שתף קטע נבחר

עיסקת יואינג - ניסיון שני

לאחר כשלונה של עיסקת פאט יואינג - וין בייקר, ינסו הניו יורק ניקס להעביר את יואינג לסיאטל בעיסקה שתכלול גם את הלוס אנג'לס לייקרס שישלחו לניו יורק את גלן רייס

הניו יורק ניקס לא ויתרו עדיין על האפשרות לזרוק את פטריק יואינג מהקבוצה. לאחר כשלון עיסקת הענק שהיתה אמורה לשלוח את יואינג לסיאטל סופרסוניקס תמורת וין בייקר והמגעים הכושלים מול הוושינגטון וויזארדס, הניקס עושים ניסיון נוסף לשלוח את יואינג לסיאטל.
המשא מתן שהתחדש לאחרונה בין הג'נרל מנג'רים של הניקס, הסופרסוניקס והלוס אנג'לס לייקרס, סובב סביב העברת יואינג לסיאטל, הוראס גרנט מסיאטל ללייקרס וגלן רייס מהלייקרס לניו יורק. בנוסף לכך צפויים להשתתף בטרייד ארבעה שחקנים נוספים. ולדימיר סטפניה וגרג פוסטר מסיאטל וכריס דאדלי מהניקס יעברו ללייקרס וטרוויס נייט יעבור מהלייקרס לניקס.
הטרייד המתוכנן בה כתוצאה ממצוקתם של הג'נרל מנג'רים של הניקס, סקוט ליידן ושל וואלי ווקר מהסופרסוניקס, שלא הצליחו להשלים את המהלכים אותם ניסו ליזום לקראת העונה הבאה. ליידן ניסה כל הקיץ להיפתר מיואינג ולהשיג את וין בייקר ובמיוחד את גלן רייס, חיזוק שיאפשר לניקס להעביר את אלן יוסטון ומרקוס קמבי לאטלנטה הוקס בתמורה לדיקמבה מוטומבו, הסנטר ההגנתי הטוב בליגה שגורם לליידן להזיל ריר.
סיאטל רצו להחתים את מוריס טיילור בקבוצה יותר משהיו מעוניינים ביואינג. לאחר כשלון טרייד הענק, חתם טיילור ביוסטון רוקטס ועתה יסתפק ווקר בצירופו של יואינג לצידו של בייקר וגארי פייטון. הלייקרס מצידם רק רוצים להיפתר מגלן רייס ולהביא פאוור פורוורד לגיטימי בדמותו של הוראס גרנט הותיק והאטרקטיבי, במיוחד על רקע העובדה שחוזהו מסתיים בעונה הבאה, דבר שישחרר הרבה מקום מתחת לתקרת השכר של הקבוצה.

לפנייה לכתב/ת
צילום: allsport
יואינג. חסר שינה בניו יורק
צילום: allsport
צילום: allsport
גלן רייס. יצטרף לניקס?
צילום: allsport
מומלצים