ליבנטל אחזקות, העוסקת בייזום ובנייה בתחום הנדל"ן, ומחזיקה בחברה הציבורית לוינסקי-עופר (כ-40%) והיא בשליטת עופר ארביב, בעל ניסיון רב בענף הבנייה והנדל"ן, מודיעה כי ניתן אישור סופי לתוכנית המתאר של פרויקט "מגדל סיפולוקס" בתל אביב לאחר דחיית העררים שהוגשו. מדובר בהתקדמות משמעותית בפרויקט הדגל של החברה, מאחר וזהו אישור סופי לתחילת הפרויקט על ידי הועדה המקומית תל אביב –יפו. כמו כן, לאחר קבלת האישור נערכת החברה להגשת היתר בניה ותחילת שיווק הפרויקט ולשם כך היא נמצאת במשא ומתן עם מספר גופים משמעותיים.
פרויקט "מגדל סיפולוקס" יוקם על מבנה מפעל סיפולוקס ההיסטורי שעדיין נמצא במקום וצפוי להפוך למבנה ציבורי לאחר שישופץ. שמירה על מבנה התעשייה מהווה זיכרון לעבר התעשייתי המפואר של האזור, הנמצא כיום בעיצומו של תהליך התחדשות והפיכתו למרכז עסקים ראשי בשימושים מעורבים לתעסוקה, מגורים, מלונאות ומסחר. על תכנונו העיצובי תעמוד חברת אדריכלים בינלאומית בשיתוף משרד אדריכלים יגאל לוי.
פרויקט "מגדל סיפולוקס" צפוי לכלול 45 קומות עיליות וכן קומות תת קרקעיות הכוללות חניות. ע"פ התב"ע תינתן אפשרות לעירוב שימושים הכוללים: תעסוקה, מגורים, מסחר, ומלונאות. מיקומו האסטרטגי והייחודי של המגרש, בפינת הרחובות יגאל אלון, תובל והסוללים בתל אביב, על ציר איילון ובסמוך לתחנת הרכבת השלום, גשר יהודית וצירים מרכזיים, מעיד על הפוטנציאל העצום של פרויקט זה.
ההודעה מוגשת מטעם חברת ״ליבנטל אחזקות״ באמצעות מערכת ״המברקה״ להפצת הודעות לתקשורת. אתר ynet capital או מערכת ynet לא השתתפו בכתיבת או בעריכת הכתבה. אין לראות בכתבה המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות.