שתף קטע נבחר

סטקהאוס: גרנט היל רך מדי

בעונה שעברה גרנט היל וג'רי סטקהאוס היו אחד מהצמדים המלהיבים ב-NBA במדי הדטרויט פיסטונס. היום, לאחר עזיבת היל לאורלנדו, הם מלכלכים אחד על השני

למרות ההכחשות והדיבורים האופטימיים על עונה טובה, הדטרויט פיסטונס מתגעגים לגרנט היל, הכוכב הגדול של הקבוצה בשש העונות האחרונות, שהחליט לעזוב את לטובת הכסף הגדול באורלנדו מג'יק. לעומת זאת, היל עצמו, אחד השחקנים החביבים והמנומסים, לא ממש מתגעגע לפיסטונס, ואפילו מעז ללכלך עליהם מפעם לפעם.
היל התראיין לאחרונה לעיתון ה"אורלנדו סנטינל" לרגל פתיחת אימוני טרום העונה של האורלנדו מג'יק. בראיון התפלא היל על הדרך הטובה שבה מתנהלים הדברים באורלנדו, בניגוד מוחלט למה שהיה מורגל בדטרויט. "זה מוזר לי לראות את כל שחקני הסגל מתייצבים לאימונים בשלב מוקדם כל כך לפני תחילת העונה", אמר היל בפליאה, "בדטרויט היו אולי ארבעה-חמישה שחקנים שנאותו להופיע לפתיחת האימונים. יומיים לפני פתיחת מחנה האימונים (מחנה מקדים לפתיחת העונה) כולם נזכרו להגיע".
ג'רי סטקהאוס, לשעבר חברו של היל בפיסטונס והיום הכוכב הבלתי מעורער של הקבוצה בעידן שאחרי היל, נדהם לשמוע את ההערות הציניות האלו. "באימונים בקיץ שעבר הופיעו עשרים שחקנים שהתאמנו באופן יומיומי ולעתים אף פעמיים ביום, וכך גם השנה", הוא טען. סטקהאוס אף רמז על כך שדברי היל נאמרו מכיוון שהוא עצמו נטה להיעדר מהאימונים ולא היה מודע לפעילות של חבריו לקבוצה. "היל לא נהג להשתתף באימונים המקדימים של הפיסטונס, הוא העדיף להתאמן לבד בדרך כלל", אמר סטקהאוס.
סטקהאוס, שהתראיין לעיתון ה"דטרויט ניוז" במהלך ביקור של נציגי הקבוצה בבית הספר התיכון רוקפורד, בקרבת גרנד רפידס (מישיגן), המשיך ותקף את גרנט היל. "הוא (היל) שחקן רך, ואני מתייחס להערות שלו כשל אחד כזה. הוא רוצה למצוא חן בעיני כל אחד שהוא מדבר איתו. זאת הסיבה שאנשים בדטרויט לא מתייחסים לדברים שהוא אומר ברצינות. הוא לא אומר דברים ישירות".
בדבריו מתכוון סטקהאוס גם להצהרות של היל על כך שהוא נרגש לקראת פתיחת מחנה האימונים של המג'יק, כמו שלא היה באף אחד מששת עונותיו עם הפיסטונס. סטקהאוס טוען כי אלו הם דברי חנופה האופייניים להיל: "הדברים האלה מראים לכל תושבי העיר מי זה גרנט היל ומה הוא הרגיש בעת שהותו פה". נראה שסטקהאוס מעוניין להשכיח את זכרון האובדן מאוהדי הפיסטונס הכואבים, ולהראות לכולם כי עכשיו הוא בעל הבית בקבוצה. הוא גם מבטיח כי לא יאכזב את מעריציו. לבקשת אחד האוהדים במקום "להטביע על הראש של גרנט היל, במשחק מול המג'יק", ענה סטקהאוס המשועשע: "אני בהחלט מתכוון לעשות כן". אך ספק אם הטבעה שכזאת תשקם את הכבוד האבוד של הקבוצה שאיבדה את כוכבה הגדול היחיד מאז אייזאה תומאס וג'ו דומארס בעונות האליפות של 89'-88' ו-90'-89'.

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
 all sport
גרנט היל. מתרגש להתאמן עם המג`יק
all sport
צילום: ALLSPORT
סטקהאוס. עידן חדש בדטרויט
צילום: ALLSPORT
מומלצים