שתף קטע נבחר

"ברק הפר את ההבטחה לא להביע תמיכה בפואד"

כעס בתק"ם על ראש הממשלה לשעבר לאחר שלטענתם, הפר אתמול בכינוס סיכום מוקדם שלא לדבר על הבחירות לראשות העבודה והביע תמיכה בבן אליעזר לראשות המפלגה. המזכיר הפוליטי של התק"ם: "מסתבר שברק עדיין לא למד מה הם יחסי אנוש ואיך עומדים בסיכומים"

בתנועה הקיבוצית המאוחדת זועמים הבוקר (ג') על ראש הממשלה לשעבר, אהוד ברק, לאחר שזה הביע אתמול תמיכה בשר בנימין בן אליעזר לראשות העבודה, בניגוד לסיכום מוקדם עימם כי לא ידבר בנאומו על נושאים פוליטיים, אלא ייתן את משנתו המדינית בלבד (על נאום ברק - בקישור מימין).
ברק, אשר לראשונה מאז ההפסד בבחירות, השתתף בכנס פוליטי של התק"ם ותנועת המושבים, הביע בסוף נאומו תמיכה בבנימין בן אליעזר לראשות העבודה, כשציין: "אומר רק משפט אחד על הפריימריז בעבודה" ואחריו הביע תמיכה קצרה בבן אליעזר וקרא גם לנוכחים לעשות כן.
לפני כמה ימים, כאשר סוכם כי ברק יופיע מול חברי התק"ם, המגרש הביתי של ברק מחד ובורג מאידך, ביקשו ממנו מזכ"ל התנועה, נתן טל, והמזכיר הפוליטי, יגאל צחור, להימנע מהודעות תמיכה בבן אליעזר.
במהלך הכנס, מספרים ראשי התק"ם, התקשרו חברי קיבוצים שתהו האם בעצם מתן הבמה לברק שהביע תמיכה בבן אליעזר, שונתה עמדת התק"ם, שיצא בהודעת תמיכה בבורג כבר לפני מספר חודשים.
בתק"ם הזדרזו להוציא הבוקר שוב הודעת תמיכה בבורג, למרות שלטענתם לא קיבלו דרישה שכזו ממטה הבחירות של יו"ר הכנסת. "למרות שאני מכבד את ברק", אמר ל-ynet, המזכיר הפוליטי של התק"ם, יגאל צחור, "הבעיה העיקרית שלו כראש הממשלה היתה ביחסי אנוש ומסתבר שהוא לא למד את הלקח והוא מפר סיכומים".
מלשכת ברק טרם נמסרה תגובה לידיעה.

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים