יחסים  ייעוץ  דיני משפחה
הגרוש שיקר? ניתן לפתוח את הסכם הגירושין
עו"ד אודליה אלטמן
פורסם: 02.03.12, 10:56
תגובה לכתבה תגובה לכתבה
הדפיסו את התגובות הדפיסו את התגובות
חזרה לכתבה
לכתבה זו התפרסמו 78 תגובות ב-45 דיונים
1. משום מה כל ההסכמים מפרטים רק את חובות הגבר וזכויות האישה
(02.03.12)
ושוב מביאים לנו כתבה מבית היוצר של הפמיניסטיות. ב-99% האישה היא זאת שמפרה הסכמים, משקרת, עושה מניפולציות, וגם מבצעת פשעים מזעזעים (עלילות לדוגמה) אבל אודליה הייתה חייבת להביא דוגמה רק של גבר שסרח.
שאישה תגיד משהו רע על נשים? שאישה תגיד משהו טוב על גברים? חס וחלילה.
ההסכמים האלה הם לא הסכמים. בהסכם נורמלי לשני הצדדים יש גם חובות וגם זכויות. בישראל לגברים יש רק חובות ולנשים יש רק זכויות. ברגע שהאישה מקבלת את הילדים היא יכולה לעולל כרצונה, לא רק לשקר אלא גם לפשוע ולפגוע בגבר פיזית, נפשית ובכול דרך אפשרית והחוק תמיד יהיה לצידה.
צריך לקבוע משמורת משותפת כברירת מחדל בכול מקרי הגירושים ורק אם שני ההורים מסכימים או שאחד ההורים לא מתפקד כהורה אפשר להעביר את הילדים לרשותו המוחלטת של אחד מהם. וגם אז יש לקבוע חובות וזכויות הוגנים לשני הצדדים ומי שיפר את חובותיו יתחיל לאבד מזכויותיו.
2. עו״ד מסדרים מלחמות לשנים ...
יעל   (02.03.12)
כל צד נלחם והשני מגיב , שנים והרבה כסף .... , בסוף המחיר הוא פי עשר ממה שחשבתם !!!

נשלח מהאייפון שלי
3. כן כן, ובתנאי שביהמ''ש חושב כי ביטול ההסכם יהיה לטובת הנשים
משה   (02.03.12)
4. למה לי להתחתן ולתת כוח לאישה שאי אפשר
רווק 32   (02.03.12)
לסמוך עליה ב-100 אחוז אולי תרצה להתגרש אולי אני ירצה להתגרש אנשים משתנים הכל משתנה עם השנים למה לי להכניס את עצמי להסכמים כאלה שסיכוי חצי שאני יתגרש ואז יפסיד , אם לא התגרשתי לא הפסדתי אבל אם כן אז אכלתי אותה

לאישה אין חשש מגרושין ולכן כולן רוצות להתחתן היא רק יכולה להרוויח לא להפסיד

גבר שמתחתן == סוס מת
5. זה החוק וזה יפה בתאוריה אבל המציאות שונה
(02.03.12)
בתי המשפט בישראל לא ממש פוסקים לפי החוק, בשום תחום ובמיוחד לא בדיני משפחה.
לפחות חצי מתפיסות היסוד בדיני משפחה מבוססים על פסיקה ואין להם שום אזכור בחוק.

והפסיקה מושפעת מאוד מתפיסת עולם פמניסטית לוחמנית של אירגוני הנשים בארץ והלחץ שהם יוצרים על מהערכת המשפטית.

לכן כל מה שכתוב בכתבה נכון מאוד לגבי כל חוזה סטנדרטי שנופל תחת דיני החוזים, אבל מסתבר שבדיני משפחה החוק לא תופס.
חוזים בין גברים ונשים כולל כאלה שאושרו בבית משפט, שבדק את כשירותם של הצדדים, את סבירות החוזה, ואת הבנתם של הצדדים מבוטלים לאחר יד כאשר נשים דורשות זאת.

הסכמי ממון הפכו לבדיחה ולא שווים את הנייר שהם כתובים עליו.
בתי המשפט מניחים מראש שכוונתם הצדדים לא הייתה אמיתית , גם אם הם עמדו בפני אותו בית משפט כמה שנים קודם לכן והבהירו היטב את רצונם בחוזה, ומבטלים הסכמים כאלה בלי לחשוב פעמים כאשר הם חושבים שהאשה יכולה לקבל יותר בחוזה חדש.

כל גבר שחותם על חוזה גירושין צריך לקחת בחשבון קודם כל שהאשה יכולה לשנות את תביעתה למזונות ילדים דקה אחרי שנחתם ההסכם. לכן אם הסכמת להעביר לה רכוש רב בתמורה למזונות נמוכים יותר, הפסדת כנראה גם את הרגוש, וגם תשלם בסוף מזונות גבוהים.
בנוסף לכך צריך להתייחס לכל הסכם גירושין כאילו הוא זמני בלבד, ולהניח מראש שהאשה תמשיך את המאבק בבית המשפט ותסחוט עוד ועוד הטבות כשהדבר היחיד שיעצור אותה הוא שייגמר לה הכוח.

במיוחד צריך להזהר ממגשרים שמאפשרים פתרונות מהירים ונוחים לשני הצדדים משום שברוב המקרים ההסכם, למרות שהוא הוגן ומוסכם יכול להיות משונה בבית משפט בקלות, כשהאשה מקבלת הטבות רבות נוספות אך הגבר נשאר מחוייב לכל מה שהסכים עליו קודם לכן ללא שום אפשרות לשנות זאת.

הנטייה לרצות להתפשר ולשים את הדברים מאחורינו עומדת בעוכריהם של גברים רבים.
במצב המשפטי הנוכחי הטקטיקה היחידה שמאפשרת לגבר לשמור על הסכם סביר היא מלחמה מתמדת וארוכה בבתי משפט וסירוב להגיע לשום פשרה ושום ויתור לאשה שישחק לרעתך כשגרושתך תחליט להגדיל את רווחיה עוד יותר.
רק מלחמה מלוכלכת וחסרת פשרות לאורך זמן תמנע את האפשרות לנצל אותך.

אם בכל זאת אתה מעוניין בפתרון ההגיוני וההוגן של גירושים מסודרים והוגנים בהסכמה הדדית - תדע מראש שאתה לוקח הימור עצום וסומך למעשה על ההוגנות של גרושתך שיכולה לנצל את ההסכם הזה כדי לעשוק אותך קשות אם תרצה בעתיד.
מעטות הגרושות שראויות להבעת אמון גורפת כזאת.

תזכור תמיד - מזונות תמיד אפשר להגדיל עוד עוד, הסדרי ראייה אפשר לבטל או סתם לא לאפשר לך לקיים - אבל רכוש שנתת לגרושתך יישאר אצלה תמיד.
לא משנה מה הסכמתם איך ולמה.
6. מי שהתחתן אכל אותה
ריקו ,   תא   (02.03.12)
כתבה  מעניינת  אבל   ממש לא        בפועל  במציאות.        מה  כואב  לה  שהוא מרוויח 20.000 שח?  היא  מקבלת  את  המזונות   שהם  סיכמו  ודי.   אבל  הצרות עין של הגרושות  בכסף  של  הגרוש   היא  עד כדי  חזירות.ועכשין  בעניין  של  הפרת  הסכם.    כאשר  אני   התגרשתי  מהגרושה  שלי  עמדתי    בכל תוקף  על כך  שיהיה סעיף  שאסור להורים  להסיט  את הילדים . אוקיי  היא   אז הגרושה שלי  חתמה   על  הסעיף    הזה      בעיברית  וברוסית  וזה   נירשם  בפרוטוקול  של הגרושים.  ומה  אתם  חושבים היא  לא   הסיטה  את  הילדה  שלי???..  ועוד  אך  היא  הרעילה   אותה  נגדי  בצורה    הכי  חריפה שיש.  ואני  ממש  לא   סתם   ביקשתי   שהסעיף  הזה  יכנס להסכם  כי  ידעתי  עים מי  יש לי עסק.    אז  עורכת   הדין  היקרה  נראה   לי    שאת  עורכת  דין   של  הנשים  בלבד ולצידם.       בקיצור מי       שהתחתן  אכל אותה   או שיוכל אותה  אותה  באחד  הימים.  ומי  שעוד  לא   התחתן  ניצל     בנס.      מה  שווה   כל  הדבר  הזה תגידו  לי  לא  גומרים  איתם  21 שנה   והם  חוגגים  לכם  על  התחת   כל  הזמן  הזה    אז עצה  שלי   לכל  מי   שחושב להתחתן   שם דמו   בראשו.  לא  שווה  כל  ההרפתקאה   הזאת ואתם  רק תהיו  חולים  מכל    הדבר   הזה  שנקרא נשואים  וגרושים
7. החוקים של היום מסוכנים לגברים
קישקשתה ,   תא   (03.03.12)
ואחרי  שאתם  קוראים     כתבה   כזאת  אתם    עוד חושבים  שכדאי  להתחתן  היום???   היום  נשואים  נחשבים  לקללה   ולא ממש  לברכה   .   אני  שכל  חיי  דגלתי   במוסד    הנשואים ולרגע  לא  חשבתי  שיש   דבר  טוב  יותר  יותר  ממערכת נשואים. אבל  רבותי    החוקים    וכללי  המשחק  השתנו  בגדול.    גברים  נזרקים  לרחוב. ילדיהם נלקחים מיהם  בחסות  החוק  ובחסות  הגרושה.  עובדים   שעות  כדי לממן את הגרושה  שתעשה   החלקה  יפאנית  בשיער  או שתקנה בגדים  יקרים ואופנתים. ושאתם תלכו  לשופט  ותגידו  לו שהמשכורת  לא מספיקה  לכם ולא  נשאר    לכם  ממש  כלום מימנה הוא  יגיד  לכם    תעבדו  שעות  נוספות   שתחפשו  עבודה  נוספת בערב.  ולא די  בכך   תוכניות  החסכון  שלכם ילקחו מימכם   הפנסיה  ושאר ירקות.  אני מתכוון  כאן  על  אנשים  רגילים שמשכורתם רגילה 6  או 7 אלף  בחודש. ולא  לאלה   שיש להם גב   חזק וחבילות של כסף  בבנק  שיכולים  להעמיד לפני  הגרושה  סוללה של  עוכי דין  ולצאת  מיזה  בשן ועין
8. אכלתם אותה
(02.03.12)

ניגעלתי לקרוא את הטור.

עצות האחיתופל שפירסמה העוכרת דינית הגעילו לי את מיצי הקיבה.

 

הקטנוניות, צרות העין , האובססיה לכסף ולרכוש. חוסר הפירגון [כל כך ישראלי לדאבוננו].

 

אבל לדעתי הכל ידוע מראש. מי שמחפש ביצית מפולפלת,בסוף באמת מוצא את ה"אוצר" שלו.

חפשו אשה פשוטה, חמימה,נטולת יומרות.

9. אני גרוש ללא הסכם גירושין
גרוש ותיק   (02.03.12)

כל ההליכים התפרשו על שנים של דיונים הן ברבנות והן בבית המשפט.

אין הסכם גירושין אלא רק החלטות בדיונים השונים.

10. במציאות המרה של ימינו רק הגבר נפגע אבל הדיסקט במוח עוד לא הו
חוסר שיוויון   (02.03.12)

במציאות המרה של ימינו רק הגבר נפגע אבל הדיסקט במוח עוד לא הוחלף

ולכן כל הכתבה מתארת מצבים שבה האישה כביכול "מרומה"

11. כתבה שטחית !
(03.03.12)
כתבות חד צדדיות המראות תמיד את צד האישה בסיפור -הבעל שיקר, בהעל זכה בלוטו , וכו׳.
לא זכור לי שאת מתייחסת לעולם הגברים הגרושים שלא פעם נותרים ללא רכוש, ועם תשלום מזונות המקשה מאד על קיומם .
בטח ובטח שנתונת הפתיחה במצב כזה לבנות חיים חדשים מבחינה כלכלית.


נשלח מהסלולארי שלי
12. לא הבנתי את נושא קופת הגמל
גידי ,   גבעתיים   (02.03.12)
גם המעסיק שלי מפריש לי לקופת גמל, האם במידה והוא יתגרש, גרושתו תמנע ממני כספים?
אשמח להבהרה בנושא
תודה
13. הטוב ביותר פשוט לא להתחתן ולא לעשות ילדים לישראליות
(02.03.12)

טעות... שגית באשליות על אהבה - אתה ומשפחתך עוד תשלמו על זה ... .

 

כשחמישים אחוז מהנישואים או קרוב לזה נכשלים , לפחות אצל החילוניים , הגבר מוצא עצמו במעמד עבד נרצע ...

 

כל שתרצה גרושתו לעשות לו תוכל הכל בעזרת עו"ד מתאים וקורסי מזורז מחברות \ יועצת העצמה וכמובן מערכת חוקים מעוותת שמונעת סיכוי אמיתי לשיפוט , חוות דעת מקצועיות לא מוטים באופן קיצוני .

 

אז , חתונה שמחה שתהייה לכם .... וגירושים מאושרים , או יותר נכון מעושרים גם לכן ...

 

14. מחנכים בגיל 18 (בגיוס) נשים לשקר ללא עונש, וההמשך ידוע
יואל ,   אזור   (02.03.12)

מי שלמדה שניתן לשקר ולהנות מהשקר ולא יאונה לה כל רע כמו שהיא עושה בגיוס שהיא מצהירה שהיא דתיה.

אין פלא שאח"כ היא תשקר משטרה על אונס התעללות, ותגיש תלונות שווא נגד הבעל.

העבר של הנשים בישראל מוכיח כי משתלם לשקר.

 

15. כדי לבטל הסכם גרושין לפני שמתגרשים.תחזרו לחיי אישות וההסכם
מתבטל מאליו.אז שפרו ,   את תנאי ההסכם החדש   (02.03.12)
16. מדינת ישראל זבל שבזבלים. שרת בצה"ל ונזיין אותך בגירושים.
מדינה זבל ,   בית המשפט ללא צדק   (03.03.12)
17. קרן לא יכולה אף פעם לרמות את רונן, האמנם?
רק רונן יכול לרמות   (03.03.12)
18. הכי נכון וזול להביא אוקראינית
גבר גבר   (03.03.12)
19. הסכם שאשה חתומה עליו אינו הסכם כלל.
גרוש ,   ירושלים   (04.03.12)
כל מי שמכיר את עולם משפטי הגרושים ידוע שהסכם שאשה חתמה עליו אינו הסכם כלל. מדובר פשוט בנצלניות וסחטניות החושבות שהעובדה שפתחו (או לא פתחו!) את הרגליים כמה פעמים מזכה אותן לפנסיה לכל החיים.
20. סוף סוף כתבה רצינית
יצחק   (03.03.12)
21. על נשים ושוויון
דביר   (03.03.12)

יש שלוש גישות לשוויון:

1. כאלה שמאמינים שאף פעם לא אמור להיות שום שוויון. לקבוצה הזאת שייכות כול הפמיניסטיות שמאמינות שאישה היא המין העליון והגבר הוא מין הנחות ולכן מחובתה של כול אישה להתעלל בגברים, להשמיד גברים, להפלות גברים ולהפוך את חיי הגברים לגיהינום. בכול הזדמנות שיש להן, הנשים האלה יעשו הכול כדי שלנשים יהיה כמה שיותר טוב ולגברים יהיה כמה שיותר רע. מספיק להסתכל על חברות הכנסת שלנו, הפרקליטות, העיתונאיות, השופטות, העובדות הסוציאליות – הן כולן עושות כל שביכולתן על מנת לתרום איכשהו רק לנשים ולהזיק איכשהו רק לגברים.

2. המאמינים שתמיד צריך להיות שוויון. לקבוצה הזאת שייכים בעיקר הגברים המודרניים שסורסו ע"י הפמיניזם, מאמינים בטעות שהפמיניסטיות באמת רוצות שוויון ודוגלים בשוויון בכול תנאי ובכול מחיר. הם מוכנים להתייחס בהגינות וסלחנות כלפי אותן פמיניסטיות ששונאות אותם. הם מאמינים שלנשים יש את אותה היכולת כמו לגברים להמציא משהו מועיל, לשנות משהו לטובה, להיות אובייקטיביות והוגנות ולחתור לעבר צדק. הגברים האלה חיים בסרט. אישה לא מסוגלת להיות אובייקטיבית או הוגנת. נשים לא מסוגלות להמציא שום דבר חדש (הדבר היחידי שהן המציאו זה את חוק ההטרדה המינית שגרם הרבה יותר נזק מתועלת למדינה, לזוגיות וליחסים בין המינים). היכולת של אישה להבין צדק ולהקריב משהו למען הצדק שואפת לאפס. נשים לא מבינות שעם כוח באה גם אחראיות ושהחזק אמור להגן על החלש. גברים דואגים לכולם ואילו נשים דואגות רק לנשים. גברים מגנים על כולם ואילו נשים מוכנות להגן רק על נשים אחרות. גבר לא יהסס לפגוע בגבר אחר כדי להציל אישה, אבל לאף אישה אין את הרצון לפגוע באישה אחרת למען גבר. גברים יקריבו את עצמם למען נשים ולמען הצדק, אבל אף אישה לא תקריב כלום למען אף אחד.

3. שוויון בתנאי. כלומר, לא להתנגד לשוויון בכול מחיר, אך גם לא לתמוך בשוויון בכול מחיר - הרעיון ששוויון מגיע רק לאותם אנשים שבעצמם מאמינים בשוויון (הדדיות). אם נשים היו מאמינות בשוויון והיו מתייחסות לגברים בשוויון והגינות, אז גם גברים היו חייבים להתייחס לנשים באותה מידה. אבל אם נשים מתייחסות לגברים כאל אויב ומפלות גברים בכול הזדמנות אפשרית אז גם גברים צריכים להפסיק להתייחס לנשים בשוויון והגינות ולקחת מהן את כול הזכויות שהוענקו להן בעשורים האחרונים. אף אישה לא תנקוף אצבע נגד עלילות? אף שופטת לא תכניס לכלא מעלילה? אף פוליטיקאית לא תציע חוק נגד עלילות? אף עיתונאית לא תפרסם את העוול הזה שנעשה לגברים? אין בעיה. גם אנחנו הגברים צריכים להפסיק להגן על נשים. שופטים צריכים להפסיק להעניש אנסים, פוליטיקאים ממין זכר צריכים להפסיק לחוקק חוקים שמגנים על נשים, עיתונאים ממין זכר צריכים להסתיר כול עוול וכול אפליה נגד נשים. לנשים לא מפריע שיש אפליה נגד גברים במקרים של גירושין, שנשים לא משלמות מזונות, שגברים לא מקבלים משמורת כשמגיע להם, שמותר לנשים להפר כול הסדר משפטי? אין בעיה. גם אנחנו הגברים צריכים לגרום למצב שבו במקרה של גירושים הגבר מקבל אוטומטית את הילדים ואת הדירה והאישה נדרשת לשלם לו מזונות חסרי כול הגיון (אחרת היא נזרקת לכלא).


ויש שתי קבוצות של נשים:

1. נשים טובות פחות או יותר (עולות חדשות, דתיות).

2. הפמיניסטית הישראלית הטיפוסית (רוב הנשים) – סנוביות, אגואיסטיות, שטניות, נטולות ערכים, נטולות נשיות, שונאות גברים. הנשים מהסוג הזה מזכירות מאוד את הנאצים. הנאצים חילקו את העולם לשניים - אנחנו והם. אנחנו תמיד צודקים, הם תמיד טועים. לנו מותר לבצע פשעים מזעזעים, להם אסור אפילו להיוולד כי הם פושעים מלידה. כך גם הפמיניסטיות מחלקות את העולם לשניים - גברים ונשים. אצלן הגברים תמיד רעים והנשים תמיד טובות. לנשים מותר לעולל כול פשע זוועתי אבל לגבר אסור אפילו להיוולד וכול גבר מבחינתן הוא פושע מלידה. ולכן כשנשים מעלילות אונס, מתעללות בזוועתיות בילדים במשך שנים רבות, בוגדות במדינה, דוקרות, אונסות או רוצחות תינוקות הפמיניסטיות כול הארגונים הפמיניסטיים פה אחד דורשים שלא יענישו את הפושעות האלה ואפילו שלא יעמידו אותן לדין. אבל מספיק שגבר ייתן לאישה שהתחילה איתו נשיקה קטנה, תמימה, בלתי מזיקה ומוצדקת לחלוטין וכול אותן הפמיניסטיות מיד דורשות שיכניסו אותו לכלא לשנים רבות, שכול העם ישנא אותו, ינדה אותו, ירדוף אותו, יתייחס אליו כאילו שהוא היה אויב האנושות, יקרא לו פושע מין, ישווה אותו עם בני סלע ופשוט ישמיד את הבן אדם הזה (זה בדיוק היחס שלהן לחיים רמון).


אם רוב הגברים בעלי גישה מספר 2 יאמצו את גישה מספר 3, אז רוב הנשים מקבוצה מספר 2 יעברו לקבוצה מספר 1.
22. למה זה במדור יחסים? אתם מנסים למנוע נישואין\זוגיות?
(03.03.12)
תמיד זה עצות של איך להילחם בגרוש
כמה רצון לזוגיות אתם חושבים שזה נוטע בלב של מישהו שמחפש זוגיות ואמור להתחיל עם בחורה ולא רק בשביל סקס?
אני ממש יוצאת נגד חוסר הטאקט הזה
23. אחרי זה מתפלאים שדור הגברים של היום לא רוצה להתחתן?
(03.03.12)
24. מסקנה האישה מתחתנתגדי להתגרש
מיכאל   (03.03.12)


נשלח מהסלולארי שלי
25. מסקנה האישה מתחתנת כדי להתגרש ולסחוט
מיכאל   (03.03.12)
אז מה למדנו היום שהאישה הישראלית/ היהודיה , אחרי שהיא מתחתנת ויש ילדים עכשיו צריך למרר לבעל את החיים כדי להתגרש , וגם אם זה אומר להתלונן על אונס , ועטד שקרים , ואח״כ להמשיך להתעלל בבעל/ בגבר כדי שלהשיג שליטה על הילדים וכמובן על הכסף .....יחיי הכסף האישה שרה

נשלח מהסלולארי שלי
26. בתי משפט יעשו הכל למען האישה
עודד טל   (03.03.12)
כל תירוץ וכל טענה מנופחת כדי לקחת מהגבר ולתת לאישה...
והכל, הכל אפשרי..
27. לך תשדוד זקנות ותביא כסף
עודד טל   (03.03.12)
ככה אמרה לי רשמת בבית משפט בהוצאה לפועל של מזונות
28. גירושים זה סטרטפ של עורכי דין
עודד טל   (03.03.12)
הגברים נעשקים
29. בישראל הכלל ברור - בית המשפט לטובת הנשים ונגד הגברים.
כבוד השופט   (04.03.12)
30. לכל המלעיזים אפשר לחשוב שלנו הנשים יותר
(04.03.12)
טוב איתכם ושאתם פחות שקרנים וזבל.
תגובות נוספות
חזרה לכתבה