דיגיטל  מדריכים  חומרה
איך בוחרים מדפסת לייזר?
שוקי גלילי
פורסם: 20.02.05, 14:21
תגובה לכתבה תגובה לכתבה
הדפיסו את התגובות הדפיסו את התגובות
חזרה לכתבה
לכתבה זו התפרסמו 59 תגובות ב-54 דיונים
31. למי שמדפיס עד מעט עדיף הזרקת דיו וקיט של צבע
זיו   (20.02.05)
כל התחשיבים מבוססים על קניית מחסנית דיו חדשה שהיא יקרה יש את האופציה של קניית ערכות מילוי לראש הישן 80 ש"ח לערכה שיש בה 3 מבחנות צבע שחורות ושוות ערך לשלוש החלפות צבע , אני מדפיס עד 50 דף לחודש ולכן לא משתלם לי להחליף מדפסת.
32. HP 1010 מדפסת מצויינת
אופיר ,   סטודנט בב"ש   (20.02.05)
קומפקטית (הכי קטנה שראיתי בלייזר) מגיבה מהר מאוד לפקודת הדפסה. משרתת אותי כמה חושים בצורה מצויינת חשבתי לקנות XEROX בסוף החלטתי מעצות של אחרים (וגם בגלל הקומפקטיות) לקנות HP. החלטה מצויינת :)
33. מישהו מכיר מדפסת לייזר
אילן   (20.02.05)
ציבעונית משולבת ?
34. ל- 17
UGIA ,   מרכז   (20.02.05)
אולי כבר הספקת לשכוח שלמדפסות קיוסרה יש המון בעיות עם דרייברים ל win 98 ולא לכולם יש אקס פי
35. ל-25,אני רוצה לראות בית עם 4650
דודו   (20.02.05)
טוב שלא 9500.
36. קיוסרה מחדל!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11111
נכווה יזמקו   (21.02.05)
מדפסות קיסרה עם שרות של יזמקו שווה ערך לזריקת כסף לפח . לשלם 250$ על קיט של 10000 הדפסות פשוט שערוריה. אין ספק שזירוקס/סמסונג לא נופלות ברמה ועלות התפעול הרבה יותר זולה 6 א"ג לדף ויתרה מכך יש לי אחת כזו כבר 3 שנים ולא ראתה אי פעם טכנאי ממליץ בחום על 3420 זירוקס
37. לחזק את תגובה 27 בדוגמא
טל   (21.02.05)
יזמקו (נציגי קיוסרה) בהחלט מנצלים את העובדה שהם בילעדיים בארץ. קחו שתי דוגמאות מהעבר הלא רחוק: 1. מדפסת לייזר קיוסרה שלא היה ברור הדרייבר/כיוונים שלה בשילוב ווינדוס וחשבשבת דוס, מה יותר פשוט להתקשר לתמיכה? אז זהו שלא כדאי לכם. אתם תשאלו על חוזה שרות,אחריות,יבקשו ממכם מסמכים שונים(חשבוניות,חוזה שרות,,,ועוד) במקרה הלקוח שלי היה בשרות אז איכשהוא ניצלתי מבירורים ארוכים. ושלא יהיה לכם ספק אם לא היה ללקוח חוזה שרות לא הייתי מקבל תמיכה. למרות שלא צריך יותר ממשפט שניים על ההגדרות. 2. מזמן (מדובר במדפסת ישנה) ביקשתי הצעת מחיר לראש הדפסה. מחיר ראש הדפסה היה 2700! ש"ח בזמן שמדפסת חדשה עלתה 2750! ש"ח. תשפטו בעצמכם האם כדאי להתעסק איתם. דרך אגב אותו סיפור עם OKI ו-HP. בייחוד שהמדפסות לא באחריות. אין לי על מה להמליץ לכם מפני שאני לא מוכר או קונה מאף חברה, לכן העצה שלי - תתייעצו עם חברים על טיב השרות וטיב המדפסת.
38. הכי טוב צבעי פנדה!!!!!!!!
אנג'לו מיקי   (21.02.05)
האם חשבתם כמה צבעי פנדה אפשר לקנות במחיר של מדפסת לייזר אחת?? והרי מה שצריך זה מעט סבלנות ואורך רוח, אבל התוצאות.....פשוט שוות כל מאמץ. אני לדוגמא משלב בהדפסות גם צבעי מיים ולפעמים קורטוב של צבעי שמן, ... ככה סתם בשביל הגיוון. ואגב ראו הוזהרתם: השיטה לא טובה למי שמדפיס יותר מ-100 עמודים לשנה!!
39. תגובה מטכנאי מדפסות - כדאי לקרוא
(21.02.05)
כאשר קונים מדפסת לייזר כדאי לשים לב לדברים שלא מגלים לכם יש מדפסום לדוגמת ה OKI והקיוסרה שרכיב הטונר שלהם מגיע ללא התוף הדבר גורם לאיכות הדפסה נמוכה תוך אלפי דפים מעטים ועלותו כעלות המדפסת וזאת בניגוד ל HP זירוקס סנסונג שבהם היחידה מגיעה יחד עם תוף ואז כל החלפת טונר יש תוף חדש והאיכות טובה תמיד. למשתמש ביתי תמיד כדאי להעדיף טונר מקורי על תחליפי בגלל האיכויות , על תקנו טונר תחליפי שהמוכר מספר בגאווה שיש בו יותר אבקת טונר מהמקורי , מהר תגלו שבגלל הכמות הגדולה של הטונר נשברים גלגלי שיניים ומערכות שלא מצליחות להתמודד עם המשקל העודף. יש לשים לב לא רק למהירות ההדפסה (כמה דפים לדקה) אלה גם לקצב בחימום של המערכת - ישנן מדפסות שמדפיסות מהר אבל עד לדף הראשון עוברת דקה שתיים שאתה מחכה למדפסת שתתחמם. המלצה: זולות מאוד סירוקס או סמסונג 3120 לא כל כך זולה סמסונג 1450 מדפסת איכותית וטרקטור אמיתי יקרות כבר לפי התכונות המבוקשות אין שום בעיה בHP איכותי , אבל כדאי להרחק מהזולות
40. תגובה ל 13 (ול 21) - לא מדוייק! שווה לקרוא.
לונדון ,   ת"א   (21.02.05)
עובדתית אתה צודק. בפועל אתה יכול למלא את המחסנית הריקה בטונר מקורי כך שתחסוך את קניית כל המכלול, אכן תשתמש בתוף שוב (ניתן אפילו פעמיים נוספות) וכל אשר יעלה לך הוא מילוי הטונר. עשיתי זאת בעבר בהצלחה רבה. פעולה פשוטה והחסכון בה רב. אני עשיתי זאת דרך אתר אנגלי http://www.refilltoner.com שנותן שירות מעולה אבל יש עשרות אחרים רובן באמריקה. החברה האנגלית יכולה כמדומני לשלוח גם לארץ. לדעתי, יש בארץ לפחות חברה אחת שעושה זאת. לא זוכר את שמה כרגע. למי שמתעניין במכונה משולבת - ממליץ מאוד על Xerox PE16. גם כשנזקקתי לשירות שלהם בתפעול המערכת, תמיד חזרו אלי מהר ועם המון סבלנות. אשמח לשמוע תגובות.
41. רק לא קיוסרה
יגאל ,   ירושלים   (23.02.05)
יזמקו נוהגת ממש לא בהגינות כלפי לקוחות שלא עושים איתה חוזה שירות. היא מכפילה ואף יותר מכך את מחיר הטונר... מדפסות טובות אבל שירות ממש גרוע. בעת הזמנת טונר אם לא קיים שירות הם מעירים לך שהמחיר גבוה מאחר ואתה לקוח ללא שירות... אף לעיתים זול יותר לקנות מדפסת חדשה ולא לחדש שירות - והם לא מוכנים למכור מדפסת מתוך מחשבה שגם בעתיד לא תחדש איתם את השירות חברה גרועה.... מממש לא ממליץ
42. תגובות למדפסות קיוסרה
יוני אלון ,   חיפה   (12.07.05)
כמנהל מערכות מידע בארגון בו אני עובד ,אני נדרש לתת את הדעת בנושא החומרים המתכלים שעולים לחברה הון עתק,מניסיון רב עם כל המדפסות שמוזכרות כאן לעיל יש לתחשב את עלות הדף המודפס ע"פי החומרים המתכלים עבור כל אחד מהדגמים-אבל פה לא נגמר הסיפור,למרות ולכל אלה שהיו להם טענות כלפי יזמקו,נעשה אצלנו תחשיבים שנתיים הכוללים את כל ההוצאות האפשרויות-ביקור טכנאי,שירות מעבדה, חלקים, שירות תוכנה, חומרים מתכלים וכו'-בסופו של דבר קיבלנו מחיר לדף הכולל שירות מלא במשרדי החברה,הכולל חלקים,מתכלים, שירות תוכנה, מדפסת חלופית, התחשיב השנתי יוצא נמוך יותר בסה"כ עלויות הדפסה,אבל מה שבאמת הכי חשוב הוא נושא השירות ופה אף חברה לא נתנה שירות ברמה שלהם-מעבר לזה ששום מדפסת מבחינת המפרטים הטכניים והביצועים שלהם לא מגיעים ליכולות של מדפסות קיוסרה, אז גם אם אמרו פה מונופול או משהו בסגנון אנחנו כארגון שמדפיס הרבה קיבל מחיר אטרקטיבי בעלות פר דף ושירות מחלקה ראשונה דוגמא לזה היתה בצורך בפתרון באפליקציה מורכבת ופשוט נדהמנו מרמת הידע והניסיון שמחלקת התוכנה שלהם צברה.כלקוח מרוצה יזמקו היא המלצה מצויינת למי שמדפיס הרבה.
43. מעוניינת בהמלצות לפקס
ליאת ,   נתיבות   (20.07.05)
מעוניינת לרכוש פקס למשרד גדול מבקשת המלצות אמיתיות לא מסוכנים אגב הפנסוניק על הפנים!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
44. טונר חלופי
לקוח מרוצה   (03.01.07)
רק ראש דיו החברה הכי טובה לטונרים חלופיים
45. המלצה לשימוש ב-DOS
נועם   (07.02.07)
קניתי מדפסת משולבת XEROX PE-16. פצצה של מכונה באפס כסף. גם מדפיסה, גם סורקת, גם מצלמת וגם מפקססת. והכל ב-1400 ש"ח. עובד איתה כבר כמה חודשים בלי שום בעיה. בעיה אחת היתה לי איתה בהתחלה,משום שהיא לא מתאימה לדוס ואני עובד בחשבשבת ובעוקץ. המדפסת מגיעה עם כבל USB, ניסיתי להחליף לכבל פרללי אבל זה לא עזר - היא פשוט לא מתאימה לדוס. פניתי לשרות של זירוקס והם המליצו לי על תוכנת עזר נחמדה שנקראת DAF שמסדרת את ההדפסה. ובאמת התקנתי וזה עובד יופי. שורה תחתונה: המחיר של PE-16 + המחיר של DAF למי שמדפיס בדוס = תמורה גבוהה במחיר נמוך. מומלץ בחום.
46. ל-45 - תודה!
בן   (14.03.07)
גם לי יש מדפסת Xerox אבל משום מה מי שמכר לי את המדפסת לא ידע להגיד לי שום דבר על הדפסה מתוכנת DOS. מצאתי בגוגל את התוכנה שהמלצת עליה והתקנתי אותה. זה פשוט עובד! אם מישהו קורא את התגובה שלי וזה מעניין אותו, אחסוך לכם את החיפוש. הנה הקישור הישיר להורדה: http://pelesoft.co.il/daf_download.php
47. מדפסת brother
משה ,   ירושלים   (29.05.07)
לא מרוצה מהשרות של brother
48. מדפסת
noni   (22.07.07)
גם אני מחפס עכשיו מדפסת ראיתי המלצות על xerox האים אתה כבר הגעתה למסקנה כלשהיא מה באמת מומלץ?
49. כאן הם עושים השוואה טובה
רון   (11.09.07)
דיו למדפסת www.rosh-dyo.co.il
50. דיו או טונר?
flo ,   haifa   (20.07.08)
אם אני אשתמש במדפסת חדש אחד ואז לאחר חצי שנה עוד חדש וכו' האם יש הבדל אם אני קונה ליזר או דיו? אני רוצה להדפיס בצבע גם.
51. יש הרבה מדספות לייזר
tamart334   (10.11.10)
יש הרבה מדפסות לייזר משולבות, של איזה חברה ?
52. הנורמות החדשות במדפסות מקוממות, צריך קוטג'!!
נ ,   תל אביב   (03.07.11)
החוצפה היא, שאם נגמר לך הדיו הצהוב, אבל אתה מעוניין להמשיך להדפיס כמו שזה, למשל כי אתה מדפיס בעיקר בשחור לבן, או שסתם זה לא חשוב לך - בניגוד לפעם - היום זה בלתי אפשרי. חוצפה לא רגילה מצד יצרני המדפסות.

בעקבות אכזבה גדולה מHP, (שאגב - רשת האינטרנט באנגלית מלאה בקללות ונאצות ל HP, הרבה סובלים מהאיכות והאמינות הירודות שלהם), החלטתי לקנות מדפסת לייזר שחור לבן אמינה, עם עלות הדפסה שפויה, אבל חשובה מאוד האמינות, כי מה שווה שמדפסת HP חסכונית, אם היא מתקלקלת לפני שראשי הדיו נגמרים???
מה שבטוח - לא אקנה יותר HP. איזו חברה כדאי? הבנתי מכאן שברדר לא כדאי. האם קנון אכן טובות?

בתודה
53. שאלה
שאלה   (30.10.14)
מישהו מכיר את מדפסת סמסונג 2070?
54. אני ממליץ ל52 לקנות מדפסת לקסמרק
רועי   (15.08.17)
גם אני חוויתי את אותה חוויה בדיוק. מדפסת שמתקלקלת עוד לפני שהדיו נגמר וכל פעם קניתי את אותו המותג כמו טמבל. לבסוף התייעצתי עם חברת מחשוב לעסקים והוא אמר לי לקנות רק לקסמרק. לאחר הרמת גבה קלה החלטתי שהוא איש המקצוע וזרמתי. יש לי את אותה המדפסת עד היום ואני ממליץ בחום. הם חזקות ואמינות מאוד
תגובות קודמות
חזרה לכתבה