שתף קטע נבחר

מכללות: השחקן איים בפצצה ונעצר

שחקן קבוצת הכדורסל של אוניברסיטת מורי סטייט, ג'מאר אייבנט, נעצר והושעה מכל פעילות, לאחר שפיזר איומי סרק בדבר פצצה שהוטמנה בשטח הקמפוס

אוניברסיטת מורי סטייט האמריקנית השעתה את שחקן קבוצת הכדורסל של האוניברסיטה, ג'מאר אייבנט, בעקבות מעצרו אתמול (ד') בגין השמעת איומי סרק על פצצה בקמפוס.
אייבנט מואשם בעברת איום מדרגה ראשונה, לאחר שעל פי החשד שלח הודעות דואר אלקטרוני לשניים מהסטודנטים באוניברסיטה בדבר פצצה שטמונה בשטח הקמפוס, בעיר מורי שבקנטאקי. מיד לאחר קבלת ההודעת התלוננו שני הסטודנטים בפני רשויות החוק ואלו פתחו מיד בחקירה, שהביאה למעצרו של אייבנט. השחקן שוחרר אמנם בערבות, אך מצא את שערי המכללה סגורים בפניו.
"לאוניברסיטה יש מדיניות של 'אפס סובלנות' כלפי פעולה מסוג זה ואנחנו רואים בה עבירה חמורה ביותר, במיוחד לאחר האירועים של ה-11 בספטמבר", אמר א.וו. דניסון, מנהל מחלקת הספורט באוניברסיטה. "בהתאם למדיניות האוניברסיטה, ג'מאר הושעה מכל פעילות, עד לפתרון העניין בבית המשפט".
אייבנט בן ה-19, שחקן שנה שניה בקבוצה, משחק כפורוורד והוא מתנשא לגובה 2.04 מ'. בעונתו הראשונה במורי סטייט נאסר עליו להשתתף במשחקי קבוצת הכדורסל, לאחר שלא עמד בדרישות האקדמיות של האוניברסיטה. עתה, לא ברור אם אייבנט יזכה לשחק ולו משחק אחד עם הקבוצה, בהתחשב בהסתבכות האחרונה.

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים