שתף קטע נבחר

נאמני הר הבית: הוליכו אותנו שולל

תנועת נאמני הר הבית טוענים כי קיבלו אישור להנחת אבן פינה לבית המקדש השלישי אולם אתמול נלקח מהם האישור, כי "המשטרה היא סוכנת של הרשות הפלסטינית ומשרתת אותה בכל דבר". עדיין לא התקיים דיון בעתירה לבג"ץ, אך הם מתכוונים לערוך את הטקס בכל מקרה

חברי תנועת נאמני הר הבית טוענים כי קיבלו אישור לפני כשבועיים להנחת אבן פינה היום (ה') לבית המקדש השלישי בהר הבית אולם למרות זאת החליטה משטרת מחוז ירושלים שלא לאפשר להם לעשות זאת. חברי התנועה הגישו עתירה לבג"ץ, אולם עדיין לא התקיים דיון בנושא. דיון או לא, חברי התנועה נחושים להשלים את מבוקשם.
לדברי גרשון סלומון, יו"ר התנועה, לפני כשבועיים נפגשו חברי התנועה עם הקצונה הבכירה במשטרת ישראל וקיבלו אישור חד משמעי להנחת אבן הפינה בחניון גבעתי. "במהלך השבועיים האחרונים נראה מפקד מחוז ירושלים, ניצב מיקי לוי, עומד בלחץ של חברי הכנסת הערביים שמאיימים באלימות. נמסר לנו כי ערפאת, ראש הטרוריסטים, והרשות הפלסטינית יתערבו ישירות למנוע את הנחת אבני הפינה. אני רוצה לקרוא לזה התרגיל המכוער והמסריח אחרי שבמשך שבועיים הוליכו אותנו שולל". סלומון מוסיף כי "הוכח שהמשטרה הם סוכנים של הרשות הפלסטינית ומשרתים אותה בכל דבר".
לדברי סלומון, לפני שבועות ספורים נגנבה אבן הפינה המקורית שהיתה מוצבת על קו התפר בין מערב העיר למזרחה מול הקונסוליה האמריקאית. לדבריו, אחד מגורמי הביטחון הוא שהזיז את האבן מהמקום.
סלומון ציין כי בכל אופן יערכו חברי התנועה את טקס הנחת האבן בחלק המערבי של הר הבית, יפגינו במקום וייצאו בצעדה לעיר דוד ולמעיין השילוח לביצוע טקס ניסוך המים.

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום ערוץ 1
הר הבית. "תרגיל מסריח"
צילום ערוץ 1
מומלצים