שתף קטע נבחר

נמצאה גופתו של שי לוינהר שנהרג במגדלי התאומים

יותר מחודש לאחר האסון בו נספה בעלה שי, התבשרה ליאת לוינהר כי גופתו נמצאה וזוהתה. ההלוויה תיערך ביום רביעי בבית העלמין ירקון. "ההרגשה מעורבת. מצד אחד קיווינו שימצאו את הגופה, מצד שני זה כאילו הוא מת עוד פעם", אומרת ליאת

ליאת לוינהר, שבעלה שי נספה בפיגוע במגדלי התאומים, חגגה שלשום את יום הולדתה העשרים ושמונה. היום (ב') לפנות בוקר צלצל הטלפון בביתה. יותר מחודש לאחר האסון הנורא שפקד אותה, היא התבשרה כי גופתו של בעלה זוהתה בוודאות.
ליאת אמרה ל-ynet, כי "ההרגשה מעורבת, מצד אחד חיכינו לזה וקיווינו שימצאו את הגופה, מצד שני זה כאילו הוא מת עוד פעם. אומרים שבדיעבד זה עדיף שלא חיים עם הספק ואני מקווה שככה ארגיש בהמשך". הלוויתו של שי תיערך ביום רביעי בשעה 15:30 בבית העלמין ירקון.
ממשרד החוץ נמסר כי לאחר מציאת גופתו של לוינהר, עדיין נותרו שלושה ישראלים ששהו בארה"ב בזמן מתקפת הטרור, שלא יצרו קשר עם בני משפחותיהם.
שי עבד בחברת בת של "קנטור פיצ'גרלד", בקומה ה-103, בבניין הראשון בו פגע המטוס. בשעה 07:30 בבוקר עוד הספיק לשלוח אי-מייל לאשתו מהמשרד. כשעה לאחר מכן כבר התנגש המטוס בבניין.
בימים הראשונים עוד פיעמה בליאת התקווה, אבל ככל שחלפו הימים ופחתו סיכויים למצוא ניצולים, היה ברור שהסיכויים למצוא את שי בחיים אפסו. לפני כשבוע חזרה לארץ יחד עם בתה בת החודשיים ספיר. פרק החיים הניו יורקי שלה, שנמשך חמש שנים, הגיע לסיומו המר.
את חוויותיה הקשות מאז האסון חולקת ליאת עם חבריה וחברים חדשים שהכירה דרך האינטרנט, לאחר האסון. הכתבות על הטרגדיה הביאו לשלל תגובות תמיכה בליאת, שהחלה לספר על תחושותיה בפורום מיוחד באתר תפוז.
"כל הערב הרגשתי כאילו נטשתי את שי בניו יורק", היא סיפרה עם חזרתה לארץ, "הוא שם לבד ואני פה עם ספיר". אולי כעת, מקווים חבריה, כשגופתו של שי נמצאה, היא תרגיש קצת פחות לבד.

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
שי לוינהר
צילום ערוץ 2
ליאת לוינהר. "הוא נשאר לבד"
צילום ערוץ 2
מומלצים