שתף קטע נבחר

האזכרה לשר זאבי תיערך במלון בו נרצח

אישי ציבור מהימין ישתתפו בסוף השבוע ב"שבת עיון" מיוחדת במלאת 30 יום להירצחו של השר. אחד המארגנים אומר כי שבת העיון נערכת דווקא במקום הרצח "כדי להבהיר כי מלון היאט נמצא בלב ירושלים היהודית"

אישי ציבור מהימין ישתתפו בסוף השבוע הקרוב ב"שבת עיון" מיוחדת במלאת 30 להירצחו של יו"ר תנועת מולדת ושר התיירות, רחבעם זאבי ז"ל. האירוע ייערך בשבת, במלון בו נרצח זאבי, מלון היאט בירושלים.
באירוע, אותו יזמה מחלקת האירועים של ערוץ 7, ישתתפו בין היתר, יו"ר מולדת ושר התיירות החדש, הרב בני אלון, פרופ' אריה אלדד, חבר הכנסת לשעבר חנן פורת, הסופר משה שמיר ואליקים העצני. שבת העיון לזכרו של זאבי תיערך תחת הכותרת "יש אלטרנטיבה" ומיועדת להציג את האלטרנטיבה של הימין לפתרון הסכסוך המדיני, לאו דווקא על פי נוסחת "הטרנספר" של השר המנוח.
על פי התוכנית, בתפילת הבוקר תיערך אזכרה לשר ואחריה יתקיימו שיחות, דיונים, הרצאות ורב שיח. בנוסף לכך מתוכנן סיור לאזור הבתים היהודיים בסמוך לשייח ג'ראח במזרח ירושלים, שאוכלסו בשנים האחרונות וקיבלו את השם "שכונת שמעון הצדיק".
דודו סעדה, ממארגני האירוע, הסביר כי שבת העיון נערכת דווקא במקום הרצח "כדי להבהיר כי מלון היאט נמצא בלב ירושלים היהודית".
השר בני אלון אמר כי מאז הרצח הצטרפו רבים לתנועת מולדת והסביר כי שבת העיון "נועדה להנציח את זכרו של גנדי, גם על ידי דיון במשנתו וגם על ידי חיזוק מעמדה של ירושלים בעצם השהייה במלון היאט, בכדי להראות שאנשים לא חוששים לבוא למקום הרצח".

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום ג'ו קוט
אלטרנטיבה לימין. השר זאבי
צילום ג'ו קוט
מומלצים