שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  זעזועים בדסק''ש: שליו ואיינהורן עוזבים את החברה
  יחליפו אותם יוסף דואר, מנכ"ל תבל שימשיך כהן בתפקידו בתבל, ורענן כהן, עוזר הנשיא הנוכחי בדסק"ש ובנו של אלי כהן, מנכ"ל אי.די.בי פיתוח

  חברת דסק"ש מקבוצת אי.די.בי הודיעה היום (א') על מספר שינויים פרסונליים שיתבצעו במהלך החודשיים הקרובים בהנהלתה. אלון שליו ובני איינהורן - המכהנים כסגני נשיא בכירים - יסיימו את תפקידם בדסק"ש בסוף ספטמבר 2001 ובסוף אוקטובר 2001, בהתאמה.
  יחליפו אותם יוסף דואר, מנכ"ל תבל, אשר ימונה לסגן נשיא בכיר בדסק"ש החל ב-1 בספטמבר, בנוסף לתפקידו בתבל, ורענן כהן, עוזרו של עמי אראל, הנשיא הנוכחי בדסק"ש, שימונה החל מאותו תאריך לסגן נשיא בחברה. רענן כהן הוא בנו של אלי כהן, מנכ"ל אי.די.בי פיתוח.
  אלון שליו, אשר שימש כסגן נשיא בכיר בחברה מאז ראשית ינואר 2000, כיהן בעבר כעורך עיתון "ידיעות אחרונות".
  בני איינהורן, המכהן כסגן נשיא בכיר מאז יוני 2000, שימש בעבר כמשנה למנכ"ל פלאפון. איינהורן הורשע לפני מספר חודשים בשיבוש הליכי חקירה במשפטם של יורם נגלר, לשעבר מנכ"ל בחברת דברת-שרם, ושל אילון צברי, סמנכ"ל גמולות לשעבר, המואשמים בהרצת מניות. איינהורן עירער על הרשעתו.
  זעזועים אלה בדסק"ש הם חלק מסדרה של חילופי תפקידים בחברה. במאי השנה הודיע נשיא דסק"ש ומנהל העסקים של החברה, יורם טורבוביץ', על פרישתו מהחברה. זאת, לאחר הודעת הפרישה של אודי רקנאטי, יו"ר הדירקטוריון. בו בזמן, דירקטוריון דסק"ש הודיע על מינויו של ליאון רקאנטי ליו"ר דסק"ש, ועל מינויו של עמי אראל למנכ"ל החברה.

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  דסק"ש. סאגה עיסקית
  ארכיון
  איינהורן. מפנה את מקומו
  ארכיון
  מומלצים