפרסמו 17 תגובות ב-13 דיונים