שתף קטע נבחר

הרד הוט צ'ילי פפרז ביטלו את בואם לישראל

הלהקה ביטלה את בואה עקב המצב הבטחוני. האמרגן שוקי וייס: "טרור תרבותי"

להקת הרד הוט צ'ילי פפרז הודיעה אמש לאמרגן שוקי וייס על ביטול ההופעה המתוכננת בישראל, שהיתה אמורה להתקיים בפארק הירקון ב-28 באוגוסט. הלהקה הסבירה את הדחייה במצב הבטחוני ובהתרעות החוזרות ונשנות של משרד החוץ האמריקני לתושבי ארצות-הברית שלא להגיע לישראל.
בראיון ל-ynet הבוקר אמר וייס: "הלהקה החליטה שלא להגיע עקב העלייה ברמה ובאינטנסיביות של הטרור והפיגועים, ובגלל ההמלצות הנשנות של משרד החוץ האמריקני במהלך סוף השבוע האחרון. הם דוחים את ההופעה עד שהמצב ירגע".
וייס אמר כי הוא מאוכזב ולדבריו "ישראל נכנסת עכשיו למעגל נפגעי הטרור התרבותי הבינלאומי. זו להקה עסוקה מאוד, ויהיה לא פשוט למצוא תאריך הופעה חדש".
וייס הוסיף ואמר: "זה סיוט של אמרגן, שמצליח למכור כרטיסים בצורה נפלאה. מכרנו עד כה 20 אלף כרטיסים, ובהזדמנות זו אני רוצה לומר תודה לכל המעריצים שקיוו לראות את הרד הוט ומיהרו לקנות כרטיסים ברכישה מוקדמת. כמובן שכספם של רוכשי הכרטיסים יוחזר במלואו".
"אני מקווה שאכן מדובר בדחייה, אבל צריך להבין ששני הפיגועים האחרונים - ביחד עם התרעות משרד החוץ - היו הקש ששבר את גב הגמל. במקביל, הדיווחים ב-CNN שהם הרבה יותר מפורטים מאלה שאנחנו מקבלים בארץ בנוגע לכוונות המפגעים, הרתיעו את הלהקה".
וייס אומר כי למרות הכל, כוונות חברי הלהקה היו אמיתיות, והלהקה "התכוונה לבוא והיו לה הרבה אנרגיות חיוביות לגבי הביקור. פשוט נפלנו על טיימינג גרוע, זה לא קל גם מבחינה כספית". לגבי השמועות כי מדובר בהפסד בהיקף של 1.5 מיליון דולר אומר ווייס: "שטויות!". במשרד יחסי הציבור של רונית ארבל אמרו בתגובה למספר: "זה ידיעות ספקולטיביות ואין בהם כל אמת".
הפפרז היו אמורים לסיים את מופע ההופעות העולמי של "קליפורניקיישן" בפארק הירקון בתל-אביב, מועד חדש לא נקבע.

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
הרד הוט צ`ילי פפרז. הטרור ניצח
לאתר ההטבות
מומלצים