שתף קטע נבחר

ברק חזר היישר למאמצים להקים ממשלת אחדות

ראש הממשלה אהוד ברק, ללא התקדמות במישור המדיני, מתכוון להמשיך בנסיונות לצרף את הליכוד לממשלה. השר בן אליעזר פוגש הערב את יו"ר הליכוד שרון, שממשיך להכחיש הצטרפות ל"ממשלה הכושלת"

ראש הממשלה, אהוד ברק, נחת הערב (יום ב') בשדה התעופה בן גוריון לאחר ביקור בן שבוע בניו יורק, לרגל ועידת המילניום של האו"ם.
ברק חוזר כשמאחוריו משא ומתן מדיני תקוע, ולפניו חוסר יכולת להעביר חוקים, ביניהם חוקי הרפורמה האזרחית שהוא מתכנן. לאור הנסיבות ימשיך ברק בנסיונותיו לכונן ממשלת אחדות.
הערב נפגשים שר התקשורת, בנימין בן אליעזר, ויו"ר הליכוד אריק שרון, בביתו של שרון בחוות השקמים, לפגישה המוגדרת על ידי הצדדים כ"חברית".
בן אליעזר מסר אמש כי במהלך הפגישה ידונו השניים ברפורמה האזרחית-חברתית. שרון, לעומת זאת, מסר בהודעה לעיתונות כי בפגישה יעסקו הוא ובן אליעזר "בתפריט שיוגש, ובמצב החקלאות בארץ". יהיה התפריט אשר יהיה, שרון המשיך אמש להצהיר כי לא יצטרף ל"ממשלתו הכושלת של ברק". הבוקר הוא מפרסם הודעה חד משמעית - לא אעסוק בממשלת אחדות, ואם בן אליעזר יעלה זאת, אסרב לדון בכך.
ברק, עדיין מניו יורק, הודיע כבר כי ללא התקדמות קרובה במישור המדיני, ימשיך במאמציו לצרף את הליכוד לממשלת אחדות, ויקדם את הרפורמה האזרחית, שתתקבל, לדבריו, רק בהסכמה רחבה.

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום:איי פי
ברק. מניו יורק בחזרה למהפכה האזרחית
צילום:איי פי
מומלצים