לאשה  זוגיות
תגידי, עם כמה גברים היית במיטה?
עדי רשף
פורסם: 16.08.07, 11:48
תגובה לכתבה תגובה לכתבה
הדפיסו את התגובות הדפיסו את התגובות
חזרה לכתבה
לכתבה זו התפרסמו 256 תגובות ב-256 דיונים
211. תגובה ל 136 האישה הבתולה
דנה   (19.08.07)
דעי לך יקירתי שעלייך, וכמה שיותר מהר, לקיים יחסי מין כי זה לא בריא לגוף שלך, הגוף שלך צריך להתפתח ולהגיע לשינויים הורמונליים בגופך ועליך לקיים יחסי מין קודם כל כי זה בריא לך וזה אומר בריאות, וזה אומר מצבי רוח יותר טובים, אני מאמינה שאת סובלת ממצבי רוח מאוד דכאוניים ואם תאמרי שאני טועה, אז את משקרת ! חוץ מזה אישה שלא מקיימת יחסי מין פוגעת במוח שלה ובהתחדשות התאים בגוף...והתחדשות התאים במוח, כדאי לך להכס לאינטרנט ולבדוק את הנושא, את בסך הכל מסכנת את עצמך ואת גופך בכך שאת נשארת בתולה... תקראי ספרים , אנחנו במאה העשרים לא במאות הקודמות, התקדמי יקירתי והצילי את מצבך בהצלחה ותנשאי בהקדם דנה
212. במקום 186 רשמתי 136 טעות שלי - 186 זה לך
דנה   (19.08.07)
213. מי צריך גברים כשיש לי את טרזן הויברטור
האלוהית   (19.08.07)
עם חמשת המצבים שמענג אותי עד אין סוף והחבר שלי מקנא בו חחחח כי אני משתמשת בו 80% מהיום חחחחחחחחחחחחח איזה עונג אלוהי בנות אתן חייבות לקנות ויברטור כזה...
214. שאלו יהיו הבעיות שלנו...
שרון   (19.08.07)
215. מי סופר? ובשביל מה?
בוב   (19.08.07)
216. בנות -אל תגלו, זה נגמר רע
דורין   (19.08.07)
לא מציעה לאף אחת לגלות אחרי מה שאני עברתי. ספרתי לבחור שיצאתי איתו למעלה מחודש ששכבתי עם עשרה לפניו. באותו ערב הכל היה בסדר, אבל יום אחרי הוא התקשר ואמר שזה מציק לו, שמה אם נדבקתי ממישהו מהם באידס או בפפילומה או בהרפס ואני אדביק אותו. המסקנה - חשאיות מנצחת.
217. ל-7 תתפלאי יש
(19.08.07)
218. ל216
לי   (19.08.07)
הוא טיפש אפשר לחשוב 10 עם שכבתם עם קונדום אז זה בסדר. צריך להתרחק מכאלה כמו מאש זה לא ששכבת עם 100 אין לך מה להרגיש לא בנוח כול עוד את שומרת על עצמך אני לא משקרת אני מאמינה שצריך תמיד לומר את האמת תמיד שמרתי על עצמי כולל בדיקת איידס שעשיתי שיצאה שלילית ופפילומה אני קראתי של70% מהנשים יש כך שזה לא משנה עם כמה תשכבי כי קונדום לא מגן מפני זה ויש חיסון נגד זה ואולי בעתיד ניתן לקבל את החיסון חינם בהצלחה שיהיה לך לפעם הבאה ולהבא להתרחק מטיפשים כמוהו .
219. ל 216
Som30ne   (19.08.07)
סביר להניח שהסיבות שנתן לך הן רק תירוץ. יותר סביר שהוא פשוט לא רצה להיות עוד אחד בסדרה. לא רצה להיות זה שעליו תתפשרי, אחרי שהיית, ניסית, וחווית הכל, וכבר אין לך שום חוויה ועוצמתית לחלוק איתו.
220. ל-10...
חביתוש   (19.08.07)
רוב הגברים באופן אוטומטי יחשבו שאחרי שתטעמי פעם אחת תרצי לנסות עוד ולכן יעדיפו לא להיות הראשונים.אבל מי שיהיה ראשון חייב להיות עדין, מתחשב, מבין,לא מלחיץ ובעל נסיון ושתרגישי בטוחה איתו אז גם ספרי לו.
221. ל-5 אין לך במה להתבייש...
פרי ,   מיטיב   (19.08.07)
מה שגורם לי אישית ואני בטוח שלעוד רבים כמוני להעריך אותך יותר היא העובדה שהיית עם גברים רק תוך כדי מערכת יחסים רצינית ולא שכבת עם כל אחד.העובדה ששכבת עם אחד שניים או שלושה היא משנית. אין מה לעשות רוב הגברים גם אם הם אומרים שלא, הם חושבים בצורה קצת פרימיטיבית בנושאים האלו ולכן יעריכו בחורות שלא התמסרו בסטוצים כל שני וחמישי.
222. 62 במקום להתעסק בכמה ב- 5 הבחורות שהוא היה איתן תשאלי את
קריצ'ר   (19.08.07)
עצמך למה ההתלהבות שלו פגה ומה את יכולה כדי לרגש אותו. לדבר על זה אנשים, תיפתחו ריגשית זה הסוד.ברגע שנפתחים רגשית ומתמסרים עד הסוף בלי עכבות מגיעים לשיאים גבוהים ביותר.
223. ללי שמגיבה פה ללא הפסקה..אם את מרגישה כל כך בנוח
מתעב זולות   (19.08.07)
להיות רווקה תל אביבית שהיו לה מאות גברים אז תפסיקי להצטדק.
224. 82 מה שאת לא מבינה זה שרוב הגברים שמרנים או כמו שאת קוראת
אמיתי   (19.08.07)
להם: "פרימיטיבים".ברוב המקרים מי שחושב בצורה כזו על בת הזוג שלו לא יחשוב בצורה פרימיטיבית על רוב הנושאים האחרים.תתמודדי עם זה שהחברה שלך פשוט זולה במקום למצוא תירוצים למה זה היה צריך להיות וגורל וכל הבולשיט שרובנו מנחמים את עצמינו כשרע לנו.
225. לכל המספרות למינהן לא למדתן כלום מהשיר על אריק?
מעורעריק   (19.08.07)
226. ל223
לי   (19.08.07)
אני לא מת"א אני מר"ג ולא שכבתי עם 100 ואני תמיד שומרת על עצמי אני בחורה טובה וצנועה.
227. 166 את לא יכולה להביע דיעה בשם הגברים.
גבר גבר   (19.08.07)
זה שהחברים הקרובים שלך מספרים לך עדיין לא משקף את האמת. דברי בשם עצמך, או שפשוט תקראי את רוב התגובות של הגברים.
228. ל-198 שכח מזה!
הידידה הכי טובה שלך   (19.08.07)
229. ללי מ223, סליחה על הטעות.
יורה בעצמי.   (19.08.07)
מרוב בחורות זולות השתבשה עליי דעתי, ובלבלתי תגובה שלך עם תגובה אחרת,סליחה!
230. אני בן 29 והשבוע הולך לחגוג 200
מנאייק ,   מאוהב בתל אביב   (20.08.07)
אין על תל-אביב, אין על תל-אביביות! כל כך קל לזיין אותן שזה תענוג... הייתי בכל העולם, ובת"א הכי קל לזיין. גברים במקום לבכות שהבנות בתל-אביב נשרטו, תנצלו את זה... הרי כולכם מתים לזיין וכמה שיותר.... אז פשוט תצאו... תתלבשו יפה, תהיו קולים... והכי חשוב... תהיו מנייאקים- אל תתקשרו (אל דאגה הן תתקשרנה אליכם). ככל שתתנהגו יותר רע ככה הן יותר תרצנה ואתם תזיינו יותר! אני השבוע עובד על הבחורה ה-200 שהיא בהחלט בחורה מיוחדת, בחרתי אותה בקפידה ... כי בכל זאת, היסטוריה (אני אפילו שומר לי מזכרת מכל אחת.... ומקפיד לרשום את שמה ביומני... כדי שלא אשכח ואתבלבל בספירה). הבעיה שלמספר 200 אני צריך מקום מיוחד וכבר הייתי ועשיתי בכל המקומות... חשבתי אולי להסתנן לשדה התעופה ולשכב על המסלול בלילה (רעש ואורות -נראה לי מעולה) מה אתם אומרים? יש המלצות למקומות שווים? מאוהב בת"א
231. ידיד טוב שלי אומר: " אני לא שואל אני רק מקווה לטוב..."
רחלי יצחק ,   תל אביב   (20.08.07)
232. איכסה 230 אתה מגעיל
לילו ,   ת"א   (20.08.07)
200?! מה אתה חייה? אני לא מבינה אנשים שפה...100 70 מה זה? זה המוןןןןן מה אתה מתייחס אל אישה כמו אל צעצוע? בנאדם כמוך צריך להשירף בגיהנום אתה לא יודע מה אתה מפסיד באהבה, יום אחד כשתאה מישהי זה יעשה את זה להרבה יותר מיוחד ואני לא צוחקת זה עושה את זה הרבה יותר טוב ונעים אם לא תדע אהבה, תמות לבד
233. שאלה
טל ,   מגדיאל   (20.08.07)
אני בחיים שלי לא קיימתי יחסי מין אבל...אני צעירה 16 כמעט כל החברים שלי כבר עשו את זה אני לא רוצה למהר ולבזבז את הפעם הראשונה שלי סתם ככה אבל...אני גם לא רוצה להיות היחידה שלא עשתה את זה. איך אני יודעת שאני מוכנה? מה אני אומרת? מה עושים? זה נורא מלחיץ אבל אני גם רוצה את זה כל מקום שאני הולכת אני שומעת על זוגות שכבר עשו את זה ואני לא יודעת מה לאמר. אני פוחדת שאם אני לא יעשה את זה עכשיו זה בחיים לא יקרה אני יצאתי בחיים שלי רק עם 2 בנים ואני פוחדת שאם אני יאמר לו לא אז הוא יגמור איתי ואז אני אהיה לבד מה לעשות??? אני שואלת פה כי יש כאןן אנשים עם נסיון (ואיזה נסיון 100 גברים?! זה...וואו זה פשוט...המוןןןן לא נראלי בחיים אני יגיע לכזה מצב) ומבוגרים יותר, אז לדעת את הדעה מאנשים מבחוץ
234. ל232
לי   (20.08.07)
מסכימה איתך גם אני הייתי מזועזת שקראתי את הכתבה אבל זה לא אשמתו אף אחד לא הכריח את הבחורות לשכב איתו הן אשמות ,למה שבחורות אמרו ששכבו עם 100 זה בסדר ושבחור אמר שהוא שכב עם 200 אז זה לא בסדר .
235. למה הרבה מהמגיבים תל אביבים
___   (20.08.07)
כול התל האביביות זו..
236. ל 233 - טל
Som30ne   (21.08.07)
קודם כל, יש לי הרגשה שהרבה מהחברים שלך מפריזים, ואולי אפילו ממציאים סיפורים, כדי להיות יותר "מקובלים". מעבר לזה - כל אחד שיעזוב אותך, רק בגלל שלא "נתת לו", סביר מאוד להניח שיזרוק אותך מיד אחרי שתתני לו. מי שילחיץ אותך וידרוש ממך מין, סביר להניח שלא באמת מעוניין בך, אלא מעוניין בלא יותר ממה שיש לך בין הרגליים, וברגע שיקבל את זה, לא תהייה לו שום סיבה להמשיך ולהיות איתך. מי שבאמת יהיה מעוניין בך, יהיה רגיש כלפיך, ויהיה מוכן לתת לך את הזמן שתהיי זקוקה לו כדי להגיע איתו למצב אינטימי. לדעתי, כגבר, את צריכה להיות בטוחה שזה שתהיי איתו בפעם הראשונה, הוא מישהו ש"שווה את זה". מישהו שבאמת תרצי לזכור לעד. מישהו שתמיד יהיה בזיכרון שלך (לטוב ולרע). חוץ מזה, להגיע למספר דו ספרתי (שלא לדבר על תלת ספרתי) של פרטנרים למיטה . . . ובכלל, הופך את זה שבסופו של דבר תחליטי לחיות איתו (או להתחתן איתו) ללא יותר מ"אחד בסדרה". ברגע שכל חוויה שיש ביניכם כבר נחוותה, כשאין משהו שמייחד את אותו קשר ממה שהיה לך בעבר, כשהכל "קז'ואלי" / רגיל וללא שום ערך מוסף (כי הכל כבר נחלק ונחווה בעבר עם אחרים), הקשר הזה (דוקא הקשר עם האדם שאיתו תחיי "כל חייך") אינו אלא "סתמי", וחסר ערך אמיתי. לא תהייה שום חוויה עוצמתית רגשית-פיסית-נפשית-גופנית, שתגרום לקשר ביניכם להיות מיוחד, ושונה מדברים אחרים שחווית בעבר. אז - אני לא אומר לך "לשמור את עצמך לאחד והיחיד" (למרות שאני מאמין שזה הדבר הנכון), אבל אני כן אומר לך - לבחור את זה שלו תקדישי את החוויה הראשונית, הייחודית, זו שלא תוכלי לשחזר עם אף אחד אחר - הפעם הראשונה שלך, בקפידה, ולהיות בטוחה שהוא-הוא זה שאת רוצה בזכרונך לתמיד (ושתמיד יהיה לך משהו כלפיו). ואני כן אומר לך לשמור על עצמך - גם להשתמש באמצעי מניעה מתאימים, גם להשמר ממחלות, וגם לא לחלוק את גופך, ואת החוויות האינטימיות שלך עם כ"כ הרבה פרטנרים, מה שיגרום לחוויות האלו להפוך ללא ממש אינטימיות, אלא למשהו "סתמי", וחסר ערך מוסף / אמיתי. (הייתי רוצה לאמר לך שהמספרים שכתובים כאן בחלק מהתגובות, מוגזמים, ומופרזים, אבל - רוב הנשים והגברים היום, מתייחסים לסקס כעוד צורך גופני, כעוד משהו שעושים, עוד משהו קז'ואלי, עוד ארוחת בוקר / צהריים, שאין ולא צריך להיות לו שום ערך ו/או ייחודיות. התפיסה הזו, והיחס הזה, לחוויה, שלדעתי, אמורה להיות אינטימית וייחודית, הם שגויים) והשורה התחתונה היא - את עוד צ_ע_י_ר_ה !!!! אין לך שום סיבה למהר, ואין לך שום סיבה להכנע ללחצים (כי כמו שכבר אמרתי - מי שילחיץ, סביר להניח שלא מעוניין בך באמת, אלא מעונייןבזיון בלבד, או ב"הוספת עוד כוכב לחגורה" ("לפתוח עוד בתולה"))
237. ל- Som30ne 236
טל ,   מגדיאל   (21.08.07)
קודם כל - תודה. לא חשבתי שמישהו יענה לי כל כך מהר או בכלל אתה צודק ועוזר זה פשוט...מלחיץ. כל הקטע הזה... אני נלחצת ממישהו אחד ואנשים פה כבר מגיעים למספרים מטורפים.. אני רוצה שזה יהיה אינטימי, יפה, ושאני אזכור את זה אבל בנושא הזה אני לא בטוחה שאני ימצא. החבר שלי הוא יותר בקטע של מיזמוז ודברים ולא באמת איתי לקטע הריגשי אז אני חושבת שאתה צודק. אבל אם עד עכשיו לא מצאתי מישהו כזה...אם אני לא ימצא לעולם? טוב אני באמת יחסית צעירה אבל בגילאים האלו (ולפני) אנשים כבר מאבדים את הפעם הראשונה שלהם. אני עדיין לא יודעת מה לעשות בהמשך אבל כרגע אני חושבת שאני יאמר לו לא. עד שאני אסדר דברים בראש ואחשוב טוב טוב. תודה שוב =]
238. שמעו בעצתי
אפרודיטה   (21.08.07)
בנות.. אם אתן לא מרגישות בנוח פשוט שקרו. בנים.. אם אתם לא מרגישים בנוח אל תשאלו
239. ועם כמה נשים כל גבר שכב? זה לא מעניין????
אני עם 679832 גברים   (21.08.07)
מעניין מאוד שאשה תמיד תצא זולה אם היא מקיימת יחסי מין עם מספר רב של גברים... אבל אם יתוודע לנו הנשים או לכל אדם אחר שהגבר שאיתנו שכב עם 64 נשים לפנינו- את אף אחד זה לא יעניין נכון? כי על פי מוסכמות החברה המטומטמות של ימינו, לגבר, מסתבר, קיימות הרבה יותר אפשרויות ומותרות בלי שהחברה תתקוף אותו, תחשוב שהוא מגזים, מטורף, או סתם חולה מין. תחשבו על זה.
240. ל239
מאיה   (21.08.07)
את רצינית המספר הזה אמיתי או שאת צינית ואם כן זה כבר מוגזם ולי כן מפריע אם מישהו יספר לי שהוא שכב עם מאות לפניי אני לא שואלת כי זה לא מעניין אותי וגם הגברים לא צריכים לשאול
תגובות קודמות
תגובות נוספות
חזרה לכתבה